17:55

17:55

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τον Αγροτικό Αστέρα με 1-0.

17:53

90'+4: Ο Μακρυδημήτρης κάνει ένα σουτ από μακριά και αστοχεί.

17:50

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

17:49

89': Ο Τοπούζης δοκιμάζει το πόδι του, η μπάλα κοντράρει και ο Αγροτικός κερδίζει κόρνερ που περνάει ανεκμετάλλευτο.

17:47

87': Δοκιμάζει το πόδι του ο Θεοδωρίδης, αλλά η μπάλα περνάει λίγο άουτ.

17:46

86': Κίτρινη στον Σαρακατσάνο.

17:45

84': Στη θέση του Οικονόμου ο Μακρυδημήτρης για τον Αγροτικό.

17:44

84': Κόρνερ κερδίζει ο Αγροτικός, το οποίο περνάει ανεκμετάλλευτο.

17:40

80': Κόρνερ για τη Ζάκυνθο, απομακρύνει εύκολα ο Καπίας.

17:36

76': Γιάντσης αντί Καθάριου για τον Αγροτικό.

17:35

75': Πέττας αντί Μεντούρ για τη Ζάκυνθο.

17:35

74': Κρολ αντί Καραμαλίκη για τη Ζάκυνθο.

17:31

71': Κωστούλας αντί Λέκκα για τη Ζάκυνθο.

17:29

69': Κόρνερ κερδίζει ο Αγροτικός. Εκτελείται με πάσα και περνάει ανεκμετάλλευτο.

17:26

66': Κίτρινη στον Βοσνακίδη.

17:22

62': Αποβάλλεται με δεύτερη κίτρινη ο Ζαϊρί για θέατρο.

17:21

61': Αλλαγή για τον Αγροτικό, ο Θεοδωρίδης μπαίνει στη θέση του Βελλίνη.

17:17

57': Κίτρινη στον Βελλίνη.

17:16

56': Ο Λέκκας εκτελεί απευθείας φάουλ και ο Γιακουμής μπλοκάρει.

17:14

Ο Οικονόμου εκτελεί φάουλ προς το δεύτερο δοκάρι, ο Τσεμπερίδης βάζει την προβολή και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

17:13

53': ΓΚΟΛ για τον ΑΓΡΟΤΙΚΟ!

17:12

52': Κίτρινη στον Ορφανίδη.

17:12

Έχει μπει καλύτερα ο Αγροτικός συνεχίζοντας όπως τελείωσε το πρώτο 45λεπτο.

17:08

48': Άστοχο το σουτ του Καθάριου εκτός περιοχής.

17:06

46': Δεν πιάνει το σουτ ο Γέσιτς, η μπάλα πάει στον Βελλίνη, εκείνος από κοντά κάνει το σουτ, αλλά ο Πολίτης αποκρούει.

17:06

17:05

16:50

16:49

45'+1: Ο Ορφανίδης από το ημικύκλιο της περιοχής δοκιμάζει το πόδι του αλλά είναι εντελώς άστοχος.

16:49

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:48

45': Πολύ μεγάλη ευκαιρία για τον Αγροτικό. Ο Αμαραντίδης βγάζει σέντρα από αριστερά, ο Βελλίνης παίρνει την κεφαλιά στη μικρή περιοχή, αλλά σημαδεύει τον Πολίτη. Ανεκμετάλλευτο περνάει στη συνέχεια το κόρνερ για τους γηπεδούχους.

16:46

43': Κίτρινη στον Οικονόμου.

16:42

39': Κίτρινη στον Κουρέλλα.

16:41

38': Σουτ με τη μία κάνει ο Βελλίνης, αποκρούει εντυπωσιακά ο Πολίτης.

16:40

37': Κίτρινη στον Στασινόπουλο.

16:40

37': ΔΟΚΑΡΙ για τον Αγροτικό! Ο Γέσιτς από μέσα δεξιά κάνει σουτ με δύναμη, ο Πολίτης δεν βάζει σωστά τα χέρια του, η μπάλα παίρνει φάλτσα και σταματάει στο οριζόντιο δοκάρι.

16:39

36': Ο Βελλίνης κάνει το σουτ, η μπάλα κοντράρει και ο Αγροτικός κερδίζει κόρνερ που περνάει ανεκμετάλλευτο.

16:36

33': Από μακριά δοκιμάζει το πόδι του ο Ορφανίδης, πέφτει και αποκρούει ο Γιακουμής.

16:36

33': Ο Γέσιτς εκτελεί φάουλ, ο Οικονόμου παίρνει την κεφαλιά από κοντά αλλά στέλνει την μπάλα άουτ.

16:34

32': Από πολύ μακριά δοκιμάζει το πόδι του ο Αζίμ, η μπάλα φεύγει ψηλά.

16:33

31': Ο Βελλίνης προλαβαίνει να κάνει σέντρα προς το πέναλτι, ο Καθάριος παίρνει την κεφαλιά αλλά στέλνει την μπάλα πολύ ψηλά.

16:32

29': Κίτρινη στον Ζαϊρί.

16:31

28': Ο Λέκκας δοκιμάζει το πόδι του από τα όρια της περιοχής και αριστερά και στέλνει την μπάλα λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

16:28

25': Νέο κόρνερ κερδίζει η Ζάκυνθος. Ο Λέκκας ξανά στην εκτέλεση, ο Τσεμπερίδης απομακρύνει και πάλι στο πρώτο δοκάρι.

16:26

24': Κόρνερ για τη Ζάκυνθο. Ο Λέκκας το εκτελεί στο πρώτο δοκάρι και ο Τσεμπερίδης απομακρύνει.

16:24

Στο έδαφος ο Κυριακίδης, προσωρινή διακοπή στο ματς.

16:22

20': Νέα μεγάλη ευκαιρία για τον Αγροτικό. Από το κόρνερ που εκτελείται ο Πολίτης δεν απομακρύνει καλά, ο Βελλίνης κάνει το σουτ και στη γραμμή διώχνουν οι αμυντικοί της Ζακύνθου.

16:22

19': Μεγάλη ευκαιρία για τον Αγροτικό. Ο Γέσιτς κάνει το 1-2 με τον Οικονόμου, ο τελευταίος πιάνει κεφαλιά και ο Πολίτης πραγματοποιεί εντυπωσιακή επέμβαση.

16:21

18': Γίνεται η σέντρα από τον Γέσιτς, ο Τοπούζης παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

16:20

Προσπαθεί ο Τοπούζης να μπει στην περιοχή, αλλά κόβεται.

16:16

14': Ο Τοπούζης παίρνει την μπάλα μέσα αριστερά, πιάνει αδύναμο συρτό σουτ και ο Πολίτης μπλοκάρει με άνεση.

16:13

11': Ο Γέσιτς εκτελεί φάουλ εκτός περιοχής ψάχνοντας συμπαίκτη του, αλλά η μπάλα απομακρύνεται εύκολα.

16:12

Έχει μπει καλύτερα στα πρώτα λεπτά η Ζάκυνθος.

16:08

5': Ο Ζαϊρί δοκιμάζει το πόδι του εκτός περιοχής και ο Γιακουμής μπλοκάρει.

16:06

Σε κακή κατάσταση ο αγωνιστικός χώρος λόγω και της βροχόπτωσης.

16:03

15:59

Βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

15:56

Υπό βροχή φαίνεται πως θα γίνει το ματς.

15:54

Στους 19 βαθμούς η θερμοκρασία στον Εύοσμο.

15:52

Δύο ματς αήττητη είναι η Ζάκυνθος και στόχος της είναι να διευρύνει αυτό το σερί.

15:49

Δεύτερη νίκη στη σειρά θέλει ο Αγροτικός, ο οποίος πριν λίγες μέρες πήρε σημαντικό διπλό στις Σέρρες.

15:46

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Αγροτικού Αστέρα με τη Ζάκυνθο ξεκινάει σε περίπου 15 λεπτά.

Γιακουμής, Σκλιοπίδης, Σαρακατσάνος, Καπίας, Αμαραντίδης Τσεμπερίδης, Οικονόμου, Βελλίνης, Καθάριος, Γέσιτς, Τοπούζης
Αναπ: Βοσνιάδης, Μακρυδημήτρης, Γιάντσης, Καραντασιάδης, Παλάσκας, Κουτσοσπύρος, Θεοδωρίδης
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
Πολίτης, Κυριακίδης, Βοσνακίδης, Στασινόπουλος, Κουρέλλας, Ναζίμ, Μεντούρ, Λέκκας, Ορφανίδης, Ζαϊρί, Καραμαλίκης
Αναπ: Παπαδόπουλος, Καμπούρης, Κρολ, Αποστόλου, Γραικός, Κωστούλας, Πέττας
Διαιτητής: Μαρόπουλος (Ημαθίας) Βοηθοί: Σάββας (Σερρών), Δεμερτζής (Πέλλας) 4ος: Βρέσκας (Ημαθίας)