Η Παναχαϊκή χωρίς να εντυπωσιάσει, πήρε αυτό που ήθελε.

18:50

Τέλος του αγώνα στο γήπεδο της Φιλιππούπολης.

18:50

90+3': Σέντρα του Μασούρα, σε κόρνερ διώχνει ο Κακάμης.

18:49

90+2': Γέμισμα του Κακάμη, μπλοκάρει εύκολα ο Σούλης.

18:47

Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

18:42

85': Λουκάς αντί Παπαζαχαρία

18:42

85': Σουλιώτης αντί Χατζή για τον Απόλλωνα Λάρισας

18:40

83': Σουτ του Αποστολόπουλου, η μπάλα καταλήγει άουτ.

18:39

Μακρινή μπαλιά από τον Αποστολόπουλο για τον Κυνηγόπουλο, αυτός μπαίνει μέσα στην περιοχή και δεξιά, και με διαγώνιο σουτ και στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα

18:38

82': ΓΚΟΛ για την Παναχαϊκή!

18:38

Μπήκαμε στο τελευταίο 10λεπτο.

18:34

78': Αλλαγή για την Παναχαϊκή, ο Αποστολόπουλος στη θέση του Ελευθεριάδη.

18:34

Λιγότερο από 15 λεπτά για το φινάλε του αγώνα.

18:32

75': Φάουλ του Μαυριά έξω από την περιοχή και στον άξονα της εστίας, η μπάλα άουτ από το αριστερό δοκάρι.

18:30

73': Ο Κακάμης θα πάρει τη θέση του Καρακατσάνη.

18:30

73': Σε θέση οφσάιντ ο Κυνηγόπουλος

18:28

72': Σέντρα από αριστερά για τον Απόλλωνα, ο Πολίμος προλαβαίνει τον Καρακατσάνη που ήταν στη μικρή περιοχή έτοιμος να σκοράρει.

18:27

20 λεπτά ακόμη για τη λήξη της αναμέτρησης.

18:25

69': Δεύτερη αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Μασούρας στη θέση του Αργυρόπουλου.

18:24

67': Σε θέση οφσάιντ ο Καρακατσάνης, σωστή υπόδειξη.

18:24

67': Συρτό σουτ του Σκούπρα έξω από την περιοχή και δεξιά, απελπιστικά άουτ η μπάλα

18:22

Στο 66' γρήγορος ρυθμός από τις δύο ομάδες αλλά χωρίς κλασσικές φάσεις.

18:22

63': Σε θέση οφσάιντ ο Καρακατσάνης.

18:16

59': Ο Αντωνακόπουλος θα πάρει τη θέση του Μωραϊτη.

18:15

58': Κόρνερ για την Παναχαϊκή από τον Σκούπρα, περνάει ανεκμετάλλευτο.

18:12

55': Σουτ του Φωτάκη από τα 30 μέτρα στον άξονα της εστίας, η μπάλα λίγο άουτ από το δεξί δοκάρι.

18:07

51': Σέντρα του Μαυριά από δεξιά, σε κόρνερ ο Λουμπαρδέας. Εκτελεί ο Μαυριάς απομακρύνουν οι αμυντικοί.

18:06

49': Σουτ του Αγρόδημου από το ημικύκλιο της μεγάλης περιοχής, η μπάλα άουτ από το δεξί δοκάρι.

18:02

Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.

18:02

Σέντρα στο β' ημίχρονο

17:48

Δίκαιο αποτέλεσμα στο γήπεδο της Φιλιππούπολης, η Παναχαϊκή μπήκε δυνατά αλλά ο Απόλλων Λάρισας ανέβηκε μετά το 20ό λεπτό.

17:47

Τέλος α' ημιχρόνου, ισόπαλες χωρίς τέρματα οι δύο ομάδες.

17:46

Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος.

17:45

44': Ο Ελευθεριάδης μέσα στην περιοχή και δεξιά έπειτα από πάσα του Αργυρόπουλου, σε θέση τετ α τετ σουτάρει ψηλά άουτ.

17:43

42': Μακρινή μπαλιά του Ελευθεριάδη από δεξιά, ο Μωραϊτης μέσα στην περιοχή και αριστερά σουτάρει αλλά αποκρούει ο Παϊτέρης

17:42

41': Σουτ του Μαυριά από αριστερά μέσα στην περιοχή, ο Σούλης αποκρούει, η μπάλα παίρνει ύψος, καταλήγει στα δίχτυα αλλά το γκολ ακυρώνεται για επιθετικό φάουλ του Κανούλα στον πορτιέρο της Παναχαϊκής.

17:38

39': Ο Λίταινας μέσα στην περιοχή και δεξιά, σουτάρει αλλά η μπάλα καταλήγει άουτ από το αριστερό δοκάρι, στην εξωτερική πλευρά των διχτύων.

17:37

39': Κλέβουν τη μπάλα οι φιλοξενούμενοι, ο Αργυρόπουλος μέσα στην περιοχή και πλάγια αριστερά, σουτάρει αλλά η λίγο άουτ από το δεξί δοκάρι

17:36

36': Κίτρινη κάρτα στον Καρακατσάνη.