1
20:09

Ευχαριστούμε πολύ που μείνατε κοντά μας! Καλό βράδυ σε όλους!

20:08

90+5': Τέλος του αγώνα!

20:05

90+2': Αναγκαστική η τρίτη αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Στη θέση του τραυματία Μητρόπουλου περνά ο Καλτσάς.

20:03

+4' καθυστερήσεων

20:01

89': Έκτο κόρνερ για την Κέρκυρα. Ο Κόντος εκτελεί στο πρώτο δοκάρι για τον Ντιόγκο που σουτάρει πάνω στον Τσαμπούρη. Στη συνέχεια υποδεικνύεται επιθετικό φάουλ του Τουράμ πάνω στον Ναβάρο.

19:58

85': Αλλαγή για την Κέρκυρα. Στη θέση του Επστάιν περνά ο Κόντος.

19:58

85': Ο Τσαμπούρης εκτελεί πάνω από το οριζόντιο δοκάρι το φάουλ.

19:57

85': Φάουλ στο ημικύκλιο της μεγάλης περιοχής για την Κέρκυρα.

19:56

83': Ο Ζαραδούκας εκτελεί κόρνερ χωρίς αποτέλεσμα.

19:54

82': Κίτιρνη κάρτα στον Επασί για καθυστερήσεις.

19:54

81': Κίτρινη κάρτα στον Ντιόγκο

19:49

76': Μακρινό σουτ του Σιόντη πάνω στον Επασί που μαζεύει εύκολα τη μπάλα.

19:47

75': Ακροβατικό απίθανο εναέριο σουτ του Τουράμ, άουτ.

19:47

74': Κόρνερ από δεξιά για την Κέρκυρα με τον Γκόμες.

19:46

73': Αλλαγή για την Κέρκυρα. Ο Ντουαλά αντικαθιστά τον Σπίνουλα.

19:46

73': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται ο Μπαλάφας, λανθασμένη η απόφαση.

19:45

73': Αδύναμο σουτ του Γιουσούφ μπλοκάρει ο Γιαννακόπουλος.

19:41

69': Δεύτερη αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Στη θέση του Μπραντάο που χειροκροτείται από ορισμένους οπαδούς της Κέρκυρας περνά ο Γιακουμάκης.

19:40

68': Κόρνερ για την Κέρκυρα από δεξιά με τον Επστάιν και τον Μπραντάο να απομακρύνει στο πρώτο δοκάρι.

19:38

65': Δυνατό σουτ του Γκόμες, άουτ μετά από σέντρα του Ντιόγκο!

19:36

63': Πρώτη αλλαγή για τον Λεβαδειακό! Ο Αντιλέχου αντικαθιστά τον Γιουσούφ.

19:35

62': Ευκαιρία για την Κέρκυρα! Ο Γκόμες εκτελεί κόρνερ από δεξιά και ο Τουράμ αστοχεί με κεφαλιά.

19:35

62': Ευκαιρία για την Κέρκυρα! Ο Παμλίδης συνδυάζεται με τον Σπίνουλα και ο Επστάιν σουτάρει στα πόδια του Τσαμπούρη.

19:32

59': Ο Τουράμ υποδέχεται άψογα τη μπάλα και στρώνει στον Παμλίδη που σουτάρει άουτ.

19:31

58': Μεγάλη ευκαιρία για την Κέρκυρα! Έξυπνη κομπίνα από τον Επστάιν με τον Γρομητσάρη να παίρνει την κεφαλιά μόλις πάνω από το οριζόντιο δοκάρι!

19:28

56': Ο Επασί μπλοκάρει στην εκτέλεση του Επστάιν!Ο Καμερουνέζος έπεσε σωστά προς την αριστερή του γωνία!