1
16:59

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλό σας βράδυ.

16:57

Τρίποντο στο φινάλε για την Καλλιθέα, που έχασε μεγάλες ευκαιρίες, αν και η Παναχαϊκή στο β' ημίχρονο ήταν καλύτερη.

16:54

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Παναχαϊκή - Καλλιθέα 0-1.

16:49

90'+1: Τρίτη αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Ρουμπάτος στη θέση του Μουκίδη.

16:47

Υπάρχει ένταση στο Παμπελοποννησιακό... Ο σκόρερ πανηγύρισε και έκανε μια χειρονομία προς τις εξέδρα με αποτέλεσμα να οι πιο θερμόαιμοι από τους οπαδούς της Παναχαϊκής να σπάσουν την πόρτα και να επιχειρήσουν να μπουν μέσα στο γήπεδο! Μικροσυμπλοκές με την αστυνομία.

16:46

Μετά απο κόντρες η μπάλα φτάνει στον Φράγκο, βλέπει εκτός θέσης τον Στρέζο, σουτάρει έξω από την περιοχή και προς τα αριστερά του ημικύκλιου, "κρεμά" τον γκολκίπερ της Παναχαϊκής και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα, 0-1.

16:46

89': ΓΚΟΛ για την ΚΑΛΛΙΘΕΑ!

16:45

87': Σουτ Σμυρλή έξω από την περιοχή, η μπάλα δίπλα από το δεξί δοκάρι...

16:43

85': Ολοκληρώνει τις αλλαγές της Καλλιθεάς ο Λουκάς Καραδήμος. Ο Σμυρλής στη θέση του Τσίπρα.

16:40

82' Αδύναμο σουτ Μπέλη από θέση έξω δεξιά, στην αγκαλιά του Στρέζου.

16:37

80': Δεύτερη αλλαγή και για την Παναχαϊκή. Ο Παπανικολάου αντί Χαρτσιά.

16:34

77': Δεύτερη αλλαγή για την Καλλιθέα. Ο Φαρία στη θέση του Μπούζα.

16:32

75': Καλοτραβηγμένο σουτ Μπούζα έξω από την περιοχή, απομακρύνει σε κόρνερ ο Στρέζος, περνά ανεκμετάλλευτο στην εξέλιξη της φάσης.

16:29

73': Κόρνερ για την Παναχαϊκή από τα δεξιά. Εκτελεί ο Ι. Λαμπρόπουλος, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:26

70': Πρώτη αλλαγή και για τον Στάθη Σταθόπουλο για λογααριαασμό της Παναχαϊκής. Ο Μητρόπουλος στη θέση του Ρόκα.

16:25

68': Απίστευτη ευκαιρία για την Καλλιθέα. Ο Φράγκος από τα αριστερά μπαίνει στην περιοχή, κάνει παράλληλη μπαλιά και στο ύψος του δεύτερου δοκαριού ο Τσίπρας και Μπέλης μπερδεύονται, ο ένας πλασάρει πάνω στο σώμα του άλλου σε κενή εστία, παίρνει ύψος και η μπάλα φεύγει πάνω από το οριζόντιο δοκάρι. Δεν χάνονται αυτά!

16:22

65': Καλή στιγμή για την Παναχαϊκή. Ο Χούσα με τον Πέδρο συνδυάστηκαν, σέντρα από τα δεξιά, σουτ υπό πίεση του Χαρτσιά, η μπάλα πάνω απο την εστία του Μιχελή.

16:21

64': Πρώτη αλλαγή για την Καλλιθέα. Ο Μπέλης στη θέση του Φερέιρα.

16:17

60': Φάουλ για την Καλλιθέα από τα αριστερά με τον Φερέιρα, κεφαλιά Σταύρου, θα μπλοκάρει δύσκολα ο Στρέζος.

16:15

58': Φάουλ για την Παναχαϊκή από τα δεξιά με τον Ι. Λαμπρόπουλου, κεφαλιά Τρίγκα, πάνω από την εστία του Μιχελή.

16:13

55': Φάουλ Φερέιρα από τα αριστερά για την Καλλιθέα, κεφαλιά Μούκταρη, άουτ.

16:12

54': Κίτρινη κάρτα στον Γ. Λαμπρόπουλο.

16:07

50': Κόρνερ για την Καλλιθέα. Από τα δεξιά με τον Φερέιρα, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:06

49': Φάουλ-γέμισμα από τον Χαρτσιά, απομακρύνει εύκολα ο Μιχελής.

16:02

46': Μεγάλη ευκαιρία για την Παναχαϊκή. Ο Πέδρο από τα δεξιά έβγαλε τη σέντρα, ο Ρόκας από το ύψος του δεύτερου δοκαριού κάνει την καρφωτή κεφαλιά και ο Μιχελής διώχνει με υπερένταση χτυπώντας και στο δεξί δοκάρι στην προσπάθεια του...

16:02

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.