Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

20:21

Λήξη αναμέτρησης, νίκη με 3-0 για την Παναχαϊκή.

20:20

90'+3: Απίστευτη ευκαιρία για την Παναχαϊκή. Ο Καρβουνιάρης από δεξιά βγάζει σέντρα, ο Μιγκέλ Πέδρο κάνει πλασέ στην κίνηση και αστοχεί.

20:18

20:17

90': Ο Μιγκέλ Πέδρο κάνει διαγώνιο σουτ από μέσα αριστερά και στέλνει την μπάλα άουτ.

20:14

87': Ο Χαρτσιάς εκτελεί απευθείας φάουλ και στέλνει την μπάλα λίγο άουτ.

20:13

86': Κίτρινη στον Κακαρά.

20:09

82': Ο Ντελέκος δοκιμάζει το πόδι του από το ημικύκλιο της περιοχής, η μπάλα κοντράρει και η Παναχαϊκή κερδίζει κόρνερ που περνάει ανεκμετάλλευτο.

20:07

Έχε πέσει εντελώς ο ρυθμός στο παιχνίδι, το οποίο στα τελευταία λεπτά θυμίζει φιλικό.

20:03

77': Στο έδαφος ο Δημόπουλος, προσωρινή διακοπή.

20:01

73': Χαρτσιάς αντί Σιατραβάνη για την Παναχαϊκή.

19:57

69': Περίκο αντί Στεργίδη για την Παναχαϊκή.

19:54

Ο Τζίλας παίρνει με πλάτη την μπάλα εκτός περιοχής, γυρίζει με άνεση κι εκτελεί τον Μπαντίκο με διαγώνιο σουτ.

19:53

67': ΓΚΟΛ για την ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ!

19:50

63': Αδύναμο σουτ από τον Μουκίδη, εύκολα μπλοκάρει ο Μπαντίκος.

19:49

62': Ο Σιατραβάνης δοκιμάζει το πόδι του εκτός περιοχής, η μπάλα χτυπάει στο πόδι του Ανδρίκου και φεύγει κόρνερ, το οποίο περνάει ανεκμετάλλευτο.

19:47

60': Ο Μιγκέλ Πέδρο εκτελεί φάουλ, ο Κακαράς δεν καταφέρνει να απομακρύνει, η μπάλα καταλήγει στον Τζίλας κι εκείνος από κοντά πλασάρει λίγο άουτ.

19:44

57': Στη θέση του Ρόκα ο Ντελέκος για την Παναχαϊκή.

19:41

54': Πούρνος αντί Γκεμίση για τον Πανελευσινιακό.

19:39

Πολλές οι προσωπικές προσπάθειες που παίρνουν πάνω τους οι παίκτες του Πανελευσινιακού, αφού το αριθμητικό μειονέκτημα τους δυσκολεύει και να βγάζουν συνδυασμούς.

19:36

Στο έδαφος ο Μπλάνκο, προσωρινή διακοπή.

19:32

46': Νικολάου αντί Γιαννιτσάνη για τον Πανελευσινιακό.