-
0
20:06

20:05

Ξεμπούκωσε ο Ατρόμητος, κυριάρχησε στο πρώτο ημίχρονο και πέτυχε εμφατικά την πρώτη του νίκη στο πρωτάθλημα.

20:04

90'+2: Λήξη του αγώνα, 3-0.

20:04

90'+2: Ο Μανούσος πλασάρει άστοχα από κοντά.

20:03

90+1' Σουτ του Ντάουντα, διώχνει ο Παπαδόπουλος στην κλειστή γωνία του.

20:02

90': Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:02

90': Σουτ του Παντελιάδη, περνά άουτ η μπάλα.

19:56

84': Καρασαλίδης αντί Ρισβάνη, κλείνουν και οι αλλαγές του Ατρόμητου.

19:52

80': Μπουσούλατζιτς αντί Μάντσον, δεύτερη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

19:50

78': Πρώτη αλλαγή για τον Ατρόμητο, Ντάουντα αντί Ουάρντα.

19:50

78': Ωραίο φαλτσαριστό σουτ του Μπλάζιτς, η μπάλα λίγο άουτ.

19:45

73': Εκτελεί κόρνερ ο Ουάρντα, μπλοκάρει ο Παπαδόπουλος.

19:43

71': Έχει πέσει τελείως ο ρυθμός στο παιχνίδι, λογικό βέβαια με βάση την εξέλιξή του.

19:35

63' Φράγκος αντί Όμο, τρίτη αλλαγή για τη Λαμία.

19:34

61': Μεγάλη διπλή ευκαιρία για τον Ατρόμητο, ο Ντιγκινί αποφεύγει τον Όμο και σουτάρει, διώχνει ο Παπαδόπουλος και εν συνεχεία ο Μανούσος από κοντά στέλνει την μπάλα άουτ.

19:32

59': Δύο διαδοχικά κόρνερ για τον Ατρόμητο περνούν χωρίς κάτι αξιοσημείωτο.

19:30

57' Μακρινό σουτ του Πίτι, από τη σέντρα, η μπάλα περνά άουτ. Ο Ισπανός είδε εκτός εστίας τον Γιαννιώτη, αλλά δεν ήταν σωστή η ενέργειά του.

19:29

56': Σέντρα του Γιαννούλη από αριστερά, σουτ στην κίνηση του Μανούσου, είναι άστοχο.

19:29

56' Κίτρινη στον Ουάρντα για κράτημα στον Βάντερσον.

19:26

53': Σέντρα σουτ του Πίτι, περνά άουτ η μπάλα.

19:26

53' Αναστασόπουλος αντί Ακόστα, δεύτερη αλλαγή για τη Λαμία.

19:21

49': Δύο διαδοχικά κόρνερ για τη Λαμία περνούν ανεκμετάλλευτα.

19:18

46': Έναρξη του δεύτερου μέρους.

19:05

Εξαιρετικός ο Ατρόμητος, σε πολύ κακή μέρα η Λαμία και το ματς έχει αποκτήσει διαδικαστικό χαρακτήρα από νωρίς...

19:03

45'+1: Λήξη του πρώτου ημιχρόνου, 3-0.

19:02

45' Εκτελεί φάουλ ο Πίτι, ο Παντελιάδης πιάνει την κεφαλιά και η μπάλα λίγο άουτ, νέα ευκαιρία για τη Λαμία.

19:01

43': Κόρνερ για τον Ατρόμητο με εκτελεστή τον Ούμπιντες, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:58

41': Θα περάσει χωρίς κάτι αξιοσημείωτο το δεύτερο σερί κόρνερ των Φθιωτών.

18:56

40': Εκτελεί ο Πίτι, κεφαλιά του Όμο και σπουδαία επέμβαση του Γιαννιώτη σε νέο κόρνερ, πρώτη μεγάλη ευκαιρία για τη Λαμία.

18:56

40': Κόρνερ για τη Λαμία.

18:55

39': Κίτρινη στον Πίτι για δυνατό φάουλ στον Κιβρακίδη.