16:54

16:53

Λήξη αναμέτρησης, 1-1 το τελικό σκορ.

16:53

90'+6: Κίτρινη στον Πρίφτη.

16:51

90'+4: Κίτρινη στον Φωτιά.

16:47

Έξι τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:45

89': Κίτρινη στον Καρτσαμπά.

16:43

85': Μαυρόπουλος για τον Παναιγιάλειο αντί Μπουρλάκη.

16:41

83': Γκουτσίδης αντί Γκοτσούλια για τον Παναιγιάλειο.

16:38

81': Χατζηλιάδης αντί Δεινόπαπα για τον ΑΟΧ.

16:34

77': Μεγάλη επέμβαση του Πρίφτη σε σουτ του Κρισμάρεβιτς παρόλο που η μπάλα κόντραρε και άλλαξε πορεία.

16:32

75': Ο Μπουρλάκης τη σπάει, ο Σκαρτσίλας κάνει το πλασέ από το ύψος του πέναλτι και ο Πρίφτης μπλοκάρει.

16:29

72': Βγαίνει ο Λινάρδος, Γκούφας στη θέση του για τον Παναιγιάλειο.

16:27

70': Μπριλάκης αντί Νάκα για τα Χανιά.

16:25

Ο αναβρασμός που επικράτησε είχε να κάνει με την αποβολή του Γκέσιου. Ο σκόρερ αποβλήθηκε λόγω του πανηγυρισμού του και αυτό έκανε έξαλλους τους φιλοξενούμενους με αποτέλεσμα να μπουν άνθρωποι από τον πάγκο.

16:24

Άρχισε και πάλι το παιχνίδι.

16:22

Έξαλλος ο Γκέσιος, τα βάζει και με τους οπαδούς του Παναιγιάλειου.

16:20

63': Κόκκινη στον Γκέσιο.

16:20

Έχουν μπει οι πάγκοι των δύο ομάδων μέσα, σύγχυση στον αγωνιστικό χώρο!

16:19

Ο Μασάδο εκτελεί το κόρνερ, στο πρώτο δοκάρι ο Γκέσιος παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα στην αντίθετη γωνιά του Αθανασόπουλου.

16:19

62': ΓΚΟΛ για τον ΑΟΧ!

16:17

Πιέζει πολύ ο ΑΟΧ από την αρχή του δευτέρου ημιχρόνου.

16:15

59': Κίτρινη στον Γκοτσούλια.

16:14

58': Κίτρινη στον Παγώνη.

16:12

55': Από μακριά κάνει το σουτ ο Κρισμάρεβιτς, εύκολα μπλοκάρει ο Πρίφτης.

16:09

52': Νέο σουτ από τον Γκέσιο, αποκρούει και πάλι ο Αθανασόπουλος.

16:07

50': Με τα πόδια αποκρούει ο Αθανασόπουλος την προβολή του Γκέσιου ύστερα από τη σέντρα του Παγώνη.

16:04

48': Ο Δεινόπαπας κάνει το σουτ και ο Αθανασόπουλος μπλοκάρει.

16:02

16:01

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

15:48

15:46

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

15:44

Πολύ ανώτερος ο Παναιγιάλειος από το γκολ και μετά.

15:41

40': Κίτρινη στον Γκέσιο.

15:38

37': Στη θέση του Καμινιώτη ο Τσούτσης για τον ΑΟΧ.

15:36

35': Ο Σκαρτσίλας κάνει τη σέντρα, ο Μπουρλάκης πετάγεται στο πρώτο δοκάρι αλλά η κεφαλιά του φεύγει άουτ.

15:34

34': Ο Ζουνίνιο εκτελεί κόρνερ και εντελώς μόνος του από κοντά ο Φωτιάς μπαίνει στην πορεία της μπάλας, αλλά με προβολή στέλνει την μπάλα ελάχιστα άουτ.

