2
19:26

Σας ευχαριστούμε, καλή συνέχεια.

19:25

Έχουν πέσει πάνω στον διαιτητή τόσο ο Διγκόζης όσο και άλλοι άνθρωποι των φιλοξενούμενων.

19:25

Λήξη αναμέτρησης, νίκη με 3-2 για τα Τρίκαλα.

19:24

90'+5: Ο Κόντος τσιμπάει την μπάλα και περνάει έτσι τον Σικαλιά, αλλά στη συνέχεια πέφτει εύκολα στο έδαφος από τράβηγμα, όμως, του Ρεπετσά. Έντονες διαμαρτυρίες και πάλι από τους φιλοξενούμενους.

19:22

90'+4: Μεγάλη ευκαιρία για τα Τρίκαλα! Ο Κουσκουνάς φεύγει μόνος του με τον Καραγιαννίδη, τον ταλαιπωρεί, κάνει και το πλασέ και ο Κουτζαβασίλης αποκρούει.

19:20

Αμέσως μετά ο Πετρίδης δίνει -κακώς- πλάγιο υπέρ των Φαιάκων και ο κόσμος των γηπεδούχων εκρήγνυται και πετάει αντικείμενα.

19:20

Έντονες διαμαρτυρίες από τους παίκτες της Κέρκυρας για πέναλτι στον Καμπάνταη, που φαίνεται να πέφτει εύκολα.

19:19

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:17

89': Εκτελείται φάουλ λίγο πιο μπροστά από τη σέντρα, ο Καμπάνταης παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

19:15

87': Κουμπαρούλης αντί Στεφάνοβιτς για τα Τρίκαλα.

19:14

86': Αδύναμο σουτ του Γεωργακόπουλου από το ημικύκλιο, η μπάλα φεύγει άουτ.

19:13

85': Κερδίζουν κόρνερ τα Τρίκαλα, αλλά η φάση σταματάει για επιθετικό φάουλ.

19:12

84': Γεωργακόπουλος αντί Γκόμες για την Κέρκυρα.

19:11

83': Στη θέση του Γκονζάλες ο Αρσενίεβιτς για τα Τρίκαλα.

19:08

80': Απίστευτη λάθος απόφαση του Πετρίδη! Ο Γκονζάλες ετοιμάζεται να φύγει μόνος του, είναι πίσω από τη σέντρα και ο βοηθός σηκώνει το σημαιάκι.

19:07

79': Κόρνερ για την Κέρκυρα. Ο Κόντος το εκτελεί με πάσα, ξαναπαίρνει την μπάλα, αλλά η σέντρα του απομακρύνεται.

19:04

77': Στη θέση του Δουκάκη μπαίνει ο Νιάρος για τα Τρίκαλα.

19:04

76': Κίτρινη στον Μουμίν.

19:02

74': Ευκαιρία για τα Τρίκαλα, ο Γκονζάλες από μέσα δεξιά πλασάρει και ο Κουτζαβασίλης αποκρούει.

19:01

73': Κίτρινη στον Σικαλιά.

19:01

71': Φάμπιο αντί Ζορμπά για την Κέρκυρα.

18:57

69': ΔΟΚΑΡΙ για την Κέρκυρα! Προσωπική ενέργεια από δεξιά από τον Σουάνη, κάνει και το γύρισμα προς το πέναλτι, ο Καμπάνταης σουτάρει, η μπάλα κοντράρει και στον Λαμπάκη και πάει στο οριζόντιο δοκάρι.

18:56

68': Καμπάνταης αντί Καρντόσο για την Κέρκυρα.

18:54

Εξαιρετική ατομική προσπάθεια από δεξιά κάνει ο Ριζογιάννης, μπαίνει στην περιοχή, εκεί επιχειρεί πολύ δυνατό γύρισμα και στο δεύτερο δοκάρι ο Δουκάκης ανενόχλητος στέλνει την μπάλα στα δίχτυα από τη μικρή περιοχή.

18:54

65': ΓΚΟΛ για τα ΤΡΙΚΑΛΑ!

18:51

Είναι εμφανές ότι οι παίκτες των δύο ομάδων δυσκολεύονται πολύ σε αυτό τον αγωνιστικό χώρο, οποίος γίνεται συνεχώς και χειρότερος.

18:47

59': Συλλαμβάνεται σε θέση οφσάιντ ο Ζορμπάς. Ωστόσο, παίρνει τα εύσημα από τον Διγκόζη για την κίνηση που έκανε.

18:43

Οι Φαίακες κέρδισαν κόρνερ και ο Σουάνης επέλεξε να το εκτελέσει με πάσα. Ο Γκόμες έβγαλε τη σέντρα από δεξιά και ο Ντουαλά με κεφαλιά έβαλε το δεύτερο προσωπικό του γκολ για σήμερα.

18:43

55': ΓΚΟΛ για την ΚΕΡΚΥΡΑ!

18:42

53': Κίτρινη στον Όμο.

18:40

51': Ο Μουμίν δοκιμάζει το πόδι του, κανένας λόγος ανησυχίας για τον Κουτζαβασίλη.

18:38

50': Βγάζει σέντρα από αριστερά ο Ντιόγκο, δεν καταφέρνει να κάνει το κοντρόλ ο Σουάνης.

18:15

45': Κίτρινη στον Παπαργυρίου.

18:14

44': Από πολύ μακριά δοκιμάζει το πόδι του ο Γκόμες και στέλνει την μπάλα άουτ με συρτό σουτ.

18:11

Πολλές οι μάχες στον χώρο του κέντρου στα τελευταία λεπτά.

18:08

Μικρή διακοπή στο ματς, στο έδαφος ο Κουσκουνάς.

18:06

Από το νέο κόρνερ που εκτελεί ο Στεφάνοβιτς, ο Δουκάκης κάνει με δύναμη ένα σουτ, η μπάλα κοντράρει και δεν απομακρύνεται από τη μικρή περιοχή και ο Κουσκουνάς τη στέλνει στα δίχτυα.

18:05

35': ΓΚΟΛ για τα ΤΡΙΚΑΛΑ!

18:05

35': Κόρνερ κερδίζουν τα Τρίκαλα. Ο Στεφάνοβιτς το εκτελεί, ο Ρεπετσάς παίρνει την κεφαλιά και στη γραμμή διώχνει ο Καρντόσο.

18:01

31': Κίτρινη στον Γκονζάλες.

18:01

30': Μπαίνει μέσα στην περιοχή από δεξιά ο Κουσκουνάς, κάνει πιεζόμενος σουτ στην κλειστή γωνία του Κουτζαβασίλη κι εκείνος αποκρούει.

18:01

30': Μεγάλη ευκαιρία για την Κέρκυρα! Ο Γκόμες με το εξωτερικό κάνει εξαιρετική μπαλιά, ο Κόντος από μέσα αριστερά όντας αμαρκάριστος σουτάρει με δύναμη και ο Σικαλιάς αποκρούει.

17:59

Έχει ισορροπήσει το ματς η Κέρκυρα, παγώνει τον ρυθμό και προσπαθεί αν το ελέγξει με κοντινές πάσες κυρίως.

17:55

25': Κίτρινη στον Στεφάνοβιτς.

17:52

22': Τα Τρίκαλα βγάζουν μία αντεπίθεση, ο Ριζογιάννης αργεί λίγο να κάνει την κάθετη κι έτσι ο Κουσκουνάς συλλαμβάνεται σε θέση οφσάιντ.