0
-
1
19:50

90'+4': Λήξη της αναμέτρησης. Τελικό αποτέλεσμα Χανιά - Κισσαμικός 0-1

19:48

90'+3': Δοκάρι για τα Χανιά με τον Λίτα

19:42

87’: Ένα σουτ από τον Λίτα πέρασε δίπλα από την εστία του Κισσαμικού

19:41

86': Ξανά παρών ο Λαζαρίδης, που λέει «όχι» σε σουτ του Μασάδο

19:38

83': Τρίτη αλλαγή για τον Κισσαμικό, μέσα ο Σμίλτος έξω ο Μάντζης

19:37

82': Τα Χανιά ολοκληρώνουν τις αλλαγές τους, Σταματής αντί Δεινόπαπα

19:31

76': Δοκάρι για τα Χανιά με τον Γκέσιο

19:24

69': Αλλαγή και για τον Κισσαμικό, βγήκε ο Βαττής και μπήκε ο Τσικουδάκης

19:20

65': Δεύτερη αλλαγή για τα Χανιά, Λίτα αντί Ρίκκα

19:15

60': Καλή ευκαιρία για τους φιλοξενούμενους, ο Μάνιας έκανε το σουτ, μπλόκαρε ο Μπλάζιτς

19:14

59': Κίτρινη κάρτα στον Βαττή

19:12

57': Πρώτη αλλαγή για τον Κισσαμικό, ο Τσοντάκης στη θέση του Σακελλαρίου

19:11

56': Κίτρινη κάρτα στον Μασάδο

19:08

53': Κίτρινη κάρτα στον Δεινόπαπα

19:05

50': Πρώτη αλλαγή για τα Χανιά, Σαΐν αντί Τσούτση

19:03

Με κόκκινες φανέλες αγωνίζεται στο δεύτερο μέρος ο Κισσαμικός

19:01

46': Έναρξη β' ημιχρόνου

18:46

45'+2': Λήξη ημιχρόνου

18:45

45': Ο Ρίκκα έκανε το σουτ, έδιωξε ο Λαζαρίδης

18:44

43': Κίτρινη κάρτα στον Ηρακλή

18:37

38': Δοκάρι για τον ΑΟΧ με τον Ρίκκα, στην επαναφορά ο Γκέσιος δεν μπόρεσε να σκοράρει

18:32

Σκόρερ για τους φιλοξενούμενους ο Ταραλίδης, ο οποίος πήρε την μπάλα έπειτα από κόρνερ του Μάνια και με δυνατό σουτ έστειλε την έστειλε στα δίχτυα

18:31

33': ΓΚΟΛ για τον Κισσαμικό

18:28

26': Σουτάρει ο Μάντζης, μαζεύει ο Μπλάζιτς

18:24

23': Δεν υπάρχει κάποια ιδιαίτερη φάση στο παιχνίδια στα τελευταία λεπτά

18:11

11': Από καλή θέση ο Γκέσιος σούταρε, έδιωξε ο Λαζαρίδης

18:08

10': Κόρνερ για τον ΑΟΧ, με τον Λαζαρίδη να διώχνει σωτήρια την μπάλα έπειτα από σουτ του Τσούτση

18:01

1': Έναρξη του αγώνα

17:45

Καλησπέρα σας. Σε 15 λεπτά ξεκινάει το κρητικό ντέρμπι της 4ης αγωνιστικής της Β' Εθνικής ανάμεσα σε Χανιά και Κισσαμικό

ΧΑΝΙΑ
Μπλάζιτς, Γεωργίου, Παγώνης, Κουρδάκης, Μπριλάκης, Ηρακλής, Ρίκκα, Δεινόπαπας, Τσούτσης, Μασάδο, Γκέσιος
Αναπ: Βλαχάκης, Σάντερσον, Λίτα, Νύκταρης, Σαΐν, Σταματής, Χατζηλιάδης
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
Λαζαρίδης, Τσουβαλτζίδης, Γιαννίτσης, Ταραλίδης, Σακελλαρίου, Πότσι, Σελινιωτάκης, Μάντζης, Μάνιας, Βαττής, Ποσίνκοβιτς
Αναπ: Γιαγκόζης, Ευθυμιάδης, Τσοντάκης, Βουρβαχάκης, Τσικουδάκης, Σμίλτος
Διαιτητής: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας) Βοηθοί: Βεργέτης (Αρκαδίας), Παπανικολάου (Κορινθίας)