1
17:48

Λήξη της αναμέτρησης. Τελικό αποτέλεσμα Αχαρναϊκός - Ολυμπιακός Βόλου 1-1.

17:46

90'+3: Συρτό σουτ έξω από την περιοχή του Φιγκέιρα, μπλοκάρει ο Στρατηλάτης.

17:45

17:44

90': Τεράστια ευκαιρία για τον Αχαρναϊκό. Ο Παβίσεβιτς κάνει από αριστερά συρτή πάσα, ο Φιγκέιρα βγαίνει μόνος με τον τερματοφύλακα, δεν πλασάρει καλά και προλαβαίνει να βάλει τον κόντρα ο Αρβανίτης.

17:41

87': Κίτρινη κάρτα στον Χριστοφιλέα.

17:39

Εκτέλεση φάουλ του Αθανασίου λίγο έξω από την περιοχή, ο οποίος σημάδεψε την αριστερή γωνία του Στρατηλάτη για να φέρει το ματς στα ίσα.

17:39

85': ΓΚΟΛ για τον ΑΧΑΡΝΑΪΚΟ!

17:37

83': Κίτρινη κάρτα τον Νάστο.

17:36

82': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό Βόλου. Ο Χιντζίδης αντί του Αλαμάνη.

17:34

81': Κόρνερ για τον Αχαρναϊκό, εύκολα διώχνει στο πρώτο δοκάρι ο Ντάσιος.

17:32

78': Κίτρινη κάρτα στον Μπουτζίκο.

17:26

71': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό Βόλου. Ο Μοράν αντί του Νικολιά.

17:24

69': Ο Τσιλιγκίρης παίρνει την μπάλα μέσα δεξιά, κάνει το σουτ, το οποίο είναι άστοχο.

17:22

68': Σέντρα από τα αριστερά του Σωτηράκου, γυριστό από τα όρια της περιοχής ο Παβίσεβιτς χωρίς δύναμη, μπλοκάρει ο Στρατηλάτης.

17:21

67': Αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Ο Φιγκέιρα αντί του Μαρή.

17:16

62': Κίτρινη κάρτα στον Ντεπέτρις.

17:15

61': Ο Αθανασίου από τα δεξιά εκτελεί φάουλ, ο Παβίσεβιτς παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

17:12

58': Ο Νικολιάς δίνει στον Ντεπέτρις, εκείνος από μέσα δεξιά πιάνει αμέσως το σουτ και ο Παγούδης μπλοκάρει.

17:10

56': Αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Ο Καλογερόπουλος αντί του Ματσούκα.

17:07

53': Αναγκαστική αλλαγή για τον Ολυμπιακό Βόλου. Ο Νάστος αντί του Φερνάντεζ.

17:06

Προσωρινή διακοπή γιατί είναι στο έδαφος ο Φερνάντεζ.

17:04

49': Ο Αθανασίου δίνει αριστερά στον Ματσούκα, ο Στρατηλάτης προλαβαίνει να του κλείσει το οπτικό πεδίο κι έτσι αποκρούει το πλασέ του.

17:01

46': Αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Ο Αθανασίου αντί του Ταμπάκη.

17:01

Έναρξη β' ημιχρόνου.

16:47

Με τη λήξη του ημιχρόνου άνθρωποι του
Αχαρναϊκού πήγαν στον Φουκάκη στη φυσούνα και διαμαρτυρήθηκαν έντονα.

16:45

Λήξη α' ημιχρόνου.

16:44

Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος.

16:43

Εξαιρετική αντεπίθεση για τους φιλοξενούμενους... Ο Νικολιάς τρέχει το μισό γήπεδο από τα δεξιά, δίνει την κατάλληλη στιγμή στον Ντεπέτρις και εκείνος με ωραία κοφτή ντρίμπλα αδειάζει τον αντίπαλό του και από τα όρια της περιοχής στέλνει με το αριστερό την μπάλα στη δεξιά γωνία του Παγούδη, ανοίγοντας το σκορ στο Μενίδι.

16:42

44': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΒΟΛΟΥ!

16:41

Κόρνερ για τον Αχαρναϊκό με τον Σπυράκο, στο δεύτερο δοκάρι, ο Ματσούκας παίρνει την κεφαλιά, αλλά είναι αδύναμη και μπλοκάρει ο Στρατηλάτης.

16:39

39': Ένταση μεταξύ Γκόγκιτς και τέταρτου, γιατί η μπάλα βγήκε εκτός γήπεδου και ο Κοσικίδης καθυστερεί να δώσει ξανά την μπάλα στον αγωνιστικό χώρο.

16:35

36': Ο Ομπράντοβιτς κερδίζει κόρνερ, το οποίο εκτελείται με κοντινή πάσα, αλλά απομακρύνουν οι φιλοξενούμενοι.

16:32

33': Ο Ομπράντοβιτς από δεξιά μπαίνει στην περιοχή, κάνει γύρισμα προς το πέναλτι και ο Τσιάρας με τάκλινγκ την τελευταία στιγμή διώχνει προ του Ταμπάκη.