Οι παίκτες της Νίκης Βόλου χειροκροτούν τους δικούς τους οπαδούς.

19:41

Έντονοι πανηγυρισμοί των παικτών των Κρητικών, που αποθεώνονται από τους οπαδούς τους.

19:40

Ο Ο.Φ. Ιεράπετρας κερδίζει 2-0 τη Νίκη Βόλου και κατακτά το Κύπελλο Ερασιτεχνών.

19:40

90'+4: Τέλος του αγώνα.

19:37

90'+1: Σουτ του Ιορδανίδη, άουτ.

19:35

89': Κίτρινη στον Ιορδανίδη.

19:34

88': Σουτ του Μπιταξή, αποκρούει ο Τζήμας.

19:31

85': Δεν μπορεί να αλλάξει κάτι στο παιχνίδι, διαδικαστικά δείχνουν τα τελευταία λεπτά.

19:28

82': Πυθαρούλης αντί του τραυματία Μίγγα, τέταρτη αλλαγή για τον ΟΦΙ.

19:23

78': Από μία κίτρινη σε Αναστασίου και Πηγιάκη, που είχαν μια έντονη αψιμαχία.

19:19

74': Κίτρινη στον Βουρδάκη.

19:17

72': Δυνατό σουτ του Αναστασίου, ψηλά άουτ η μπάλα.

19:15

70': Παπαδήμας αντί Ντινιωτάκη, δεύτερη αλλαγή για τη Νίκη Βόλου.

19:12

67': Τρίτη αλλαγή για τον ΟΦΙ, εκτός ο Κορέτα λόγω τραυματισμού, τον αντικαθιστά ο Κωνσταντίνου.

19:10

65': Κίτρινη στον Πρίφτη.

19:10

65': Ο Ντιατά πλασάρει σε αντεπίθεση των Κρητικών, ο Τζήμας διώχνει με τα πόδια, καλή ευκαιρία για τον Ο.Φ. Ιεράπετρας.

19:07

62': Κίτρινη στον νεοεισελθόντα Μπιταξή.

19:06

61': Μπιταξής αντί Πετάση, δεύτερη αλλαγή για τον ΟΦΙ.

19:02

56': Παρά το αριθμητικό της μειονέκτημα η Νίκη το παλεύει και έχει χάσει σημαντικές ευκαιρίες για να μειώσει.

18:56

50' Σουτ του Τζάθα από το ύψος της μεγάλης περιοχής, η μπάλα περνά ελάχιστα άουτ, σπουδαία ευκαιρία για τη Νίκη.

18:52

47': Σουτ του Παπαδόπουλου, μπλοκάρει ο Τζήμας.

18:50

46': Βουρδάκης αντί Κοντοέ, πρώτη αλλαγή για τη Νίκη Βόλου.

18:50

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου.

18:30

45'+10: Λήξη πρώτου ημιχρόνου, 0-2.

18:28

45'+8: Πολύ μεγάλη ευκαιρία για τη Νίκη, ο Ντινιωτάκης κάνει το γυριστό σουτ από κοντά, σπουδαία επέμβαση του Πρίφτη με τα πόδια.

18:21

45'+1: Μεγάλη ευκαιρία για τη Νίκη, ο Ντινιωτάκης κάνει την παράλληλη σέντρα και διώχνει την μπάλα πάνω στη γραμμή ο Μούτσα.

18:20

45': Εννιά τα λεπτά των καθυστερήσεων λόγω του σοβαρού τραυματισμού του Καραγιάννη.

18:17

42' Κεφαλιά του Κοντοέ μετά από εκτέλεση φάουλ του Μέτσε από δεξιά, η μπάλα άουτ.