0
-
1
20:15

90+4': Τέλος του αγώνα.

20:12

93': Μεγάλη ευκαιρία για την Ξάνθη να κλειδώσει τη νίκη. Ο Βασιλακάκης δίνει έτοιμο γκολ στον Καπετάνο, αλλά ο Γκορμπούνοφ αποκρούει το πλασέ του.

20:12

90+2': Κίτρινη ο Τσενάμο.

20:11

90+1': Ο Νιέτο στη θέση του Σολτάνι, έκλεισε τις αλλαγές του και ο Λουτσέσκου.

20:11

90': Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.

20:10

Γέμισμα του Φυτανίδη από δεξιά, άστοχο το σουτ του Ουσέρο, φεύγει πολλά μέτρα άουτ.

20:08

89': Το κόρνερ εκτελείται πλασαριστά και οι γηπεδούχοι κλέβουν την μπάλα.

20:07

88': Ο Μπαξεβανίδης γυρίζει προς τον Σολτάνι, που σουτάρει, κόντρα και κόρνερ, λίγο δίπλα από το αριστερό κάθετο δοκάρι.

20:02

83': Ατομική ενέργεια και καλό σουτ του Καπετάνου από το ημικύκλιο της περιοχής, μπλοκάρει ο Γκορμπούνοφ.

19:59

80': Σουτ του Στόιτσεφ έξω από την περιοχή, στην αγκαλιά του Τσενάμο.

19:55

76': Καλή απευθείας εκτέλεση φάουλ του Στόιτσεφ, πέφτει στη γωνία του και αποκρούει ο Τσενάμο.

19:53

74': Κόρνερ για τον Ατρόμητο, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:51

72': Γέμισμα στην καρδιά της περιοχής από τον Μπιτόλο, άουτ η προβολή του Λε Ταλέκ.

19:50

71': Ναπολεόνι και Λε Ταλέκ συνδυάζονται ωραία στο όριο της περιοχής, το σουτ του Γοδόι σταματά στα σώματα.

19:47

68': Ο Μπαξεβανίδης στη θέση του Ερέα. Δεύτερη αλλαγή από τον Λουτσέσκου.

19:46

67': Ο Μ. Στόιτσεφ στη θέση του Ούμπιντες. Έκλεισε τις αλλαγές του ο Γρηγορίου.

19:44

65': Νέα ευκαιρία ο Ατρόμητος. Ο Ναπολεόνι ελίσσεται μέσα στην περιοχή και σουτάρει υπό πίεση από το ύψος της μικρής περιοχής, στην εξωτερική πλευρά των διχτύων.

19:44

64': Φάση διαρκείας στην περιοχή της Ξάνθης, το σουτ του Γοδόι φεύγει πάνω από τα δοκάρια.

19:43

63': Ο Λουσέρο εκτελεί κόρνερ, κεφαλιά του Σολτάνι, διώχνουν οι αμυντικοί.

19:40

61': Κίτρινη ο Γουάλας.

19:39

60': Τεράστια ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Ο Λε Ταλέκ κατεβάζει ωραία μέσα στην περιοχή μετά από σέντρα του Ούμπιντες και από θέση τετ α τετ πλασάρει μόλις άουτ.

19:38

58': Ο Μπρίτο στη θέση του Μαρσελίνιο. Δεύτερη αλλαγή για τον Γρηγορίου.

19:37

Σκόρερ ο Σολτάνι. Ο Γουάλας σεντράρει από αριστερά, οι αμυντικοί δεν διώχνουν και ο Σολτάνι μαζί με τον Μπιτόλο σπρώχνουν την μπάλα στα δίχτυα.

19:37

57': ΓΚΟΛ η ΞΑΝΘΗ.

19:34

55': Ο Γοδόι στη θέση του Πίτου Γκαρσία. Πρώτη κίνηση από τον Γρηγορίου.

19:33

53': Συνεχίζεται το ματς, επέστρεψε στο χορτάρι και ο Βασιλακάκης.

19:31

51': Μικρή διακοπή λόγω τραυματισμού του Βασιλακάκη. Νεύρα μεταξύ Ούμπιντες και Σολτάνι.

19:25

46': Απειλεί κατευθείαν ο Ατρόμητος. Καλό σουτ του Ούμπιντες, λίγο πάνω από τα δοκάρια.

19:24

46': Ο Καπετάνος στη θέση του Ντιμιτρόφ. Πρώτη αλλαγή για τον Λουτσέσκου.

19:24

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

19:20

Επιστρέφουν στο χορτάρι οι δύο ομάδες.

19:07

45+4': Τέλος ημιχρόνου.

19:06

45+4': Μεγάλη ευκαιρία ο Ατρόμητος. Μετά από φάση διαρκείας στην περιοχή της Ξάνθης, ο Ναπολεόνι πλασάρει από κοντά με τον Τσενάμο εκτός φάσης, διώχνει ο Καρυπίδης πριν η μπάλα περάσει τη γραμμή.

19:04

45+4': Σουτ του Ναπολεόνι από θέση μέσα αριστερά, πάνω από τα δοκάρια.

19:03

45+2': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Εκτελεί ο Ούμπιντες, διώχνουν οι της Ξάνθης.

19:02

45': Τέσσερα λετά ο έξτρα χρόνος.

19:01

45': Κίτρινη ο Ούμπιντες.

19:01

43': Ο Ερέα εκμεταλλεύτηκε το χώρο που βρήκε έξω από την περιοχή και σούταρε, με διπλή προσπάθεια μπλοκάρει ο Γκορμπούνοφ.

18:56

39': Ο Ούμπιντες γεμίζει στην περιοχή από φάουλ σε θέση έξω αριστερά, ο Λε Ταλέκ προλαβαίνει τον Τσέναμο, αλλά η κεφαλιά του φεύγει πάνω από τα δοκάρια.

18:53

37': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Εκτελεί ο Ούμπιντες, απευθείας άουτ.

18:50

34': Ο Ντιμιτρόφ πατά περιοχή επικίνδυνα από δεξιά και κάνει το γύρισμα, ο Φυτανίδης διώχνει προ του Σολτάνι.

18:48

31': Κίτρινη ο Ουσέρο.

18:44

28': Εκτέλεσε το κόρνερ ο Πίτου Γκαρσία, διώχνουν οι αμυντικοί.

18:42

Μικρή διακοπή καθώς ο Φλίσκας στην προσπάθειά του να σώσει... μπήκε στα δίχτυα, σκίζοντάς τα σε κάποιο σημείο.

18:41

24': Τεράστια ευκαιρία ο Ατρόμητος. Ο Μαρσελίνιο από δεξιά σεντράρει, ο Ναπολεόνι κάνει την κεφαλιά στο δεύτερο δοκάρι, αλλά ο Φλίσκας διώχνει με το κεφάλι πάνω από τη γραμμή και ενώ ο Τσενάμο ήταν εξουδετερωμένος.

18:38

21': Διαγώνιο σουτ του Μαρσελίνιο από το όριο της περιοχής, φεύγει άουτ.