0
-
0
21:53

90+5': Τέλος του αγώνα.

21:53

94': Ανεκμετάλλευτο το κόρνερ, εντελώς άστοχο το σουτ του Ροντρίγκεζ.

21:52

93': Τεράστια ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Φάτσα με την εστία ο Μακ, που σουτάρει, δύσκολα σε κόρνερ ο Μπεζοτόσνι.

21:49

90': Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος.

21:49

90': Κόρνερ για την Καμπάλα. Άουτ η κεφαλιά του Αντόνοφ.

21:48

89': Κίτρινη ο Αντόνοφ.

21:46

88': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Εκτελεί ο Γκολάσα, διώχνουν οι αμυντικοί, δεύτερη σέντρα, καθαρίζει ο Μπεζοτόσνι.

21:45

86': Ο Ζάιρο σκόραρε αλλά έχει κάνει πρώτα φάουλ και ό,τι ακολούθησε είναι σαν μην έγινε ποτέ. Σωστή η απόφαση του Εστράδα.

21:42

84': Ο Ζάιρο στη θέση του Σάμπο. Κλείνει τις αλλαγές του ο Τούντορ, που φαίνεται πως θα ρισκάρει στα τελευταία λεπτά.

21:41

83': Ο Ζαργάροφ στη θέση του Ντοντό. Δεύτερη κίνηση για τους γηπεδούχους.

21:41

82': Δεν μπορεί να συνεχίσει ο Ντοντό. Θα γίνει αλλαγή.

21:36

77': Καλό σουτ του Περέιρα, λίγο άουτ.

21:34

76': Ο Γκολάσα στη θέση του Πέλκα. Δεύτερη αλλαγή για τον Τούντορ.

21:33

74': Μακρινό σουτ του Βέρνιταμπ, ψηλά άουτ.

21:32

73': Πολλά μέτρα άουτ το μακρινό σουτ του Σάμπο.

21:30

71': Ολιγορία στην άμυνα του ΠΑΟΚ, σουτ του Γκάι από κοντά υπό πίεση, μπλοκάρει ο Όλσεν.

21:26

67': Τεράστια ευκαιρία για την Καμπάλα. Λάθος του Τζιόλη έξω από την περιοχή, γύρισμα των Αζέρων στην καρδιά της περιοχής, ο Κόστα παραλίγο αυτογκόλ, αλλά ο Όλσεν σώζει προ του Περέιρα και στη συνέχεια διώχνει πριν προλάβει να πλασάρει σε κενή εστία ο Ντοντό. Σπουδαία διπλή απόκρουση του Σουηδού.

21:20

61': Σημαντική ευκαιρία ο ΠΑΟΚ. Ο Μπερμπάτοφ βρίσκει ωραία τον Μακ, κάνει το διαγώνιο σουτ από κοντά, σπουδαία επέμβαση του Μπεζοτόσνι.

21:18

60': Δυνατό μακρινό σουτ του Τζιόλη, πάνω από τα δοκάρια.

21:17

59': Ο Μπερμπάτοφ στη θέση του Αθανασιάδη. Πρώτη αλλαγή για τον Τούντορ.

21:16

57': Δυσκολεύεται να βρει διαδρόμους ο ΠΑΟΚ, δουλεύουν σωστά οι Αζέροι στην αμυντική τους λειτουργία.

21:11

52': Μεγάλη ευκαιρία για την Καμπάλα. Ωραία ενέργεια και σέντρα του Ντοντό από δεξιά, μόλις άουτ η προβολή του Ζένιοφ.

21:10

52': Νέο σουτ του Ροντρίγκεζ από καλή θέση μέσα στην περιοχή, στην αγκαλιά του Μπεζοτόσνι.

21:07

49': Σέντρα του Κίτσιου, αδύναμη κεφαλιά του Σάμπο, μπλοκάρει ο Μπεζοτόσνι.

21:05

46': Πολύ κακό σουτ του Ροντρίγκεζ υπό καλές προϋποθέσεις, άουτ.

21:04

46': Ο Περέιρα στη θέση του Ζετς. Πρώτη αλλαγή για την Καμπάλα και ο Αργεντινός κόντρα στην ομάδα, που ανήκει και τους μέχρι πρότινος συμπαίκτες του.

21:04

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

21:02

Επιστρέφουν στο χορτάρι οι δύο ομάδες.

20:48

45+2': Τέλος ημιχρόνου.

20:46

45+1': Πάνω από τα δοκάρια η εκτέλεση του Ρικαρντίνιο.

20:46

45': Δύο λεπτά ο έξτρα χρόνος.

20:45

45': Κίτρινη για τον Τζαβέλλα και φάουλ σε εξαιρετικό σημείο για την Καμπάλα, σχεδόν στη γραμμή της περιοχής.

20:43

42': Συνεχίζεται κανονικά το ματς.

20:42

41': Μικρή διακοπή, στο έδαφος δύο παίκτες της Καμπάλα, ο Ντοντό και ο Ζένιοφ.

20:39

39': Η Καμπάλα βγήκε επικίνδυνα από αριστερά με τον Ντοντό, ο Όλσεν καθαρίζει τη σέντρα του.