1
19:58

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλή σας νύχτα!

19:57

Απίστευτη ανατροπή στα τελευταία λεπτά για την ΑΕΛ, που διατηρεί το απόλυτο με 4 στις 4 νίκες, μένοντας πρώτη στην κορυφή.

19:56

Λήξη του ματς! 2-1.

19:53

Γέμισμα στην περιοχή από τα δεξιά, ο Αθανασίου πιάνει την μπάλα, αλλά τη χάνει και ο Μαρουκάκης με κοντινή προβολή στέλνει την μπάλα στα δίχτυα, «γκραμίζοντας» το «AEL FC Arena». Διαμαρτύρεται για φάουλ στον Αθανασίου ο Εργοτέλης, καθώς ο Γιοβάνοβιτς βρέθηκε μπροστά του μετά την ασταθή του απόκρουση, δίνοντας την ευκαιρία στον Μαρουκάκη να σπρώξει την μπάλα στα δίχτυα.

19:53

90'+4: ΓΚΟΛ για την ΑΕΛ!

19:52

Έξαλλος ο Βέλιτς με τον τρόπο που δέχτηκε την ισοφάριση η ομάδα του, ενώ υπάρχει για λίγο ένταση και μεταξύ των δύο πάγκων.

19:52

90'+3: Κόρνερ για την ΑΕΛ. Εκτελείται από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

19:51

90'+2: Αλλαγή για τον Εργοτέλη. Ο Μάνος στη θέση του Παμλίδη.

19:49

19:46

Ο Ουρτάδο εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά, ο Ναγιάρ πηδά αφύλακτος και με κεφαλιά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

19:46

87': ΓΚΟΛ για την ΑΕΛ!

19:46

87': Κόρνερ για την ΑΕΛ.

19:43

Αρκετά νεύρα στο δεύτερο ημίχρονο με αψιμαχίες μεταξύ των παικτών.

19:42

83': Αλλαγή για τον Εργοτέλη. Ο Καλέ στη θέση του Μπουρσέλη.

19:38

79': Κόρνερ για την ΑΕΛ. Το εκτελεί ο Ναγιάρ από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

19:33

74': Αλλαγή για τον Εργοτέλη. Ο Φουκαράκης στη θέση του Κούρτη.

19:32

73': Αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Ουρτάδο στη θέση του Πάτο.

19:31

71': Κόρνερ για την ΑΕΛ. Εκτελείται από τα αριστερά στο πρώτο δοκάρι, διώχνει ο Αυγενικού.

19:30

71': Κίτρινη κάρτα στον Δωματά.

19:28

69': Αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Ναγιάρ στη θέση του Μπανούση.

19:27

Καθυστέρηση, καθώς οι τραυματιοφορείς προσπαθούν να μεταφέρουν εκτός αγωνιστικού χώρου τον Κούρτη με πολλά νεύρα. Πέφτει αρκετές φορές το φορείο με τον παίκτη και τους δύο τραυματιοφορείς! Δυσαρέσκεια από τους ανθρώπους του Εργοτέλη που προσπαθούν να ηρεμήσουν και τους τραυματιοφορείς!

19:22

63': Το εκτελεί από τα δεκιά ο Κοντοχρήστος στο πρώτο δοκάρι, δεν αποφέρει κάτι.

19:21

62': Κόρνερ για την ΑΕΛ. Εκτελείται από τα αριστερά από τον Μπουντόπουλο, διώχνει σε κόρνερ ο Αθανασίου.

19:17

58': Αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Μαρουκάκης στη θέση του Λαμπρόπουλου.

19:15

56': Κίτρινη κάρτα στον Κούρτη.

19:14

55': Κίτρινη κάρτα στον Αθανασίου για καθυστέρηση.

19:12

53': Κόρνερ για τον Εργοτέλη. Εκτελεί από τα αριστερά στο πρώτο δοκάρι ο Κούρτης, δεν αποφέρει κάτι.

19:09

49': Βιάζεται μέσα στην περιοχή ο Πάτο και κάνει γρήγορα το σουτ που περνά άουτ. Θα μπορούσε να έχει πάρει κι άλλα μέτρα και να απειλήσει περισσότερο.

19:06

47': Καλή στιγμή για την ΑΕΛ. Ο Λαμπρόπουλος κάνει το γύρισμα από τα δεξιά, ο Μπουντόπουλος κάνει το σουτ από καλή θέση αμαρκάριστος, αλλά η μπάλα βρίσκει στα πόδια του Στεφάνοβιτς.