0
17:09

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλό βράδυ Κυριακής.

17:01

Εύκολη νίκη για τον Άρη που παραμένει πάντα πρώτος στον 1ο όμιλο της Γ' Εθνικής.

16:57

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Άρης - Έβρος Σουφλίου 5-0.

16:56

90'+5: ΔΟΚΑΡΙ για τον Άρη, ο Μελισάς από κοντά θα σουτάρει η μπάλα σταατά στην αριστερή δοκό.

16:55

90'+3: Κόρνερ για το Άρη, διώχνουν σε νέο οι φιλοξενούμενοι.

16:54

90'+2: Σουτ Ν' Λουντούλου, δεν έχει πρόβλημα ο Μπινόπουλος.

16:52

16:51

89': Σουτ Ζεκερίδη, από το ημικύκλιο, άουτ.

16:49

Σέντρα από το Μελισσά από τα αριστερά, καρφωτή κεφαλιά Κωνσταντινίδη από την καρδιά της περιοχής του Έβρου Σουφλίου και στα δίχτυα η μπάλα, 5-0!

16:49

87': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

16:48

86': Μακρινό σουτ Ν' Λουντούλου, που θέλει να κρεμάσει τον αντίπαλο τερματοφύλακααπελπιστικά άουτ.

16:46

84': Κόρνερ για τον Έβρο Σουφλίου. Εκτελεί ο Μεμέτ από τα δεξιά, κεφαλιά Κουτσούλα, πολλά μέτρα άστοχη.

16:44

82': Καλή στιγμή για τον Έβρο Σουφλίου. Αντεπίθεση των φιλοξενούμενων, καλοτραβηγμένο σουτ Ζεκερίδη μέσα από την περιοχή, η μπάλα πάνω από την εστία του Σιδεράκη

16:41

79': Τρίτη αλλαγή και για τον Έβρο Σουφλίου. Ο Χ. Λοϊζίδης αντί του Λίτσιου.

16:38

76': Εξαιρετική προσπάθεια Τάτου, που αφήνει στον Πόι, πλασέ μέσα από την περιοχή και 4-0.

16:38

76': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

16:35

73': Κόρνερ για τον Έβρο Σουφλίου με τον Αλεξίου, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:34

72': Φάουλ Τάτου από τα δεξιά, κεφαλιά Σαμαρά στα δίχτυα η μπάλα, αλλά υπαρχει υπόδειξη για οφσάιντ. Δεν υπάρχει γκολ.

16:33

71': Αλλαγή για τον Έβρο Σουφλίου. Ο Κουτσούλας αντί του Χιζανασβίλι.

16:32

70': Κίτρινη κάρτα στον Μπάμνιος.

16:31

69' Μεγάλη ευκαρία για τον Άρη. Ο Κόκε άνοιξε για τον Τάτο, διαγώνιο σουτ μέσα από την περιοχή και δεξιά σε θέση τετ α τετ, θα αποκρούσει ο Μπινόπουλος.

16:30

68': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Νίκος Αναστόπουλος. Ο Κωνσταντινίδης στη θέση του Κυβελίδη.

16:22

60': Αλλαγή για τον Έβρο Σουφλίου. Ο Μεμέτ αντί του Μερτίκα.

16:21

59': Σουτ Ν' Λουντούλου, άουτ...