1
16:48

Τέλος του αγώνα στο δημοτικό στάδιο Αχαρνών

16:47

90'+4: ΓΚΟΛ! Με διαγώνιο σουτ του Μπιτάνγκ ο Πανηλειακός μειώνει σε 3-1

16:47

90'+3: Δοκάρι για τον Πανηλειακό σε προσπάθεια του Σταματή

16:45

90'+2: Τρίτη αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Εκτός αγώνα ο Ανδράλας, μέσα ο Μαγγίνας

16:44

90'+1: ΓΚΟΛ ο Αχαρναϊκος, 3-0 με εξαιρετικό πλασέ του Νεόφυτου

16:35

82': ΓΚΟΛ, ο Ντάλας από τα 11 βήματα νικά τον Πίτκα και γράφει το 2-0

16:34

81': Ο Νεόφυτος ανατράπηκε μέσα στην περιοχή από τον Λίτσο, σωστή απόφαση. Ο αμυντικός του Πανηλειακού βλέπει και την κάρτα

16:33

Πέναλτι κερδίζει ο Αχαρναϊκός

16:31

79': Επικίνδυνη εκτέλεση φάουλ του Ντάλα η μπάλα περνά από τους πάντες και φεύγει άουτ

16:31

78': Κάρτα στον Λιόση

16:26

73': Δεύτερη αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Εκτός ο Μιρτσέτα, μέσα ο Αθανασόπουλος

16:25

72': Κάρτα στον Καλογερόπουλο

16:23

- Μπήκαμε στο τελευταίο 20λεπτο, ο Αχαρναϊκός είναι καλύτερος από τον Πανηλειακό και κρατά σχετικά άνετα το προβάδισμα χωρίς να κινδυνεύει

16:19

66': Αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Στη θέση του Βλάχου o Καλογερόπουλος

16:16

63': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Πανηλειακός. Στη θέση του Νάστου ο Μπράβος

16:14

61': Δεύτερη αλλαγή για τον Πανηλειακό. Στο ματς περνά ο Σταματής, έξω ο Αποστολόπουλος

16:13

Τεράστια ευκαιρία για τον Αχαρναϊκό να πετύχει και δεύτερο γκολ

16:12

59': Δευτερόλεπτα μετά το γκολ του Νεόφυτου, ο Βλάχος ολομόναχος απέναντι από τον Πίτκα δεν μπορεί να πλασάρει

16:11

58': Μετά από σέντρα από δεξιά, ο Νεόφυτος κατέβασε υπέροχα την μπάλα με το στήθος, έπιασε ένα γυριστό σουτ από το ύψος του πέναλτι και έγραψε το 1-0

16:11

ΓΚΟΛ ο Αχαρναϊκός

16:06

Πρώτη αλλαγή στο ματς, είναι για τον Πανηλειακό

16:05

53': Στη θέση του Μαρτίνου ο Ροντρίγκεθ

16:02

49': Κάρτα στον Μαρτίνο για σκληρό μαρκάρισμα

15:58

46': Σέντρα στην επανάληψη

15:45

Τέλος του πρώτου ημιχρόνου

15:44

45'+1: Μακρινό σουτ του Μιρτσέτα, δεν ανησυχεί ο Πίτκας

15:43

45': Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος για το πρώτου ημίχρονο

15:42

44': Κίτρινη και στον Σαραμαντά για δυνατό μαρκάρισμα στον Γουέλκαμ

15:39

41': Κάρτα βλέπει ο Μωυσιάδης

15:35

- Έχουμε μπει στο τελευταίο δεκάλεπτο του πρώτου μέρους, παραμένει πιο επιθετικός ο Αχαρναϊκός, σε παθητικό ρόλο ο Πανηλειακός

15:31

Νέα ευκαιρία για τον Αχαρναϊκό

15:30

32': Καλό σουτ του Βλάχου, η μπάλα λίγο άουτ!

15:26

28': Ο Αχαρναϊκός βγαίνει ταχύτατα στην αντεπίθεση, ο Νεόφυτος σουτάρει ωστόσο Πίτκας και Λίτσος σώζουν τον Πανηλειακό

15:24

26': Σέντρα - σουτ του Γουέλκαμ η μπάλα σταματά στο οριζόντιο δοκάρι του Πίτκα!

15:24

Δοκάρι για τον Αχαρναϊκό

15:22

Πρώτη πραγματική ευκαιρία στο παιχνίδι, είναι για τον Αχαρναϊκό

15:21

23': Μετά από εκτέλεση φάουλ του Ντάλα, ο Νεόφυτος έπιασε μια κεφαλιά, ωστόσο ο Πίτκας μπλόκαρε

15:20

22': Κάρτα βλέπει ο Αποστολόπουλος για σκληρό μαρκάρισμα

15:19

19': Ο Νάστος πιάνει από μακριά ένα σουτ, η μπάλα κοντράρει και στον Κωνσταντινίδη και καταλήγει στην αγκαλιά του Παγούδη

15:14

- Νευρικό παιχνίδι στο πρώτο τέταρτο από τις δύο ομάδες με πολλά λάθη και χωρίς ευκαιρίες

15:08

Ο Κωνσταντινίδης έχει επιστρέψει στον αγωνιστικό χώρο, το ματς έχει ξεκινήσει και πάλι

15:05

- Και ενώ έχουμε συμπληρώσει το πρώτο πεντάλεπτο

15:04

Ο τεχνικός του Πανηλειακού, Θοδωρής Βαγγόπουλος, σηκώνει για ζέσταμα τον Σταματή

15:04

Μικρή διακοπή στο ματς ο Κωνσταντινίδης βρίσκεται στο έδαφος με τραυματισμό

14:59

1': Πρώτη καλή στιγμή στο ματς για τον Πανηλειακό με κεφαλιά του Μπιτάνγκ

14:59

1': Σέντρα στην αναμέτρηση

ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ
Παγούδης, Παραράς, Ντάλας, Μιρτσέτα, Γουέλκαμ, Χριστόπουλος, Βλάχος, Νιάρος, Νεόφυτος, Μωυσιάδης, Ανδράλας.
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
Πίτκας, Μαρτίνος, Σαραμαντάς, Αποστολόπουλος, Λίτσος, Γανωτής, Νάστος, Λιόσης, Χαλούλος, Μπιτάνγκ, Κωνσταντινίδης.
Διαιτητής: Eυαγγέλου (Αθηνών). Βοηθοί: Δόσης (Αθηνών), Κοκμοτός (Ρεθύμνου). 4ος: Δημητρόπουλος (Δυτικής Αττικής)