1
19:52

Λήξη της αναμέτρησης. Τελικό αποτέλεσμα Απόλλων Σμύρνης - Αχαρναϊκός 0-1.

19:51

90'+3: Κόρνερ για τον Απόλλωνα με τον Λαγό από τα δεξιά, απομακρύνει ο Παγούδης.

19:50

90'+2: ΔΟΚΑΡΙ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ! Δυνατό σουτ Παρπέξ, η μπάλα τραντάζει το οριζόντιο δοκάρι του Παγούδη.

19:50

90'+2: Τεράστια ευκαιρία για τον Αχαρναϊκό. Φάουλ Καλογερόπουλου από τα αριστερά, ο Γκότοβος στην προσπάθειά του να διώξει, κάνει τσαφ, κλέβει ο Παβίσεβιτς από το ύψος του πρώτου δοκαριού, κάνει την προβολή, η μπάλα φεύγει άουτ.

19:48

19:46

89': Κίτρινη κάρτα στον πάγκο στον Αλέξανδρο Χριστόπουλο για διαμαρτυρία.

19:45

87': Κίτρινη κάρτα στον Φαρινόλα, γιατί, ενευρισμένος ζητά το λόγο από τον Χριστοφιλέα, που είναι πεσμένος στο έδαφος, προσπαθώντας να τον σηκώσει με άκομψο τρόπο.

19:43

85': Σουτ Κονέ από θέση μέσα δεξιά, κόντρα και κόρνερ. Το εκτελεί ο Παρπέξ από τα δεξιά, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:41

84': Κίτρινη κάρτα στον Δεληζήση.

19:41

83': Αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Ο Αθανασίου αντί του Ταμπάκη.

19:40

82': Σέντρα Ψιάνου από τα δεξιά, κεφαλιά Τζιώρα, άουτ.

19:37

79': Το κόρνερ εκτελείται με τον Λαγό από τα αριστερά, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:36

79': Σουτ Βάντερσον, κοντράρει ο Μουστάκης, νέα προσπάθεια του Βραζιλιάνου, για να διώξει σε κόρνερ ο Μουστάκης.

19:35

78': Κόρνερ για τον Αχαρναϊκό με τον Μάρη, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:34

76': Αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Ο Καλογερόπουλος αντί του Ματσούκα, που δεν μπορεί να συνεχίσει.

19:33

Μικρή διακοπή γιατί βρίσκεται στο έδαφος ο Ματσούκας.

19:31

73': Κόρνερ για τον Απόλλωνα, απομακρύνουν σε νέο κόρνερ οι παίκτες του Αχαρναϊκού, για να διώξουν οριστικά οι φιλοξενούμενοι.

19:30

Σέντρα Μουστάκη από τα δεξιά, η μπάλα φτάνει στην περιοχή, οι αμυντικοί του Απόλλωνα δεν μπορούν να διώξουν, ο Σωτηράκος στρώνει στον Ομπράντοβιτς, ο οποίος πιάνει διαγώνιο σουτ δεξιά του ημικύκλιου για να στείλει την μπάλα στη δεξιά γωνία του Ταΐρη και να ανοίξει το σκορ στη Ριζούπολη.

19:29

72': ΓΚΟΛ για τον ΑΧΑΡΝΑΪΚΟ!

19:28

70': Μακρινό σουτ Παρπέξ, απελπιστικά άουτ.

19:27

69': Ο Ψιάνος έβγαλε για τον Κονέ από τα δεξιά, δυνατό σουτ, αρκετά μέτρα πάνω από την εστία του Παγούδη.

19:25

67': Σουτ Ομπράντοβιτς έξω από τη μεγάλη περιοχή, η μπάλα φεύγει άουτ.

19:24

66': Κίτρινη κάρτα στον Παβίσεβιτς.

19:23

65': Δυνατό σουτ Κονέ από το ύψος της περιοχής, απομακρύνει δύσκολα ο Παγούδης, που αρχικά έδειξε να αιφνιδιάζεται.

19:22

64': Αδύναμο σουτ Ομπράντοβιτς, μαζεύει εύκολα ο Ταΐρης.

19:21

63': Φάουλ για τον Απόλλωνα αριστερά του ημικύκλιου με τον Παρπέξ, η μπάλα αρκετά μέτρα έξω από το δεξί δοκάρι του Παγούδη.

19:20

62': Κίτρινη κάρτα στον Χριστοφιλέα.

19:18

60': Κόρνερ για τον Απόλλωνα από τα δεξιά με τον Λαγό, κατευθείαν στα χέρια του Παγούδη.

19:18

60': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Τζιώρας αντί του Κρητικού.

19:16

59': Κόρνερ για τον Απόλλωνα με τον Λαγό από τα δεξιά, διώχνει με τις γροθιές ο Παγούδης.

19:14

56': Κόρνερ για τον Αχαρναϊκό από τα δεξιά με τον Μάρη. Εκτελείται απευθείας, στην αγκαλιά του Ταΐρη.

19:12

54': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Βάντερσον αντί του Συμελίδη.

19:11

53': Μακρινό σουτ του Μάρη, η μπάλα άουτ.

19:10

52': Φάουλ για τον Απόλλωνα με τον Παρπέξ από τα 30 μέτρα, η μπάλα παίρνει μια περίεργη τροχιά και θα φύγει μόλις πάνω από τα δοκάρια του Παγούδη.

19:08

50': Φάουλ σε καλή θέση για τον Απόλλωνα από τα δεξιά. Τελειώνει η φάση γιατί είναι σε θέση οφσάιντ ο Φαρινόλα.

19:05

Έναρξη β' ημιχρόνου.

18:48

Λήξη α' ημιχρόνου.

18:47

45'+1: Κόρνερ για τον Απόλλωνα από τα δεξιά με τον Παρπέξ. Απομακρύνουν εύκολα οι φιλοξενούμενοι.

18:46

Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος.

18:45

44': Σέντρα Κονέ από τα δεξιά, κεφαλιά Κρητικού, κόντρα και κόρνερ. Το εκτέλεσε ο Λαγός και πέρασε ανεκμετάλλευτο.

18:44

43': Φάουλ για τον Απόλλωνα σε καλή θέση με τον Κονέ. Η μπάλα κοντράρει στο τείχος και η φάση τελειώνει άδοξα.

18:39

38': Καλή εκτέλεση φάουλ από τον Παρπέξ, η μπάλα φεύγει άουτ.

18:38

37': Κόρνερ για τον Απόλλωνα, ο Παρπέξ το εκτελεί, ο Λαγός παίρνει την κεφαλιά και η μπάλα κοντράρει και φεύγει εκτός. Το νέο κόρνερ περνάει ανεκμετάλλευτο.

18:36

35': Κόρνερ για τον Αχαρναϊκό. Ο Ομπράντοβιτς το εκτελεί, ο Κωστόπουλος παίρνει την κεφαλιά στο πρώτο δοκάρι και στέλνει την μπάλα άουτ.

18:33

32': Ωραία κίνηση από τον Ομπράντοβιτς, αλλά κακό το σουτ του με το δεξί.

18:31

30': Δοκιμάζει το πόδι του ο Ματσούκας εκτός περιοχής και στέλνει την μπάλα ψηλά.