0
20:05

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλό σας βράδυ.

20:01

Δίκαιο τρίποντο για την ΑΕΛ απέναντι στον Αχαρναϊκό, που πλήρωσε τα λάθη του. Πρώτοι οι γηπεδούχοι ό,τι και να γίνει στα άλλα ματς, με τα οποία τελειώνει ο πρώτος γύρος της Β' Εθνικής.

19:53

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα ΑΕΛ - Αχαρναϊκός 2-0.

19:51

90'+2: Κίτρινη και στον Ματσούκα.

19:51

90'+1: Κίτρινη κάρτα στον Κωστόπουλο.

19:49

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων...

19:45

86': Καλή στιγμή για την ΑΕΛ. Σουτ Ροβίδη από το ύψος του πέναλτι με τα ακροδάκτυλα σε κόρενρ ο Παγούδης, το οποίο στη συνέχεια περνά ανεκμετάλλευτο.

19:42

83': Οφσάιντ ο Μαρουκάκης. Σωστή υπόδειξη.

19:42

83': Ο Μαρουκάκης ανοίγει δεξιά στον Μασούρα, σουτ από θέση έξω δεξιά, άουτ.

19:36

77': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Ντόστανιτς για την ΑΕΛ. Ο Μαρουκάκης στη θέση του Μπουντόπουλου.

19:32

72': Τρίτη αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Ο Όμο στη στη θέση του Ρεπετσά.

19:31

71': Κίτρινη κάρτα στον Ρεπετσά.

19:29

70': Σουτ Μπουντόπουλου από θέση έξω δεξιά, τρία μέτρα έξω από το αριστερό δοκάρι.

19:26

Πάσα στην πλάτη της άμυνας του Αχαρναϊκού, ο Μπουντόπουλος φεύγει και μπαίνει στην περιοχή, ο Παγούδης βγαίνει και διώχνει με τα πόδια, στην επαναφορά ο Λαμπρόπουλος σουτάρει και... μέσα, 2-0.

19:26

67': ΓΚΟΛ για την ΑΕΛ!

19:25

65': Ο Ροβίθης κινείται από τα δεξιά και βγάζει την πάσα, σουτ Ουρτάδο από το ύψος του πέναλτι, άουτ.

19:24

64': Δεύτερη αλλαγή και για τον Αχαρναϊκό. Ματσούκας αντί Μπέλιτς.

19:19

59': Φάουλ για την ΑΕΛ από τα δεξιά με τον Λαμπρόπουλο, δεν έχει πρόβλημα ο Παγούδης.

19:17

58': Οφσάιντ ο Παβίσεβιτς. Σωστή υπόδειξη.

19:16

57': Φάουλ για την ΑΕΛ στα 30 περίπου μέτρα, Λαμπρόπουλος απευθείας, άουτ. Καμία ανησυχία για Παγούδη.

19:14

55': Μακρινό σουτ Μπανούση από τα αριστερά, δεν είναι καλό, πολλά μέτρα άουτ.

19:12

54': Αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Ο Καλογερόπουλος στη θέση του Μηλιού.

19:12

54': Φάση διαρκείας στα καρέ της ΑΕΛ. Ο Ομπράντοβιτς από θέση μέσα αριστερά, σουτάρει άουτ.

19:10

52': Αναγκαστική και η δεύτερη αλλαγή της ΑΕΛ. Ο Κοντοχρήστος στη θέση του Μονιάκη.

19:10

Δεν μπορεί να συνεχίσει ο Μονιάκης, πονάει ο παίκτης της ΑΕΛ...

19:08

50': Ο Μασούρας ταχύτατα θα δώσει ιδανική πάσα από τα δεξιά στον Μπουντόπουλου, δυνατό αλλά χωρίς "καθαρό μυαλό" σουτ, η μπάλα ψηλά άουτ.

19:08

Ο Μπόγιοβιτς άνοιξε για τον Ουρτάδο, καλοτραβηγμένο σουτ έξω από την περιοχή, άουτ η μπάλα.

19:06

47': Οφσάιντ ο Μπουντόπουλος, σωστή υπόδειξη.

19:05

47': Κόρνερ για τον Αχαρναϊκό. Από τα αριστερά εκτελεί ο Μπέλιτς, κατευθείαν στην αγκαλιά του Ξενοδόχοφ.

19:04

46': Έναρξη β' ημίχρονου. Δεν υπάρχουν αλλαγές, όπως τελείωσαν το πρώτο μισο του ματς συνεχίζουν οι δύο ομάδες.