0
19:50

Λήξη της αναμέτρησης. Τελικό αποτέλεσμα Απόλλων Σμύρνης - ΑΕΛ 0-0.

19:50

90'+4: Συρτό σουτ Παρπέξ από το ημικύκλιο, η μπάλα άουτ.

19:48

90'+3: Ατομική προσπάθεια Πάτο από τα αριστερά, που έπιασε το διαγώνιο δυνατό σουτ από το ύψος της περιοχής, η μπάλα άουτ.

19:47

90'+1: Ο Τζιώρας επιχειρεί το σουτ υπό πίεση και από πλάγια θέση μέσα στην περιοχή, δεν έχει πρόβλημα ο Καβουσάκης.

19:45

19:42

87': Αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Χοτζάλι αντί του Μπουντόπουλου.

19:41

86': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Συμελίδης αντί του Λαγού.

19:39

84': Τεράστια ευκαιρία για τον Απόλλωνα. Διαγώνιο σουτ Κρητικού από θέση μέσα δεξιά και ο Τζιώρας προ κενής εστίας, καθώς ο Καβουσάκης είναι εκτός θέσης, δεν θα μπορέσει να κάνει την εξ επαφής προβολή.

19:37

82': Κίτρινη κάρτα στον Παρπέξ.

19:37

82': Κίτρινη κάρτα στον Αναστασόπουλο.

19:34

79': Κόρνερ για τον Απόλλωνα με τον Παρπέξ από τα αριστερά. Η μπάλα δεν απομακρύνεται, φτάνει στον Πάνο, που πιάνει το διαγώνιο, δυνατό σουτ έξω από την περιοχή, η μπάλα άουτ.

19:34

79': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Κρητικός αντί του Αλμπάνη.

19:33

78': Νέα μεγάλη ευκαιρία για τον Απόλλωνα. Σουτ Δεληζήση από θέση μέσα δεξιά, η μπάλα άουτ.

19:29

74': Καλή στιγμή για τον Απόλλωνα. Μετά την εκτέλεση του κόρνερ ο Αλμπάνης κάνει ένα γέμισμα, κεφαλιά του Τζιώρα από το ύψος της μικρής περιοχής, η μπάλα εκατοστά πάνω απο το οριζόντιο δοκάρι του Καβουσάκη.

19:28

73': Κόρνερ για τον Απόλλωνα από τα δεξιά με τον Παρπέξ.

19:27

72': Κίτρινη κάρτα στον Μπουντόπουλο.

19:26

70': Αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Μαρουκάκης αντί του Μπόγιοβιτς.

19:24

70': Φάουλ σε πολύ καλή θέση για τον Απόλλωνα, λίγο έξω από το ημικύκλιο και δεξιά. Εκτελεί άσχημα ο Κονέ, στο τείχος η μπάλα και απομακρύνεται.

19:21

66': Κόρνερ για την ΑΕΛ από τα δεξιά με τον Κοντοχρήστο. Το εκτελεί απευθείας, εύκολα ο Ταΐρης.

19:17

62': Καλοτραβηγμένο σουτ Παρπέξ από τα δεξιά και έξω από την περιοχή, η μπάλα λίγο πάνω από την εστία του Καβουσάκη.

19:13

58': Κίτρινη στον Μπόγιοβιτς

19:12

Ένταση μεταξύ των παικτών και μικρή διακοπή.

19:10

55': Κόρνερ για την ΑΕΛ από τα δεξιά με τον Κοντοχρήστο. Διώχνουν σε νέο κόρνερ από την άλλη πλευρά, με τον ίδιο εκτελεστή, απομακρύνουν εν τέλει οριστικά οι γηπεδούχοι τον κίνδυνο.

19:08

53': Ο Αλμπάνης από τα αριστερά και μέσα στην περιοχή επιχειρεί να στοπάρει, αλλά ο Νικολακάκης με το χέρι αρχικά παίρνει, στοπάρει και εν συνεχεία απομακρύνει... Υπάρχει παράβαση, ορισμός πέναλτι υπέρ του Απόλλωνα, που δεν δίνεται. Δίκαια διαμαρτύρονται οι γηπεδούχοι.

19:06

51': Σουτ Βαλεριάνου έξω από την περιοχή, άουτ.

19:03

48': Κόρνερ για την ΑΕΛ από τα δεξιά με τον Μπουντόπουλο, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:02

47': Νέο κόρνερ μετά από κόντρες... Εκτελεί ο Παρπέξ, η μπάλα φτάνει στον Κονέ, σουτ μέσα από την περιοχή, άουτ.

19:01

46': Κόρνερ για τον Απόλλωνα με τον Παρπέξ από τα αριστερά.