Λήξη της αναμέτρησης. Τελικό Αστέρας Τρίπολης - Λεβαδειακός 2-0.

16:50

Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος.

16:49

90': Ο Γιάννου σουτάρει, διώχνει ο Τσιντώτας σε κόρνερ, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο.

16:46

87': Δεύτερη κίτρινη κάρτα στον Μαχαίρα. Με δέκα παίκτες θα μείνει για τα τελευταία λεπτά του παιχνιδιού ο Λεβαδειακός.

16:45

86': Σουτ Δημούτσου από το ημικύκλιο, πολύ άστοχο.

16:44

84': Κίτρινη κάρτα στον Μερεμπασβίλι.

16:42

83': Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Μούκαμ αντί του Κουρμπέλη.

16:42

Ο Μάσα εκτελεί αριστουργηματικά το φάουλ, η μπάλα περνά πάνω από το τείχος και καταλήγει στη δεξιά γωνία του Τσιντώτα για να γίνει το 2-0.

16:41

82': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ!

16:41

81': Φάουλ σε πολύ καλή θέση, αριστερά του ημικύκλιου, για τον Αστέρα.

16:38

79': Αναγκαστική αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Μίνγκας αντί του Μάντζιου.

16:33

74': Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Ντουντού αντί του Μπερτόλιο.

16:27

68': Ύστερα από βαθιά μπαλιά, ο Μάντζιος βγαίνει στην πλάτη της άμυνας, σουτάρει, αλλά διώχνει σωτήρια ο Μπαντής, για να στείλει στη συνέχεια ο Ατζαγκούν την μπάλα άουτ.

16:25

65': Ο Ατζαγκούν πιάνει ωραίο σουτ από θέση μέσα δεξιά, διώχνει με εκτίναξη ο Μπαντής.

16:24

64': Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Δημούτσος αντί του Στανισάβλιεβιτς.

16:21

62': Αναγκαστική αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Μερεμπασβίλι αντί του Γιακουμάκη.

16:21

Ο Παντελιάδης εκτελεί το πλάγιο, η μπάλα φτάνει στην περιοχή και ο Μπερτόλιο με κεφαλιά τη στέλνει στα δίχτυα για το 1-0.

16:21

61': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ!

16:20

Ο Γιακουμάκης έχει τραυματιστεί και βγαίνει με φορείο από τον αγωνιστικό χώρο.

16:18

58': Σουτ Ατζαγκούν, άουτ.

16:17

57': Ο Μάντζιος γεμίζει από τα αριστερά, ο Μπεν σουτάρει, αποκρούει ο Μπαντής.

16:16

57': Γέμισμα Παντελιάδη από τα αριστερά, ο Γιάννου πιάνει την κεφαλιά, η μπάλα φεύγει άουτ.

16:15

55': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. Εκτελεί ο Μπεν, μαζεύει ο Μπαντής.

16:14

55': Κίτρινη κάρτα στον Στανισάβλιεβιτς.

16:13

53': Ο Μπερτόλιο από πλάγια αριστερά στέλνει την μπάλα πάνω στον Τσιντώτα, για να φύγει κόρνερ, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο.