19:14

19:14

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τον Πανιώνιο με 1-0.

19:13

90'+4: Κίτρινη στον Διούδη.

19:13

90'+4: Ο Ντιγκινί παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

19:11

90'+2: Κίτρινη στον Οικονόμου.

19:10

90'+1: Κίτρινη στον Ροτζέριο.

19:09

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:07

Ο Οικονόμου το εκτελεί και στέλνει την μπάλα στη δεξιά γωνιά του Αθανασιάδη, ο οποίος πέφτει από την άλλη. Έξαλλοι οι πανηγυρισμοί, μπαίνουν στον αγωνιστικό χώρο και οι άνθρωποι του πάγκου.

19:06

88': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

19:06

87': Αποβάλλεται ο αμυντικός του Πανθρακικού, με δέκα και οι γηπεδούχοι.

19:05

86': Πέναλτι για τον Πανιώνιο! Γίνεται το λάθος, το εκμεταλλεύεται ο Καραμάνος και πλασάρει στο δοκάρι, με δεύτερη προσπάθεια πλασάρει ξανά και ο Παπαγεωργίου αποκρούει έξυπνα με τα χέρια.

19:01

82': Νικόλτσης αντί Ηλιάδη για τον Πανθρακικό.

19:01

Στόπερ έχει πάει ο Κόρμπος δίπλα στον Οικονόμου.

18:59

Κίτρινη στον Ντιγκινί.

18:59

81': Τζανδάρης αντί Μπακασέτα για τον Πανιώνιο.

18:57

78': Ο Μπαϊκαρά από μέσα δεξιά κάνει διαγώνιο σουτ και αστοχεί.

18:55

76': Κόκκινη στον Ρισβάνη, με 10 ο Πανιώνιος. Δεν το πιστεύει ο στόπερ των φιλοξενούμενων που ειρωνεύεται για την απόφαση. Θα μπορούσε και να μη δοθεί.

18:52

74': Μπαργκάν αντί Καθάριου για τον Πανιώνιο.

18:51

72': Κίτρινη στον Ρισβάνη.

18:47

69': Στη θέση του Χασομέρη ο Ροτζέριο για τον Πανθρακικό.

18:45

66': Μασούρας αντί Βιγιάλμπα για τον Πανιώνιο.

18:42

64': Ο Ντιγκινί κάνει το σουτ εκτός περιοχής και η μπάλα φεύγει ψηλά.

18:39

Πατάει καλύτερα πλέον ο Πανιώνιος, αλλά είναι φανερό ότι κι εκείνος δυσκολεύεται να απειλήσει.

18:35

57': Γίνεται η σέντρα από αριστερά από τον Μπαϊκαρά, ο Χασομέρης παίρνει την κεφαλιά και ο Διούδης μπλοκάρει.

18:31

53': Ο Μπακασέτας ψάχνει στην περιοχή τον Καραμάνο, ο οποίος δεν βρίσκει την μπάλα με την προβολή που κάνει.

18:27

Στο έδαφος ο Ηλιάδης, προσωρινή διακοπή.

18:26

48': Ευκαιρία για τον Πανιώνιο! Ο Μπακασέτας αλλάζει ωραία την μπάλα με τον Καραμάνο, κάνει και το σουτ από μέσα δεξιά και ο Αθανασιάδης αποκρούει.

18:01

43': Κίτρινη στον Σιώπη.

17:57

Κάκιστο το θέαμα, τα λάθη διαδέχονται το ένα το άλλο.

17:53

36': Κίτρινη στον Μεχία.

17:50

32': Ο Μπαϊκαρά κάνει το σουτ εκτός περιοχής και στέλνει την μπάλα άουτ.

17:48

30': Μεχία αντί Λαδάκη για τον Πανθρακικό.

17:47

30': Ο Ποτουρίδης κάνει το σουτ, η μπάλα κοντράρει στον Ηλιάδη και ο Διούδης μπλοκάρει.

17:44

Δεν μπορεί να συνεχίσει ο Λαδάκης, θα γίνει αναγκαστικά αλλαγή.

17:41

Πολύ προβληματικός ο Πανιώνιος, δυσκολεύονται να κρατήσουν μπάλα οι παίκτες του.

17:37

20': Κίτρινη στον Βιγιάλμπα, ο οποίος διαμαρτυρήθηκε πως έκανε θέατρο ο Μπαϊκαρά. Όντως έπεσε πολύ εύκολα ο Τούρκος πάντως και σωστά δεν δόθηκε κάτι.

17:35

Δεν αρέσει στον Ουζουνίδη που δίνουν πολύ χώρο οι παίκτες του στον Πανθρακικό.

17:33

Είναι καλύτερος ο Πανθρακικός, ελέγχει το παιχνίδι και προσπαθεί να βρει φάσεις.

17:29

12: Ο Ποτουρίδης εκτελεί φάουλ με δύναμη, ο Διούδης δεν μπλοκάρει και από κοντά ο Ιγκόρ σκοράρει. Το γκολ ακυρώνεται, καθώς φαίνεται ο Βραζιλιάνος να είναι ελάχιστα μπροστά.

17:28

11': Κίτρινη στον Κόρμπο.

17:27

10': Απευθείας σουτ στην κίνηση από τον Παπαγεωργίου είναι εντελώς άστοχο.

17:24

7': Κίτρινη στον Μπουγαΐδη.

17:24

6': Από μακριά εκτελεί απευθείας φάουλ ο Οικονόμου και ο Αθανασιάδης μπλοκάρει εύκολα.

17:22

Δεν υπάρχει ρυθμός στα πρώτα λεπτά.

17:18

17:15

17:11

Για πρώτη φορά στη φετινή Σούπερ Λίγκα χωρίς τον Χατζηισαΐα οι Νεοσμυρνιώτες, που αναζητούν την επιστροφή στις νίκες.

17:07

Παρεμπιπτόντως, ντεμπούτο στον πάγκο των Θρακιωτών για τον Χατζηνικολάου, ο οποίος διαδέχτηκε τον Ελευθερόπουλο.

17:04

Βαθμούς σε κάθε ματς αναζητά ο Πανθρακικός προκειμένου να φύγει από τις τελευταίες θέσεις. Υπενθυμίζεται ότι προέρχεται από την ήττα από την Καλλονή

17:01

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Πανθρακικού με τον Πανιώνιο ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Αθανασιάδης, Παπαγεωργίου, Ποτουρίδης, Μελίσσης, Μπουγαΐδης, Λαδάκης, Ηλιάδης, Μπαϊκαρά, Χασομέρης, Ντιγκινί, Ίγκορ.
Αναπ: Τζέλεπης, Χρήστου, Πεταυράκης, Μεχία, Μουδούρογλου, Ροτζέριο, Νικόλτσης
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Διούδης, Αργυρόπουλος Ρισβάνης, Οικονόμου, Τασουλής, Κόρμπος, Σιώπης, Μπακασέτας, Καθάριος, Βιγιάλμπα, Καραμάνος.
Αναπ: Παπαδόπουλος, Βλάχος, Μασούρας, Πατσατζόγλου, Μπαργκάν, Τζανδάρης, Ανσαριφάρντ
Διαιτητής: Γιάχος (Χίου) Βοηθοί: Γεωργαράκος (Αθηνών), Σίπκας (Πέλλας) 4ος: Δημητρόπουλος (Φθιώτιδας)