2
16:54

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας απόγευμα!

16:54

Ο Εργοτέλης πανηγυρίζει την πρώτη του νίκη στο φετινό πρωτάθλημα στο Παγκρήτιο σε μία χορταστική αναμέτρηση.

16:54

Λήξη του ματς! 3-2.

16:51

90'+3: Κίτρινη κάρτα στον Αυγενικού.

16:50

90'+2: Κίτρινη κάρτα στον Σπίνουλα για διαμαρτυρία.

16:48

16:45

87': Αλλαγή για τον Εργοτέλη. Ο Ντος Σάντος στη θέση του Παμλίδη.

16:43

85': Κόρνερ για τον Παναιγιάλειο. Εκτελεόταο από τα αριστερά, απομακρύνει ο Μάνος.

16:40

82': Κόρνερ για τον Παναιγιάλειο. Εκτελείται από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

16:39

81': Αλλαγή ο Ζαχαρόπουλος στη θέση του Ιωάννου. Αναγκαστική η αλλαγή.

16:37

79': Αλλαγή για τον Εργοτέλη. Ο Άλλα στη θέση του Καλέ.

16:36

78': Αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Γκούφας στη θέση του Μπούνα.

16:35

77': Μακρινό σουτ του Μπούνα, άουτ η μπάλα.

16:34

76': Κόρνερ για τον Παναιγιάλειο. Εκτελείται από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

16:28

Μικρή διακοπή καθώς ο Κρισμάρεβιτς έχει τραυματιστεί και μπαίνει το αυτοκινητάκι για να τον βγάλει εκτός. Τελικά περνά μόνος του έξω.

16:25

Έπειτα από την εκτέλεση του κόρνερ από τα αριστερά, η μπάλα φτάνει στον Καμαρά που κάνει το σουτ, η μπάλα κοντράρει και ο Αυγενικού εκμεταλλεύεται την αναστάτωση για να πάρει την μπάλα και να τη στείλει με ωραίο σουτ από τα δεξιά στα δίχτυα για το 3-2.

16:25

67': ΓΚΟΛ για τον ΕΡΓΟΤΕΛΗ!

16:25

66': Κόρνερ για τον Εργοτέλη.

16:23

65': Αλλαγή για τον Εργοτέλη. Ο Κούτρης στη θέση του Μπουρσέλη.

16:22

63': Κίτρινη κάρτα στον Κυριακόπουλο.

16:20

62': Μακρινό σουτ του Μίλιτς, μπλοκάρει με διπλή προσπάθεια ο Αθανασίου.

16:18

60': Κόρνερ για τον Εργοτέλη. Εκτελείται από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

16:14

56': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Μπουρσέλη από τα δεξιά, στην εξωτερική πλευρά των διχτύων η μπάλα.

16:10

Ο Μίλιτς κάνει την κεφαλιά και ο Μπουρλάκης μπαίνει στη φάση μέσα στην περιοχή και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

16:10

52': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟ!

16:07

49': Κίτρινη κάρτα στον Ιωάννου.

16:06

47': Σουτ του Μάνου, η μπάλα καταλήγει άουτ.

16:04

Σέντρα στο β' ημίχρονο.

16:03

46': Αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Παπουτσής στη θέση του Σκαρτσίλα.