0
-
1
18:52

Τελικό στα Ψαχνά, 0-1 ο Παναθηναϊκός που σφράγισε την πρόκριση στα προημιτελικά του Κυπέλλου

18:49

90'+1: Σουτ του Ατζαγκούν, δεν ανησυχεί ο Αθανασόπουλος

18:49

90': Τρία λεπτά ο έξτρα χρόνος

18:48

89': Καλή στιγμή για τα Ψαχνά με σουτ του Ντελέκου, άουτ η μπάλα

18:46

Έχουμε μπει στο τελευταίο πεντάλεπτο

18:41

Προσπαθεί να πιέσει ο Ηρακλής Ψαχνών για να φτάσει στο γκολ της ισοφάρισης χωρίς αποτέλεσμα ωστόσο

18:38

79': Κάρτα βλέπει ο Ρισβάνης

18:36

77': Ο Ντελέκος δεν μπορεί να σκοράρει από εξαιρετική θέση, ο Κοτσόλης μπλοκάρει

18:36

Ευκαιρία για τα Ψαχνά

18:35

75': Κάρτα βλέπει ο Τζανής για μαρκάρισμα στον Μουζακίτη

18:34

Τελευταίο τέταρτο στα Ψαχνά

18:33

74': Ο Αναστασόπουλος στη θέση του Ζέκα

18:33

Ολοκληρώνει τις αλλαγές του και ο Παναθηναϊκός

18:30

72': Ωραία ανάπτυξη των ''πράσινων'' από δεξιά, ο Αμπέντ γυρίζει παράλληλα και ο Ατζαγκούν σε κενή εστία γράφει το 0-1

18:30

ΓΚΟΛ ο Παναθηναϊκός

18:25

67': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Μουζακίτης μπαίνει στο ματς, εκτός ο Καρέλης

18:25

Το ματς έχει ξεκινήσει και πάλι όλα καλά με τον άσο των Ψαχνών

18:22

Φτάσαμε στο 63', μικρή διακοπή, στο έδαφος ο Καλαϊτζίδης που δείχνει να αντιμετωπίζει πρόβλημα τραυματισμού

18:21

Πάντα στο 0-0 οι δύο ομάδες, σε ένα παιχνίδι που τείνει να εξελιχθεί σε αγγαρεία στο δεύτερο μέρος

18:18

58': Μακρινό σουτ του Τσούτση, δεν ανησυχεί ο Κοτσόλης

18:16

57': Πρώτη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Στη θέση του Μπαϊράμι ο Αμπέντ

18:15

56': Ανάποδο ψαλίδι του Καρέλη, η μπάλα ψηλά

18:15

56': Αναγκαστική αλλαγή λοιπόν για τα Ψαχνά. Εκτός ο Παληγεώργος, μέσα ο Γκεμίσης

18:14

Ο Παληγεώργος αντιμετωπίζει πρόβλημα τραυματισμού και θα αντικατασταθεί

18:13

Συμπληρώσαμε δεκάλεπτο στο δεύτερο μέρος, παιχνίδι κέντρου με πολλά λάθη από τις δύο ομάδες

18:08

Πρώτη αξιόλογη στιγμή στην επανάληψη

18:07

49': Καλό σουτ του Ατζαγκούν με εξωτερικό φάλτσο, άουτ η μπάλα

18:04

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο

18:03

46': Στη θέση του Μπακομήτρου ο Τσιμόντζι και εκτός αγώνα περνά ο Μπουμάλ, μέσα ο Ντελέκος

18:02

Διπλή αλλαγή για τα Ψαχνά πριν την έναρξη του δευτέρου μέρους

17:48

Με το 0-0 πάνε οι δύο ομάδες στα αποδυτήρια, με καλύτερη στιγμή την ευκαιρία του Κλωναρίδη στο φινάλε

17:48

Ημίχρονο στα Ψαχνά

17:47

45'+1: Ο Καρέλης βρήκε τον Κλωναρίδη, αυτός ωστόσο δεν μπορεί σε τετ α τετ να νικήσει τον Αθανασόπουλο

17:47

45': Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος για το πρώτο μέρος

17:46

Η μπάλα βρήκε στο τείχος και απομακρύνθηκε

17:46

44': Ο Μπαϊράμι εκτελεί άσχημα για δεύτερη φορά!

