Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

21:30

Τέλος αγώνα, νίκη για την ΑΕΚ με 2-1.

21:28

90'+1: Πολύ δυνατό και εντελώς άστοχο το σουτ του Τσουμάνη.

21:24

87': Νέο σουτ από τον Τσουμάνη, κοντράρει η μπάλα αλλά ο Ανέστης αποκρούει.

21:23

86': Δοκιμάζει το πόδι του ο Τσουμάνης και ο Ανέστης έχει την απάντηση.

21:21

Ψάχνουν την ισοφάριση οι γηπεδούχοι.

21:17

80': Ντόγος αντί Τάτου για τον Άρη.

21:16

79': Ο Πατίτο δίνει στον Πέκχαρτ, εκείνος ξεμαρκάρεται ωραία, κάνει και το σουτ και ο Αναγνωστόπουλος αποκρούει.

21:14

Καλή προσπάθεια από τον Βουτσιά, κόβεται την τελευταία στιγμή από τον Κολοβέτσιο.

21:09

Είναι καλύτερος ο Άρης, έχει πάρει και μέτρα στο γήπεδο.

21:05

69': Ντίας και Μανωλάς αντί Ντίντακ και Λαμπρόπουλου για την ΑΕΚ.

21:05

Ο Τάτος δίνει στον Ανάκογλου, εκείνος βγάζει τη σέντρα και ο Ιντζίδης με κεφαλιά μειώνει σε 1-2.

21:05

68': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

21:04

68': Νέα εντυπωσιακή επέμβαση του Ανέστη, αυτή τη φορά σε απευθείας φάουλ του Νέτο.

21:02

66': Ευκαιρία για τον Άρη! Ο Τάτος από τα όρια της περιοχής πιάνει δυνατό σουτ και ο Ανέστης αποκρούει.

21:01

65': Κίτρινη στον Τσουμάνη.

20:58

61': Αναγνωστόπουλος αντί Διούδη για τον Άρη.

20:56

59': Στη θέση του Μπακασέτα ο Τζανετόπουλος για την ΑΕΚ.

20:53

56': Δοκιμάζει το πόδι του ο Βουτσιάς και στέλνει την μπάλα αρκετά μέτρα άουτ.

20:51

Αξίζει να σημειωθεί ότι ο Κενάν Μπαργκάν βρίσκεται στο γήπεδο και παρακολουθεί το ματς. Υπενθυμίζεται ότι ο 27χρονος είναι ένα όνομα που "παίζει" για τον Άρη.

20:48

51': ΔΟΚΑΡΙ για την ΑΕΚ! Βολίδα από τον Μπακασέτα εντός περιοχής, η μπάλα τραντάζει το οριζόντιο δοκάρι.

20:45

46': Νέτο, Παυλίδης, Ν' Λουντούλου, Βουτσιάς, Μιλούνοβιτς και Καπνίδης μπαίνουν για τον Άρη στη θέση των Μπούρμπου, Ρόβα, Ντούνη, Αντρέου, Ανάκογλου και Ίλιτς.

20:44

46': Τσιγκρίνσκι και Μάνταλος βγήκαν, Κολοβέτσιος και Πατίτο μπήκαν.

20:43

20:42

Δέχτηκε αντικείμενα ο Ανέστης και γι' αυτό καθυστέρησε η έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου.