1
-
2
16:49

90'+1': Λήξη αγώνα. Απόλλων Κρύας Βρύσης-Άρης 1-2

16:47

89’: Κίτρινη στον Καζναφέρη

16:46

89’: Ορεξάτος ο Βουτσιάς, κάνει το σουτ, αλλά η μπάλα καταλήγει άουτ

16:44

87’: Σουτ του Βουτσιά, ο Δεληχατζής διώχνει πάνω στη γραμμή σε κόρνερ

16:42

85’:Αλλαγή για τον Άρη. Ο Βουτσιάς στη θέση του Πόι

16:37

80’: Νέα μεγάλη ευκαιρία για τον Άρη με τον Πόι να βάζει την προβολή, αλλά η μπάλα πέρασε δίπλα από το δεξί δοκάρι του Απόλλωνα

16:33

76’: Κεφαλιά του Ίβιτς, μπλόκαρε ο Τζινάρ

16:27

70’: Δεύτερη αλλαγή για τον Άρη. Στη θέση του σκόρερ Ντούνη ο Ν’ Λουντούλου

16:24

67’: Σουτ του Νύρλα, η μπάλα πέρασε άουτ

16:22

Αισθητά βελτιωμένη η εικόνα των «κίτρινων» στην επανάληψη

16:19

62’: Κοντά στο 3-1 ο Άρης. Ο Πόι πλασάρει, αλλά ο Μπρέγκου βάζει την κόντρα και διώχνει

16:18

61’: Κίτρινη κάρτα στον Ίβιτς

16:14

57’: Μεγάλη ευκαιρία για τον Άρη. Ο Πόι έβγαλε τη σέντρα, αλλά ο Καπνίδης με τον Δεληχατζή να έχει εξουδετερωθεί, έστειλε την μπάλα άουτ με κεφαλιά

16:10

53’: Αναγκαστική αλλαγή για τον Άρη. Μπαίνει ο Μελισσάς, βγαίνει ο τραυματίας Κόκε

16:09

52’: Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Λουϊζίδης στη θέση του Σιδέρη

16:03

46': Κίτρινη στον Παπαδόπουλο Σ.

16:02

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο

15:49

Ο Άρης κατάφερε να συνέλθει και αντέδρασε εξαιρετικά μετά το γκολ του Απόλλωνα, πετυχαίνοντας την ανατροπή με τα τέρματα των Καπνίδη και Ντούνη

15:47

45'+1': Λήξη πρώτου ημιχρόνου. Ο Άρης προηγείται του Απόλλωνα Κρύας Βρύσης με 2-1

15:45

44’: Απειλεί ο Απόλλων με την κεφαλιά του Ίβιτς, αλλά η μπάλα πέρασε άουτ

15:40

39': Πέναλτι ζητά ο Άρης για ανατροπή του Τάτου.Ο διαιτητής Παπαργυρίου διαφωνεί

15:39

38': Σουτ του Καπνίδη, η μπάλα δίπλα από το δεξί δοκάρι του Δεληχατζή

15:36

Ο Πόι βρήκε τον Ντούνη εντός περιοχής κι εκείνος με σουτ πέτυχε την ανατροπή για τους «κίτρινους», γράφοντας το 2-1

15:35

34': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ

15:32

30’: Ο Τάτος βρήκε τον Πόι, αλλά ο Δεληχατζής διάβασε τη φάση και πρόλαβε να διώξει