1
21:27

Μεγάλη νίκη για τον Λεβαδειακό, η πρώτη του στο πρωτάθλημα.

21:26

90+6': Τέλος του αγώνα.

21:26

90+6': Κίτρινη ο Τσιτώντας.

21:26

90+5': Απογοητευτικό σουτ του Πασά μέσα από την περιοχή, ψηλά άουτ.

21:23

90+3': Κόρνερ για τον Ηρακλή. Ανεκμετάλλευτο κι αυτό.

21:22

90+2': Αντεπίθεση για τον Λεβαδειακό, η προβολή του Γιακουμάκη από σέντρα του Στάθη φεύγει άουτ.

21:21

90': Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος.

21:20

90': Εκτελεί ο Ρομάνο, διώχνουν οι του Λεβαδειακού.

21:19

89': Νέο κόρνερ ο Ηρακλής. Κέρδος ένα ακόμα κόρνερ.

21:16

86': Αναξιοποίητο το κόρνερ για τον Ηρακλή.

21:16

86': Σέντρα σουτ του Πασά, δύσκολα σε κόρνερ ο Τσιτώντας.

21:12

82': Ο Στάθης στη θέση του Ναβάρο, έκλεισε τις αλλαγές του και ο Μάντζιος.

21:08

78': Ωραία μπαλιά του Λάζαρ στην περιοχή, φιλόδοξο το πλασέ του Περόνε από πλάγια θέση, φεύγει άουτ.

21:04

75': Ο Τσιλιανίδης στη θέση του Καρλίτος. Έκλεισε τις αλλαγές του ο Παπαδόπουλος.

21:03

74': Νέα ευκαιρία για τον Ηρακλή. Το ξαφνικό σουτ του Περόνε έφυγε μόλις άουτ.

21:03

73': Σουτ του Βέλλιου ε τη μία μέσα από την περιοχή, λίγο πάνω από τα δοκάρια. Καλή στιγμή για τον Ηρακλή.

20:58

68': Ο Ρομάνο στη θέση του Στάμου. Δεύτερη αλλαγή του Παπαδόπουλου.

20:56

66': ΔΟΚΑΡΙ ο ΗΡΑΚΛΗΣ. Ο Κυριακίδης από δεξιά έκανε κίνηση προς τον άξονα και σούταρε με το αριστερά, στην εξωτερική πλευρά του κάθετου δοκαριού και άουτ.

20:55

65': Καλό σουτ του Γιακουμάκη έξω από την περιοχή, φεύγει λίγο άουτ.

20:51

62': Ο Γιάχιτς στη θέση του Νικολάου. Δεύτερη αλλαγή του Μάντζιου.

20:49

59': Ο Βέλλιος στη θέση του Μπουλούτ. Πρώτη αλλαγή και για τον Παπαδόπουλο.

20:47

57': Κίτρινη ο Λάζαρ.

20:45

55': Αδύναμη κεφαλιά του Περόνε μετά από σέντρα του Πασά, κανένα πρόβλημα για τον Τσιτώντα.

20:44

54': Φάουλ-γέμισμα του Πασά, κεφαλιά άουτ του Κυριακίδη.

20:43

53': Κίτρινη ο Ναβάρο.

20:40

Σκόρερ ο Μάντζιος. Ο Γιακουμάκης από τον άξονα εκμεταλλεύεται το κενό που άφησε δεξιά ο Μπουκουβάλας, βγάζει τον Έλληνα φορ σε θέση βολής και αυτός με ωραίο διαγώνιο σουτ εντός περιοχής νικά τον Χουάντερσον και ανοίγει το σκορ.

20:40

51': ΓΚΟΛ ο ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ.

20:39

50': Ο Μαχαίρας στη θέση του Φαβάλι, πρώτη αλλαγή για τον Μάντζιο.

20:38

48': Καλή στιγμή για τον Λεβαδειακό. Γέμισμα στην περιοχή του Ηρακλή, ο Μάντζιος κάνει το μονοκόμματο διαγώνιο σουτ, αποκρούει ο Χουάντερσον και οι αμυντικοί του διώχνουν μακριά.

20:35

46': Ξεκίνησε το β' μέρος. Δίχως αλλαγές οι δύο ομάδες.