17:54

17:54

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τη Ζάκυνθο με 1-0.

17:51

90'+4: Ο Ζαϊρί εκτός περιοχής συγκλίνει προς τα δεξιά, κάνει και το σουτ και ο Στρατηλάτης μπλοκάρει.

17:49

90'+2: Ο Ζέρης μπαίνει στην περιοχή, αλλά κάνει κακό σουτ.

17:48

Έξι τα λεπτά των καθυστερήσεων.

17:48

90'+1: Πέττας αντί Νίκιτς.

17:47

90': Κίτρινη στον Πέττα.

17:46

Πρόβλημα ο Νίκιτς τώρα, ο οποίος φεύγει υποβασταζόμενος από το γήπεδο.

17:44

Στο έδαφος ο Πολίτης, προσωρινή διακοπή.

17:44

87': Πολύ μακρινό σουτ από τον Τσιάρα και εντελώς άστοχο.

17:41

84': Καραμαλίκης αντί Ορφανίδη για τη Ζάκυνθο.

17:41

84': Ο Κρολ δεν πιάνει καλά το σουτ και στέλνει την μπάλα άουτ.

17:39

82': Ο Λέκκας από μέσα αριστερά κάνει ένα σουτ και στέλνει την μπάλα ψηλά.

17:38

81': Κίτρινη στον Γουόρντεν.

17:37

Προσπαθεί να παγώσει το ματς η Ζάκυνθος.

17:33

76': Λέκκας αντί Κωστούλα για τη Ζάκυνθο.

17:32

75': Ζέρης αντί Φερνάντεζ για τον Ολυμπιακό Βόλου.

17:29

73': Ο Ντεπέτρις κάνει γυριστό στην κίνηση και ο Πολίτης πραγματοποιεί εξαιρετική επέμβαση.

17:26

69': Γουόρντεν αντί Μοράν για τον Ολυμπιακό Βόλου.

17:22

65': ΔΟΚΑΡΙ για τη ΖΑΚΥΝΘΟ! Ο Ζαϊρί κάνει κοντρόλ με το στήθος, αμέσως ψαλιδάκι και στέλνει την μπάλα στο αριστερό δοκάρι του Στρατηλάτη.

17:19

62': Ο Ορφανίδης μπαίνει από αριστερά εντός περιοχής, κάνει σουτ και κοντράρεται την τελευταία στιγμή.

17:16

59': Τσιλιγκίρης αντί Πολύζου στον Ολυμπιακό Βόλου.

17:15

58': Ο Ζαϊρί εκτελεί απευθείας φάουλ και ο Στρατηλάτης μπλοκάρει με δεύτερη προσπάθεια.

17:13

56': Κόρνερ κερδίζει ο Ολυμπιακός Βόλου. Με δυσκολία διώχνει ο Πολίτης.

17:12

Σέντρα από τον Ορφανίδη προς το κέντρο της άμυνας, κανείς δεν πάει στην μπάλα και ο Κρολ εκτελεί τον Στρατηλάτη με κεφαλιά. Η μπάλα πρώτα πάει στο δεξί δοκάρι και στη συνέχεια στα δίχτυα.

17:11

54': ΓΚΟΛ για τη ΖΑΚΥΝΘΟ!

17:07

50': Σουτ στην κίνηση ακριβώς έξω από την περιοχή κάνει ο Ορφανίδης, η μπάλα φεύγει πάνω από τα δοκάρια.

17:06

49': Κίτρινη στον Τσιάρα.

17:04

Στο έδαφος ο Χιντζίδης, έχει διακοπεί το ματς.

17:03

17:01

16:49

16:48

45'+3: Κίτρινη στον Αρβανίτη.

16:48

45'+3: Ο Κυριακίδης δοκιμάζει από μακριά το πόδι του και στέλνει την μπάλα άουτ.

16:46

45'+1: Ο Τσιάρας κλέβει την μπάλα στην περιοχή, πέφτει πολύ εύκολα στο έδαφος και στη συνέχεια φωνάζει για πέναλτι.