0
16:54

Σας ευχαριστούμε που ήσασταν μαζί μας. Καλή συνέχεια.

16:51

Σπουδαία νίκη για τον Παναιτωλικό, ο οποίος κράτησε το "μηδέν" για τρίτο σερί ματς. Αντίθετα, η ουραγός Καλλονή αισθάνεται ακόμα μεγαλύτερη πίεση.

16:51

Λήξη αγώνα, τελικό αποτέλεσμα Παναιτωλικός-Καλλονή 1-0.

16:50

90'+3: Σουτ του Ουάρντα μέσα από την περιοχή, ο Δαύκος αποκρούει σωτήρια.

16:48

90'+1: Σπουδαία ευκαιρία για την Καλλονή! Ο Μανούσος σουτάρει, ο Κυριακίδης πέφτει στην κλειστή του γωνία και αποκρούει με υπερένταση.

16:47

90': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. O Xαντάκιας στη θέση του Μαρκόφσκι.

16:46

89': Κίτρινη στον Βασιλούδη.

16:43

86': Φάουλ από αριστερά, ο Κούσας παίρνει την κεφαλιά και ο Δαύκος μπλοκάρει.

16:39

82': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Βιγιαφάνιες αντικαθίσταται και καταχειροκροτείται από τους φίλους του Παναιτωλικού. Στη θέση του ο Βασιλούδης.

16:38

80': Αλλαγή για την Καλλονή. Ο Νομπρέγα στη θέση του Σπυρόπουλου.

16:36

79': Τεράστια ευκαιρία για τον Παναιτωλικό! Ο Κάπελ ανοίγει δεξιά στον Μύγα, εκείνος σεντράρει και ο επερχόμενος Αλεξίεβιτς σουτάρει άουτ από το ύψος της περιοχής.

16:33

76': Σουτ του Γεωργίου από αριστερά, ο Κυριακίδης μπλοκάρει.

16:32

75': Γρήγορη αντεπίθεση του Παναιτωλικού από αριστερά, ο Ουάρντα κοντρολάρει και σουτάρει με τη μία, ο Δαύκος μπλοκάρει.

16:30

73': Κακή εκτέλεση φάουλ του Γκόλια, η μπάλα πολλά μέτρα άουτ.

16:28

71': Οφσάιντ ο Ουάρντα.

16:26

69': Δυνατό σουτ του Ελλακόπουλου, η μπάλα αλλάζει πορεία στο πόδι του Κούσα και καταλήγει σε κόρνερ. Ανεκμετάλλευτη η εκτέλεση του Τσαμπούρη.

16:25

68': Κόρνερ του Τσαμπούρη από αριστερά, η μπάλα δεν απομακρύνεται και ο Ελλακόπουλος σουτάρει άουτ.

16:24

67': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Αλεξίεβιτς στη θέση του Ρουσκουσέδα.

16:23

Η είσοδος του Γουερέ έχει δώσει ώθηση στους Μυτιληνιούς.

16:22

65': Ωραία συνεργασία των φιλοξενούμενων, ο Μανούσος σουτάρει εντός περιοχής και ο Κυριακίδης αποκρούει σε κόρνερ.

16:22

Ο Γεωργίου θα αγωνιστεί προς τον άξονα και ο Γουερέ αριστερά.

16:21

Ο Ελλακόπουλος αλλάζει παπούτσια για δεύτερη φορά!

16:19

62': Αλλαγή για την Καλλονή. Ο Γουερέ στη θέση του Φαβάλι.

16:18

61': Κίτρινη στον Βαλιό.

16:18

61': Κόρνερ για την Καλλονή από αριστερά. Ούτε αυτό ανησυχεί τους αμυνόμενους.

16:16

59': Ο Φαβάλι σουτάρει εκτός περιοχής, η μπάλα κοντράρει στον Κάπελ, παίρνει επικίνδυνη τροχιά και καταλήγει σε κόρνερ, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο.