3
17:57

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας απόγευμα.

17:57

Άνετη νίκη για τον Άρη χωρίς να... φορτσάρει στην αγγαρεία στη Χαλάστρα κόντρα στον Καμπανιακό.

17:56

Λήξη του ματς! 0-3.

17:53

90'+3: Δεύτερη κίτρινη κάρτα και για τον Χατζόπουλο που τη... ζήτησε κάνοντας καθυστερήσεις.

17:53

90'+3 Κίτρινη κάρτα στον Ρακαβίνα, είναι η δεύτερη και αποβάλλεται.

17:50

89': Σουτ του Σαπανίδη, πάνω από τα δοκάρια η μπάλα.

17:46

85': Καλή στιγμή για τον Άρη, αλλά η σέντρα σουτ του Πόι πέρασε λίγο άουτ.

17:43

82': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Κωνσταντινίδης στη θέση του Τάτου.

17:41

80': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Πόι στη θέση του Κυβελίδη.

17:40

Ωραίο πλασέ του Ντούνη, με την μπάλα να καταλήγει για τρίτη φορά στα διχτυα του Κηπουρού.

17:40

78': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

17:36

73': Σέντρα του Ντούνη, ο Καπνίδης πιάνει την κεφαλιά, αλλά η μπάλα περνά άουτ.

17:30

67': Αλλαγή για τον Καμπανιακό. Ο Λορέντσο στη θέση του Μπάλλιου.

17:28

66': Κεφαλιά από τον Γαβανά, άουτ η μπάλα.

17:22

60': Κίτρινη κάρτα στον Καπνίδη.

17:17

56': Κόρνερ για τονν Άρη. Το εκτελεί ο Τάτος από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

17:08

46': Διπλή αλλαγή για τον Καμπανιακό. Οι Παπάζης και Χρήστου στις θέσεις των Γαβανά και Κουντουρά αντίστοιχα.

17:08

46': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Ντούνης στη θέση του Ν' Λουντούλου.