15:33

33': Ξεμαρκάρεται ωραία ο Ζουνίνιο, κάνει και το σουτ σημαδεύοντας τη δεξιά γωνία, αλλά ο Καρτσαμπάς βάζει το πόδι του και ανακόπτει την πορεία της μπάλας.

15:30

Εμφανώς επηρεασμένοι οι Χανιώτες, που δεν δείχνουν σημάδια αντίδρασης.

15:26

25': Κίτρινη στον Καμινιώτη.

15:24

24': Ο Λινάρδος κάνει ωραία ατομική προσπάθεια, πέρασε δύο παίκτες, αλλά το εκτός περιοχής σουτ του ήταν άστοχο.

15:19

19': Σουτάρει ο Ζουνίνιο από αριστερά εκτός περιοχής, με δυσκολία διώχνει ο Πρίφτης σε κόρνερ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

15:15

Γίνεται η σέντρα από τον Ζουνίνιο, ο Πρίφτης χάνει την μπάλα μέσα από τα χέρια του και ο Φωτιάς από κοντά σκοράρει.

15:14

14': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟ!

15:12

11': Κάνει το λάθος ο Διαμαντόπουλος, παίρνει ο Λινάρδος, αλλά δεν κάνει καλή πάσα για τον Ζουνίνιο.

15:10

Πιο κινητικός ο ΑΧΟ στα πρώτα λεπτά.

15:08

8': Ο Σανδραβέλης δοκιμάζει το πόδι του αλλά είναι εντελώς άστοχο το σουτ του.

15:05

5': Ο Δεινόπαπας κάνει το σουτ και ο Αθανασόπουλος μπλοκάρει με άνεση.

15:03

Αξίζει να σημειωθεί ότι δεν κατέβηκε ο Ολυμπιακός Βόλου κόντρα στα Τρίκαλα και όλα δείχνουν ότι θα ακολουθήσει τον δρόμο του Εργοτέλη. Είδηση που αναμφίβολα ενδιαφέρει και τις δύο ομάδες που μάχονται για την παραμονή τους.

15:01

14:58

Βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

14:56

Ιδανικές οι καιρικές συνθήκες για ποδόσφαιρο.

14:53

Σε κακό φεγγάρι τα Χανιά, τα οποία όμως απέσπασαν τη λευκή ισοπαλία την προηγούμενη αγωνιστικό κόντρα στην ΑΕΛ. Τελευταία νίκη τους ήταν στις 24 Νοεμβρίου κόντρα στην Αναγέννηση Καρδίτσας.

14:49

Δύο διαδοχικές νίκες με 1-0 μετρούν οι Αιγιώτες, οι οποίοι θέλουν να διευρύνουν το σερί τους.

14:45

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Παναιγιαλείου με τα Χανιά ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

Αθανασόπουλος, Σανδραβέλης, Παπαχρήστος, Κολόκας, Φωτιάς, Κρισμάρεβιτς, Γκοτσούλιας, Λινάρδος, Ζουνίνιο, Μπουρλάκης, Σκαρτσίλας.
Αναπ: Τσάπαλος, Μαυρόπουλος, Ζαχαρόπουλος, Γκούφας, Γκουτσίδης, Στίκας, Ρέλλας.
ΧΑΝΙΑ
Πρίφτης, Παγώνης, Ιωαννίδης, Διαμαντόπουλος, Καρτσαμπάς, Καμινιώτης, Ρίκκα, Μασάδο, Νάκας, Δεινόπαπας, Γκέσιος.
Αναπ: Αμπατζίδης, Μπριλάκης, Χατζηλιάδης, Τριανταφυλλίδης, Τσούτσης, Νύκταρης, Παλιάτσιος.
Διαιτητής: Πουλημάς (Κέρκυρας) Βοηθοί: Σκορδίλης (Κέρκυρας), Φαρμάκης (Δυτικής Αττικής) 4ος: Κοσικίδης (Αθηνών)