0
16:53

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας απόγευμα!

16:52

Συνεχίζει το σερί της η ΑΕΚ, πανηγυρίζοντας την 5η συνεχόμενη νίκη της στο πρωτάθλημα, απέναντι σε μία Βέροια που το πάλεψε και στάθηκε πολύ καλά, κυρίως στο πρώτο ημίχρονο.

16:52

Λήξη του ματς! 3-0.

16:51

90'+3: ΔΟΚΑΡΙ για τη Βέροια στην κεφαλιά του Μαγέφσκι μέσα από την περιοχή.

16:50

90'+1: Ο Άρθο σκοράρει με κεφαλιά έπειτα από σέντρα του Ντίντακ, αλλά το γκολ δεν μετρά σωστά ως οφσάιντ.

16:49

16:47

Ο Μπουονανότε αναλαμβάνει την εκτέλεση, ο Καντιμοίρης αποκρούει, αλλά ο Μάνταλος είναι στη φάση και στέλνει την μπάλα ψηλά στα δίχτυα.

16:47

89': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

16:46

88': Κόκκινη κάρτα στον Μαλόν.

16:45

87': ΠΕΝΑΛΤΙ για την ΑΕΚ σε χέρι του Μαλόν σε προσπάθεια του Τζιμπούρ.

16:39

81': Κίτρινη κάρτα στον Μάνταλο.

16:36

79': Αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Μπουονανότε στη θέση του Βάργκας.

16:36

78': Κίτρινη κάρτα στον Γιαννούλη.

16:34

75': Σουτ του Καϊκούτ, λίγο άουτ.

16:31

74': Αλλαγή για τη Βέροια. Ο Καϊκούτ στη θέση του Σιόντη.

16:27

69': Σουτ του Γεωργιάδη έξω από την περιοχή, άουτ η μπάλα.

16:26

68': Καλή στιγμή για τη Βέροια. Ο Ναζλίδης γυρίζει ωραία την μπάλα από τα αριστερά για τον Κόλα, εκείνος κάνει την κεφαλιά, αλλά η μπάλα περνά άουτ.

16:25

66': Αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Πλατέλλας στη θέση του Μπαρμπόσα που αποχωρεί κουτσαίνοντας.

16:23

Έχει χάσει τον ρυθμό του το ματς μετά το δεύτερο γκολ της ΑΕΚ.

16:16

57': Αλλαγή για τη Βέροια. Ο Γεωργιάδης στη θέση του Νέτο.

16:15

57': Αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Τζιμπούρ στη θέση του Αραβίδη.

16:13

Εκτελείται το κόρνερ από τα δεξιά, ο Γιόχανσον πιάνει την κεφαλιά από τα αριστερά μέσα στην περιοχή και ο Αραβίδης μπαίνει στη φάση και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

16:13

55': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

16:12

54': Κόρνερ για την ΑΕΚ.

16:11

53': Κίτρινη κάρτα στον Μαλόν.