1
19:50

Τέλος του αγώνα στον Πύργο, στο 1-1 οι δύο ομάδες

19:49

90+3': Κάρτα στον Αλεξάντροβιτς

19:48

90+1': Ο Σαραμαντάς βλέπει δεύτερη κίτρινη κάρτα για σκληρό μαρκάρισμα

19:48

Κόκκινη για τον Πανηλειακό

19:46

90': Τρία τα λεπτά του έξτρα χρόνου

19:41

Μπήκαμε στο τελευταίο πεντάλεπτο, δύσκολα θα αλλάξει αυτό το 1-1 με βάση την εικόνα του ματς

19:40

84': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του και ο Πανηλειακός. Εκτός αγώνα ο Κωνσταντινίδης, μέσα ο Πίγκλα

19:37

79': Ο Ρεκλείτης στη θέση του Παπαχρήστου

19:36

Ο κακός αγωνιστικός χώρος δεν βοήθησε τον άσο του Πανηλειακού για να σουτάρει όπως ήθελε

19:35

78': Ο Κοτσώνης πιάνει ένα σουτ έξω από την μεγάλη περιοχή, ωστόσο η μπάλα φεύγει έξω

19:32

Μπήκαμε στο τελευταίο τέταρτο στον Πύργο

19:31

Δεύτερη αλλαγή για τον Πανηλειακό

19:31

75': Στη θέση του Μιλίεβιτς ο Σταματής

19:31

Αυτό πέρασε ανεκμετάλλευτο...

19:30

74': Ο Σκαρτσίλας βρέθηκε σε καλή θέση μέσα στην περιοχή, προσπάθησε να πιάνει ένα συρτό σουτ ωστόσο η μπάλα βρήκε σε αμυντικούς και έφυγε κόρνερ

19:27

Αρκετές μονομαχίες στα τελευταία λεπτά και διακοπές στο ματς, με αποτέλεσμα να μην υπάρχει ρυθμός

19:27

71': Κίτρινη και στον Λιόση

19:25

69': Κάρτα βλέπει ο Σαραμαντάς

19:23

Δεύτερη αλλαγή για τον Παναιγιάλειο

19:22

66': Στη θέση του Αργυρόπουλου ο Σκαρτσίλας

19:22

- Μπήκαμε στο τελευταίο 25λεπτο, το 1-1 παραμένει πάντα στον Πύργο με τον Παναιγιάλειο να είναι πιο επιθετικός

19:17

Δύο καλές στιγμές μέσα σε δύο λεπτά για τους φιλοξενούμενους

19:17

61': Κεραυνός του Αλεξάντροβιτς η μπάλα βρίσκει σε αμυντικούς και φεύγει κόρνερ, το οποίο ωστόσο πέρασε ανεκμετάλλευτο

19:16

60': Ευκαιρία για τον Παναιγιάλειο. Ο Κοτσώνης ''πουλάει'' την μπάλα στην μεσαία γραμμή, ο Αργυρόπουλος σουτάρει δυνατά ωστόσο ο Πίτκας απομακρύνει δύσκολα

19:13

Απόλυτα μοιρασμένο το παιχνίδι σε αυτά τα πρώτα 12 λεπτά της επανάληψης, οι δύο ομάδες δείχνουν πρόθυμες να παίξουν ανοιχτά για να βρουν το δεύτερο γκολ

19:10

54': Μετά από εκτέλεση φάουλ ο Φλίγκος παίρνει την κεφαλιά, ωστόσο ο Πίτκας μπλοκάρει εύκολα

19:08

52': Απειλεί με σουτ του Αλεξάντροβιτς ο Παναιγιάλειος, άουτ η μπάλα

19:06

50': Πρώτη αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Στο ματς μπαίνει ο Παπαδόπουλος, εκτός ο Γκούμας

19:05

49': Κλασική ευκαιρία για τον Πανηλειακό. Ο Μιλίεβιτς πασάρει στον Σουλελέ, ωστόσο αυτός δεν μπορεί να νικήσει σε τετ α τετ τον Ανδρούτσο

19:01

46': Σέντρα στο δεύτερο μέρος

19:01

46': Ο Σουλελές μπαίνει στο ματς για τον Πανηλειακό, εκτός ο Γανωτής

18:47

Ημίχρονο στον Πύργο

18:43

Το ματς πάντως έχει χάσει τον όποιο ρυθμό είχε, πάντα στο 1-1 οι δύο ομάδες

18:40

Πέντε λεπτά ακόμα για το φινάλε του πρώτου μέρους, ο Παναιγιάλειος έχει ανεβάσει την απόδοση και δείχνει πιο απειλητικός

18:35

34': Κάρτα και στον Παπαχρήστο

18:32

32': Ο Αλεάντροβιτς σέντραρε από αριστερά, ωστόσο δεν σημάδεψε σωστά τον Φλίγκο που βρισκόταν σε καλή θέση μέσα στην περιοχή

18:31

31': Κάρτα βλέπει ο Γκούμας για χέρι

18:30

Έχει πέσει ο ρυθμός στα τελευταία λεπτά με τον Παναιγιάλειο να έχει ισορροπήσει

18:24

24': Ο Μπιτάνγκ δοκιμάζει τα πόδια του από μακρινή απόσταση, ψηλά η μπάλα

18:20

Συμπληρώσαμε το πρώτο μισάωρο, ο Πανηλειακός δείχνει να έχει μια ελαφρά υπεροχή, την ώρα που ο Παναιγιάλειος έχει αναλωθεί σε έναν πιο παθητικό ρόλο

18:19

19': Καλή εκτέλεση από τον Μιλίεβιτς, η μπάλα στην αγκαλιά του Ανδρούτσου

18:18

Φάουλ σε καλό σημείο κερδίσει ο Πανηλειακός

18:16

15': Απειλεί ο Παναιγιάλειος με μακρινό σουτ του Σανδραβέλη, η μπάλα φεύγει λίγο άουτ

18:12

Από μια τελική προσπάθεια έχουν οι δύο ομάδες έχοντας σημειώσει ισάριθμα γκολ! Απόλυτη ευστοχία...

18:10

10': Ο Κωνσταντινίδης πιάνει ένα ''ξερό'' σουτ από τα 25 μέτρα, εκτελεί τον Ανδρούτσο και γράφει το 1-1

18:05

5': Εξαιρετική σέντρα από δεξιά, καρφωτή κεφαλιά του Φλίγκου από την μικρή περιοχή και 0-1

18:05

ΓΚΟΛ ο Παναιγιάλειος!

18:04

4': Επικίνδυνα ο Κωνσταντινίδης μπαίνει στην περιοχή του Παναιγιάλειου, ωστόσο δεν μπορεί να γυρίσει σωστά την μπάλα και χάνεται η ευκαιρία για τον Πανηλειακό

18:01

1': Σέντρα στον Πύργο

17:57

Οι δύο ομάδες κάνουν την εμφάνιση τους στον αγωνιστικό χώρο

ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
Πίτκας, Σαραμαντάς, Κοτσώνης, Λίτσος, Κωνσταντινίδης, Νάστος, Λιόσης, Γανωτής,, Θωμόπουλος, Μιλίεβιτς, Μπιτάνγκ.
Ανδρούτσος, Παπαχρήστος, Σανδραβέλης, Ιωάννου, Ακπαρίδης, Γκοτσούλιας, Γκούμας, Αργυρόπουλος, Μπούνας, Αλεξάντροβιτς, Φλίγκος.
Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου). Βοηθοί: Καραλής (Ηπείρου, Γεωργαράς (Άρτας). 4ος: (Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)