0
20:01

Ευχαριστούμε, που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια.

19:27

Η Λαμία πραγματοποίησε εντυπωσιακή εμφάνιση και συνέτριψε με 4-0 τον Άρη που αποτελεί το πρώτο φαβορί για την άνοδο στη Σούπερ Λίγκα.

19:27

Τέλος της αναμέτρησης

19:25

Διανύουμε το πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων.

19:22

86': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Νέτο στο αριστερό δοκάρι!

19:20

84': Σουτ του Νέτο στο οριζόντιο δοκάρι!

19:15

82' Ο Όμο περνά εκτός αγωνιστικού χώρου

19:13

80': Ο ρυθμός του αγώνα έχει μειωθεί αισθητά και οι δύο ομάδες έχουν κατεβάσει... ταχήτητα.

19:02

68': Ο Ντόγος αντικαθιστά τον Ντούνη για τον Άρη.

19:01

Ο νεοεισελθών Αυγενικού εκτελεί φάουλ ο Κοτσώνης παίρνει την κεφαλιά και κάνει το 4-0!

19:01

66': ΓΚΟΛ για τη Λαμία!

18:59

64': Ο Αυγενικού αντικαθιστά τον Μπλάζιτς από πλευράς Λαμίας.

18:58

Ο Μπλάζιτς τροφοδοτεί τον Τσούκαλο που σουτάρει διαγώνια και πραγματοποιεί το 3-0 για τη Λαμία!

18:56

62': ΓΚΟΛ για τη Λαμία και 3-0!

18:55

61': Σουτ από τον Ντούνη, μαζεύει ο Πίτκας.

18:51

55': Τέσσερις αλλαγές από τον Άρη. Στις θέσεις των Ρόβα, Αντρέου, Τσουμάνη και Μπούρμπου, οι Νέτο, Παυλίδης, Τζανακάκης και Καράμπελας.

18:47

Καταπληκτικό γκολ από τον Βάντερσον ο οποίος σουτάρει μέσα από την περιοχή του Άρη για το 2-0!

18:46

51': ΓΚΟΛ και 2-0 για τη Λαμία!