Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας βράδυ.

22:56

Αποθέωση από τον κόσμο της ομάδας στους παίκτες του Πετράκη.

22:55

Ο ΠΑΣ παίρνει τεράστια νίκη με 3-0 μετά από συγκλονιστική εμφάνιση που του δίνει σαφές προβάδισμα πρόκρισης ενόψει του αγώνα ρεβάνς στη Νορβηγία, σε μία εβδομάδα.

22:55

Τέλος του αγώνα στους «Ζωσιμάδες».

22:54

Σε θέση οφσάιντ ο Χάουγκεν.

22:53

90+2': Αλλαγή για τον ΠΑΣ. Στη θέση του Ακόστα ο Σκόνδρας.

22:52

4 λεπτά οι καθυστερήσεις.

22:49

89': Κόρνερ για την Οντ. Πέρασε ανεκμετάλλευτο.

22:46

87': Κόρνερ για τον ΠΑΣ. Πέρασε ανεκμετάλλευτο.

22:46

86': Αλλαγή για τον ΠΑΣ. Στη θέση του Νόρντκβελε ο Μπέργκαν.

22:43

14-9 Οι τελικές υπέρ του ΠΑΣ.

22:41

81': Σε θέση οφσάιντ ο Χάουγκεν.

22:40

80': Αλλαγή για τον ΠΑΣ. Στη θέση του Γιάκου ο Δώνης.

22:38

77': Αλλαγή για τον ΠΑΣ. Στη θέση του Φερφελή ο Κόντε.

22:35

Ράμματα στο μέτωπο του Λίλα ο οποίος χτύπησε σε προηγούμενη φάση.

22:33

73': Αλλαγή για τον Οντ. Στη θέση του Νίλσεν ο Χάουγκεν.

22:32

72': Σουτ του Γιάκου έξω από την περιοχή, η μπάλα ψηλά άουτ.

22:29

Ο Φερφελής βγαίνε σε τετ α τετ μετά από γρήγορη αντεπίθεση, ο Ρόσμπαχ αποκρούει το σουτ του Έλληνα φορ, όμως ο Ακόστα που ακολουθούσε πήρε το ριμπάουντ και με κοντινό πλασέ έκανε το 3-0.

22:29

68': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ με τον Ακόστα!

22:27

67': Μεγάλη ευκαιρία με τον Φερφελή για τον ΠΑΣ ο οποίος με βολέ μέσα από την περιοχή, στέλνει την μπάλα να περάσει μόλις άουτ.

22:26

66': Κίτρινη κάρτα στον Καρανίκα.

22:25

71%-29% η κατοχή υπέρ των Νορβηγών.

22:23

63': Σουτ του Ναδάλες από το ύψος της περιοχής, η μπάλα πάνω από την εστία του Ρόσμπαχ.

22:22

61': Ο Γιόχανσεν πιάνει την κεφαλιά στο δεύτερο δοκάρι, όμως ο Πασχαλάκης μπλοκάρει στη γωνία του.

22:19

59': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΣ με τον Γιάκο να πλασάρει από το ύψος του πέναλτι μετά από γύρισμα του Ακόστα από αριστερά, η μπάλα πέρασε άουτ.

22:14

54': Μακρινό σουτ του Νίλσεν, η μπάλα περνάει άουτ.

22:11

51': Κόρνερ για την Οντ. Περνάει ανεκμετάλλευτο.

22:06

46': Αλλαγή για την Οντ, στη θέση του Μπεργκ ο Όλντρουπ Γένσεν.

22:06

Άρχισε το 2ο ημίχρονο.

21:49

Τέλος του πρώτου ημιχρόνου. Ο ΠΑΣ προηγείται με 2-0!

21:47

2 λεπτά οι καθυστερήσεις.

21:46

45': Κόρνερ για τον Οντ. Πέρασε ανεκμετάλλευτο.

21:45

43': Ο Κοζορώνης με μακρινή λόμπα δεν βρίσκει στόχο.