Σπουδαίο τρίποντο για τον Παναιγιάλειο στη μάχη παραμονής, ήταν καλύτερος στη μεγαλύτερη διάρκεια του αγωνα και το πήρε δίκαια.

16:50

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Παναιγιάλειος - Πανσερραϊκός 1-0.

16:49

90'+4: Κίτρινη κάρτα στον Τσάπαλο.

16:47

90'+2: Κόρνερ για τον Παναιγιάλειο, περνά ανεκμετάλλευτο...

16:46

90'+1: Κίτρινη κάρτα στον Σανδραβέλη.

16:45

Συμπληρώθηκαν τα 90'. Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:44

89': Τρίτη αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Φωτιάς στη θέση του Μπουρλάκη.

16:41

86': Κόρνερ για τον Πανσερραϊκό με τον Παπαστεργίου, διώχνουν οι αμυντικοί του Παναιγιάλειου.

16:38

83': Αλλαγή για τον Πανσερραϊκό. Ο Προβατίδης αντί του Τσιμίκα

16:31

76': Σουτ Λινάρδου, άουτ...

16:29

74': Δεύτερη αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Γκούφα στη θέση του Πέρεθ.

16:24

69': Εκτέλεσε ο Πέρεθ, σουτ Κρισμάρεβιτς, θα μπλοκάρει ο Ανδρούτσος.

16:23

68': Κόρνερ με τον Λινάρδο από τα αριστερά, σε νέο κόρνερ από τα δεξιά...

16:21

66': Επίνδυνη στιγμή στα καρέ του Παναιγιάλειου. Φάουλ Ιωαννίδη, κεφαλιά Φουρτάδο πάνω από την εστία του Τσάπαλου.

16:20

Κίτρινη κάρτα στον Σπίνουλα.

16:20

65': Αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Λινάρδος στη θέση του Ζουνίνιο.

16:17

62': Καλή στιγμή για τον Παναιγιάλειο. Ο Σανδραβέλης βγαίνει μόνος μπροστά από τον Ανδρούτσο, αλλά δεν θα καταφέρει να πλασάρει...

16:16

61': Αλλαγή για τον Πανσερραϊκό. Ο Παπαστεργίου αντι του Αγγελούδη.