0
17:04

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλό σας βράδυ.

17:01

Νίκη που την κατά μόνη πρώτη για την ΑΕΛ. Ανέβηκε η Ζάκυνθος στο β' ημίχρονο, αλλά δεν μπόρεσε να πετύχει κάτι...

16:53

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα ΑΕΛ - Ζάκυνθος 2-0.

16:50

Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων...

16:49

89': Σουτ από τον Ναζίμ, θα αποκρούσει ο Ξενοδόχοφ.

16:45

85': Αλλαγή για τη Ζάκυνθο. Ο Αναστασιάδης αντί του Ορφανίδη.

16:43

83': Καλή στιγμη για τη Ζάκυνθο. Φάουλ για τη Ζάκυνθο με τον Ζαΐρι, κεφαλιά Κρολ, η μπάλα μόλις άουτ.

16:42

82': Κίτρινη κάρτα στον Κομεσίδη

16:40

80': Σουτ Ζαΐρί, δεν θα βρει στόχο...

16:37

77': Εξαιρετική ατομική ενέργεια Μασούρα από τα δεξιά, σουτ, θα διώξει ο Πολίτης.

16:34

74': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Ντόστανιτς για την ΑΕΛ. Ο Κρητικός αντί του Κουτσιανικούλη.

16:32

72': Αλλαγή για την Ζάκυνθο. Ο Κάρδαρης στη θέση του Μεντούρ.

16:30

70': Κίτρινη κάρτα στον Ζαΐρι.

16:28

68': Σουτ από τον Ροβίθη, δεν έχει πρόβλημα ο Πολίτης.

16:27

67': Κίτρινη κάρτα στον Ουρτάδο.

16:27

67': Δεύτερη αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Ροβίθης αντί του Μπουντόπουλου.

16:22

62': Αλλαγή και για την ΑΕΛ. Ο Λαμπρόπουλος στη θέση του Μπόγιοβιτς, ο οποίος είχε χτυπήσει πριν από λίγα λεπτά.

16:15

55': Αλλαγή για τη Ζάκυνθο. Ο Λέκκας στη θέση του Ζέλιου.

16:13

53': Σουτ Μπουντόπουλου, αποκρούει ο Πολίτης, ο Μαρουκάκης πέφτει μέσα στην περιοχή. Φωνάζουν οι γηπεδούχοι για πέναλτι.

16:11

52': Σπάει το... μονότερμα η Ζάκνθος, σέντρα Ζαΐρη από τα δεξιά, σουτ από τον Ζέλιο, άουτ η μπάλα.

16:09

50': Νέο σουτ από τον Κουτσιανικούλη, αυτή τη φορά, αρκετά μέτρα μακριά από την εστία της Ζακύνθου.

16:07

49': Σουτ Μαρουκάκη η μπάλα άουτ.

16:06

48': Κόρνερ για την ΑΕΛ, σουτ Μπανούση, θα διώξει λίγο πριν τη γραμμή της εστίας της Ζακύνθου ο Γραικός.

16:04

46': Έναρξη β' ημιχρόνου στο AEL FC ARENA.