17:45

43': Κάρτα στον Κοιλιάρα και φάουλ σε καλό σημείο για τον Παναθηναϊκό

17:42

Ακόμα ψάχνουμε την πρώτη καλή ευκαιρία στο παιχνίδι

17:41

40': Άστοχο μακρινό σουτ του Ζέκα

17:41

39': Επικίνδυνη σέντρα του Χουχούμη, απομακρύνουν με δυσκολία οι αμυντικοί του Ηρακλή

17:39

Δεν υπάρχει ρυθμός στο παιχνίδι με τον Παναθηναϊκό να έχει απλά μια υπεροχή

17:38

37': Μακρινό σουτ του Κλωναρίδη, ο Αθανασόπουλος μπλοκάρει

17:34

33': Εκτελεί ο Μπαϊράμι, η μπάλα απομακρύνεται από τους αμυντικούς

17:33

32': Παραλίγο αυτογκόλ από τον Νικολόπουλο, η μπάλα κόρνερ

17:29

Σωστή απόφαση από την επόπτη Κουρομπίλια, ο παίκτης των Ψαχνών βρίσκεται λίγο πιο μπροστά

17:28

26': Τα Ψαχνά σκοράρουν με τον Ντάνιελ αλλά το γκολ έχει ακυρωθεί ως οφ σάιντ

17:26

24': Εκτελεί, η μπάλα στο τείχος

17:25

Για να δούμε, ο Μπαϊράμι πάνω στην μπάλα

17:25

Φάουλ σε καλό σημείο για τον Παναθηναϊκό

17:23

22': Εκτέλεση φάουλ του Ντάνιελ, κεφαλιά του Νικολόπουλου, δεν ανησυχεί ο Κοτσόλης

17:15

14': Ο Κλωναρίδης κάνει ωραία προσπάθεια από αριστερά, σουτάρει, η μπάλα λίγο άουτ

17:13

12': Να μια επικίνδυνη στιγμή για τον Ηρακλή με τον Κοιλιάρα ο οποίος καθυστερεί να πλασάρει και χάνει την ευκαιρία να απειλήσει

17:12

Δεκάλεπτο στα Ψαχνά, δεν υπάρχει κάποια αξιόλογη φάση, παιχνίδι κέντρου από τις δύο ομάδες

17:05

Αναγνωριστικό παιχνίδι στα πρώτα λεπτά χωρίς κάτι ιδιαίτερο

17:05

4': Εκτελέστηκε από τον Μπαϊράμι, ο Τσούτσης απομακρύνει

17:04

Κόρνερ κερδίζει ο Παναθηναϊκός

17:01

1': Ξεκίνησε το παιχνίδι

16:58

Μόλις τώρα οι δύο ομάδες μαζί με τους διαιτητές κάνουν την είσοδο τους στον αγωνιστικό χώρο

16:56

15 βαθμούς η θερμοκρασία στα Ψαχνά, αρκετός κόσμος στο γήπεδο που έχει σχεδόν γεμίσει

16:54

Οι "πράσινοι" στο πρώτο παιχνίδι στη Λεωφόρο είχαν επικρατήσει με 3-0, με αποτέλεσμα η ρεβάνς να έχει περισσότερο διαδικαστικό χαρακτήρα

16:53

Σε πέντε λεπτά η σέντρα στα Ψαχνά στην αναμέτρηση του τοπικού Ηρακλή με τον Παναθηναϊκό

Αθανασοπουλος, Καλαϊτζίδης, Τζανής, Νικολόπουλος, Παληγεώργος, Μπακομήτρος, Πατσατζόγλου, Κοιλιάρας, Μπουμάλ, Τσούτσης, Ντάνιελ.
Αναπ: Ανδρούτσος, Ντούμας, Τζιμόντζι, Γκεμίσης, Παλαιολόγος, Ντελέκος, Κρητικός.
Κοτσόλης, Σπυρόπουλος, Τριανταφυλλόπουλος, Ρισβάνης, Χουχούμης, Δώνης, Ζέκα, Ατζαγκούν, Μπαϊράμι, Κλωναρίδης, Καρέλης
Αναπ: Ταμπάκης, Μαρινάκης, Κουτρουμπής, Μουζακίτης, Αμπέντ, Ντίνας, Αναστασόπουλος.
Διαιτητής: Δημητρόπουλος (Φθιώτιδας). Βοηθοί: Τσολάκης (Αθηνών), Κουρομπίλια (Δυτικής Αττικής). 4ος: Καλογερόπουλος (Αθηνών)