17:58

17:58

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για την ΑΕΛ με 1-0.

17:57

90'+7: Ο Γκουτσίδης τελικά εκτελεί το φάουλ πάνω στο τείχος.

17:57

Ο Πάτο πέφτει μόνος του στο έδαφος και η κερκίδα φωνάζει "πέστε κάτω".

17:56

90'+6: Κίτρινη στον Πάτο.

17:55

Φάουλ σε καλή θέση έχει κερδίσει ο Παναιγιάλειος.

17:54

90'+4: Ο Ουρτάδο σκοράρει από πάσα του Πάτο, αλλά σωστά υποδεικνύεται σε θέση οφσάιντ.

17:51

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

17:50

90': Προσωπική προσπάθεια από τον Πάτο, που στέλνει την μπάλα ψηλά από πολύ δύσκολη θέση.

17:49

90': Γίνεται η σέντρα, ο Ιωάννου παίρνει την κεφαλιά και ο Καβουσάκης ακουμπάει και παραχωρεί κόρνερ, που περνάει ανεκμετάλλευτο.

17:46

Ξανά στο έδαφος παίκτης της ΑΕΛ, δεν παίζεται ποδόσφαιρο στα τελευταία λεπτά.

17:44

Διακοπή στο ματς, στο έδαφος ο Κουτσιανικούλης. Δέχεται τις πρώτες βοήθειες και ο Ουρτάδο.

17:40

81': Κόρνερ κερδίζει ο Παναιγιάλειος. Ο Λινάρδος το εκτελεί και ο Καβουσάκης μπλοκάρει.

17:37

78': Βγαίνει ο Μπουρλάκης για τον Παναιγιάλειο, στη θέση του ο Γκουτσίδης.

17:34

Αλλαγή σε πλάγιο δίνει ο Τσαμούρης και αυτό φέρνει γκρίνια στην κερκίδα.

17:30

70': Εντελώς άστοχο το μακρινό σουτ του Κοντοχρήστου.

17:28

68': Λινάδρος αντί Μπούνα για τον Παναιγιάλειο.

17:27

67': Μπόγιοβιτς αντί Μαρουκάκη για την ΑΕΛ.

17:26

66': Ο Κοντοχρήστος από μέσα αριστερά κάνει το σουτ και στέλνει την μπάλα άουτ. Αμέσως πριν ο Κουτσιανικούλης θα μπορούσε να έχει σουτάρει από το ύψος του πέναλτι, αλλά προτίμησε να αφήσει την μπάλα για τον συμπαίκτη του.

17:25

Ο Παναιγιάλειος έχει την μπάλα στην κατοχή του αλλά αυτό από μόνο του δεν είναι αρκετό.

17:22

62': Ο Πέριτς εκτελεί απευθείας φάουλ από μακριά, η μπάλα κοντράρει και καταλήγει στην αγκαλιά του Καβουσάκη.

17:21

61': Κίτρινη στον Αναστασόπουλο.

17:20

60': Κίτρινη στον Κοντοχρήστο.

17:19

59': Στη θέση του Λαμπρόπουλου ο Πάτο για την ΑΕΛ.

17:16

57': Μπαίνει στην περιοχή ο Μπουρλάκης, κάνει και το γύρισμα, αλλά ο Βέρτζος παραχωρεί κόρνερ, που περνάει ανεκμετάλλευτο.

17:15

Αργός ο ρυθμός και στα πρώτα λεπτά του δευτέρου ημιχρόνου.

17:12

52': Ο Πέριτς αποφασίζει να εκτελέσει απευθείας φάουλ εκτός περιοχής και στέλνει την μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

17:11

51': Κίτρινη στον Μπανούση.

17:09

49': Τώρα γίνεται η αλλαγή που σας είπαμε για την ΑΕΛ με τον Κουτσιανικούλη να μπαίνει.

17:07

Δεν μπορεί να συνεχίσει ο Μπουντόπουλος, ετοιμάζεται ο Κουτσιανικούλης.

17:05

46': Μίλιτς αντί Σκαρτσίλα για τον Παναιγιάλειο.

17:05

17:04

16:57

Ελάχιστες οι καλές φάσεις στα πρώτα 45 λεπτά, πολλά τα λάθη και από τις δύο πλευρές.

16:49

16:48

Διακοπή στο ματς, στο έδαφος ο Μπουντόπουλος.

16:46

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:45

44': Η μπάλα καταλήγει στον Ιωάννου, εκείνος από μέσα δεξιά κάνει το σουτ και αστοχεί.

16:44

43': Ο Μαρουκάκης δοκιμάζει το πόδι του εκτός περιοχής, αλλά το σουτ είναι αδύναμο και άστοχο.

16:41

41': Κίτρινη ο Μπουντόπουλος.

16:40

39': Σέντρα σουτ από τον Γκοτσούλια, η μπάλα φεύγει πάνω από τα δοκάρια.

16:37

Ούτε ο Ντόστανιτς φαίνεται ικανοποιημένος απ' ό,τι βλέπει μια και μετά το γκολ η ομάδα του δεν έχει κάνει ούτε τελική.