Έντονες οι αποδοκιμασίες από τους οπαδούς του ΠΑΟΚ.

21:21

Λήξη αγώνα, 1-1 το τελικό σκορ.

21:20

90'+2: Κίτρινη στον Μπάρκα.

21:18

21:14

86': Στη θέση του Ναπολεόνι ο Κοντοές για τον Ατρόμητο.

21:13

85': Ο Στόιτσεφ κάνει εκτός περιοχής το σουτ και στέλνει την μπάλα άουτ.

21:09

Σωστά μέτρησε το γκολ, έχει περάσει τη γραμμή η μπάλα πριν το χέρι του Ναπολεόνι στην εξέλιξη της φάσης.

21:09

Από το φάουλ του Ούμπιντες στο δεύτερο δοκάρι ο Λαζαρίδης παίρνει ψιλοκρεμαστή κεφαλιά και νικά τον Βελλίδη.

21:08

81': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

21:07

79': Κίτρινη στον Κοροβέση.

21:05

78': Κίτρινη στον Κεϊτά.

21:02

75': Ο Κιβρακίδης κάνει τη σέντρα και την τελευταία στιγμή ο Κόστα κόβει. Από δικό του λάθος, πάντως, ξεκίνησε η επίθεση του Ατρομήτου.

20:59

Έχει μπει σε περιπέτειες ο ΠΑΟΚ από τη στιγμή που η απόδοση των παικτών του έπεσε κατακόρυφα.

20:56

69': Κίτρινη στον Πέλκα.

20:55

68': Ο Κοροβέσης κάνει σουτ εκτός περιοχής και στέλνει την μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

20:53

Στο 55% η κατοχή για τον ΠΑΟΚ.

20:51

64': Στη θέση του Λε Ταλέκ ο Παπαδόπουλος για τον Ατρόμητο.

20:49

Έχει ανεβεί ο Ατρόμητος, σε ρόλο κομπάρσου ο ΠΑΟΚ που δίνει χώρους.

20:45

57': Ο Γκολάσα αντί του Ροντρίγκες.

20:44

57: Ο Πέλκας από μέσα αριστερά κάνει σουτ στην κλειστή γωνιά του Μπάρκα που αποκρούει.

20:42

55': Στο έδαφος ο Ροντρίγκες, δεν μπορεί να το πιστέψει. Έχει ζητήσει αλλαγή.

20:40

53': Δοκιμάζει το πόδι του ο Μακ και αστοχεί.

20:38

Να πιέζουν οι παίκτες του θέλει ο Δέλλας.

20:35

48': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Από εξαιρετική μπαλιά του Λαζαρίδη ο Ναπολεόνι βγαίνει στην πλάτη της άμυνας, πλασάρει τον Βελλίδη με λόμπα και αστοχεί.

20:33

46': Μπρίτο αντί Μπάλλα για τον Ατρόμητο.

20:33

20:32

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

20:19

20:17

45+1: Από μακρινή απόσταση το σουτ του Κίτσιου, εύκολα ο Μπάρκας.

20:16

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:12

Προσωρινή διακοπή, στο έδαφος ο Μπάρκας.

20:11

Κρύβουν την μπάλα κατά διαστήματα οι Θεσσαλονικείς.

20:07

37': Περνάει ο Πέλκας τον Μπίτολο, κάνει και το σουτ και ο Μπάρκας μπλοκάρει.

20:06

35': Ο Μακ με τακουνάκι βρίσκει τον Πέλκα, εκείνος κάνει το σουτ και ο Μπάρκας μπλοκάρει.

20:05

34': Κίτρινη στον Μπίτολο.

20:05

Να παραμένουν ψηλά οι παίκτες του θέλει ο Τούντορ.

20:02

31': Κίτρινη στον Μακ επειδή έβγαλε τη φανέλα του για να αφιερώσει το γκολ στον γιο του που πριν λίγες ώρες ήρθε στη ζωή.

20:02

Ο Πέλκας κάνει κάποια μέτρα με την μπάλα, βγάζει εξαιρετική κάθετη στον Μακ και ο τελευταίος με ωραίο πλασέ νικά τον Μπάρκα.

20:01

30': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

19:57

27': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, στη θέση του Βραζιλιάνου ο Μυστακίδης.

19:56

Πρόβλημα για τον Ζάιρο, πέφτει στο έδαφος και λογικά θα γίνει αλλαγή.

19:56

25': Δυνατό σουτ του Τζιόλη φεύγει εκτός.

19:54

24': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Ωραία η κομπίνα, άουτ φεύγει το σουτ του Ροντρίγκες από το πέναλτι.

19:50

Στο έδαφος ο Κεϊτά, αμέσως διακόπτεται το ματς. Έπεσε πολύ άτσαλα, αλλά είναι καλά.

19:48

18': Ωραία ενέργεια από τον Ναπολεόνι, μπαίνει στην περιοχή και πέφτει εύκολα. Σωστά δεν δίνεται κάτι.

19:45

15': Ο Ροντρίγκες κάνει σουτ εκτός περιοχής, η μπάλα αλλάζει πορεία αλλά ο Μπάρκας αποκρούει.

19:44

Χωρίς ιδιαίτερο ρυθμό ο αγώνας, αργούν να αναπτυχθουν και οι δύο ομάδες.

19:41

Κυκλοφορεί την μπάλα ο ΠΑΟΚ, δίνει χώρο και περιμένει ο Ατρόμητος.

19:38

7': Σουτ στην κίνηση κάνει ο Πέλκας και στέλνει την μπάλα άουτ.

19:35

Έχει μπει καλύτερα ο ΠΑΟΚ.

19:32

19:29

Βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

19:27

Χωρίς κλασικό φορ ο ΠΑΟΚ καθώς Αθανασιάδης και Μπερμπάτοφ είναι τιμωρημένοι. Απουσίες έχουν και οι φιλοξενούμενοι με τους Γκαρσία και Ουσέρο να μένουν στην Αθήνα.

19:23

Αναγκασμένοι να κυνηγούν παντού βαθμούς είναι οι Περιστεριώτες που βρίσκονται αρκετά χαμηλά. Το θετικό για εκείνους είναι ότι έχασαν Καλλονή και Πανθρακικός που τους καταδιώκουν.

19:19

Μετά τη μεσοβδόμαδη ισοπαλία για το Κύπελλο με τον Πανιώνιο ο "Δικέφαλος του "Βορρά" αναζητά την επιστροφή στις νίκες, καθώς προέρχεται και από την ήττα από την ΑΕΚ για τη Σούπερ Λίγκα.

19:15

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του ΠΑΟΚ με τον Ατρόμητο ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

Βελλίδης, Κίτσιου, Βίτορ, Κόστα, Κοροβέσης, Τζιόλης, Τσίμιροτ, Πέλκας Ζάιρο, Ροντρίγκες, Μακ.
Αναπ: Μελίσσας, Σκόνδρας, Γκολάσα, Μαλεζάς, Κάτσε, Μυστακίδης, Σάμπο.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
Μπάρκας, Κιβρακίδης, Φυτανίδης, Λαζαρίδης, Μπιτόλο, Στόιτσεφ, Ούμπιντες, Κεϊτά, Μπάλλας, Ναπολεόνι, Λε Ταλέκ.
Αναπ: Γκορμπούνοφ, Κοντοές, Κούρος, Μπρίτο, Λημνιός, Γρόντης, Παπαδόπουλος.
Διαιτητής: Παππάς (Αθηνών) Βοηθοί: Κούλα (Ξάνθης), Μπαλτάς (Αχαΐας) 4ος: Τζήλος (Λάρισας)