0
20:09

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας βράδυ!

20:08

Καλύτερος ο Παναιτωλικός, έφτασε δίκαια στη νίκη με 1-0, με τον... νέο Μαρκόφσκι να ανοίγει λογαριασμό και τον Ουάρντα να εντυπωσιάζει. Ακίνδυνος ο Πανθρακικός που, πάντως, είχε την ευκαιρία να προηγηθεί στο δοκάρι του Ποτουρίδη.

20:07

Λήξη του ματς! 1-0.

20:05

90+2: Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Παπουτσογιαννόπουλος στη θέση του Κάπελ.

20:05

20:04

90': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. Εκτελείται από τα δεξιά, πιάνει την κεφαλιά ο Κούσας, αποκρούει ο Αθανασιάδης.

20:03

89': Φάση διαρκείας και σουτ του Μάκου από το ύψος της περιοχής, άουτ η μπάλα.

19:59

85': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. Εκτελεί από τα δεξιά ο Βιγιαφάνες, δεν αποφέρει κάτι.

19:58

84': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Ρουσκουγιέδα στη θέση του Ουάρντα που αποθεώνεται.

19:58

84': Αλλαγή για τον Πανθρακικό. Ο Ζδράβος-Ρίζος στη θέση του Χρήστου.

19:56

82': Γλιτώνει τη δεύτερη κίτρινη ο Μεχία.

19:53

80': Καλή στιγμή για τον Παναιτωλικό. Φάση διαρκείας στα καρέ του Αθανασιάδη έπειτα από εκτέλεση φάουλ, ο γκολκίπερ διώχνει το σουτ του Κούσα, κοντράρει το σουτ του Βιγιαφάνες και τελικά διώχνει ο Χρήστου.

19:53

Έχει πέσει πολύ ο ρυθμός του αγώνα στο β' ημίχρονο, καθώς υπάρχουν συνεχώς διακοπές για μικροτραυματισμούς.

19:50

77': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Βιγιαφάνες, άουτ η μπάλα.

19:47

73': Καλή στιγμή για τον Παναιτωλικό. Ωραία προσπάθεια του Βιγιαφάνες από τα δεξιά, γεμίζει για την περιοχή με τον Μπεχαράνο να πιάνει την κεφαλιά, αλλά να στέλνει την μπάλα άουτ.

19:46

72': Κίτρινη κάρτα στον Μάκο.

19:44

70': Φωνές, καθώς ο Σερφά θα μπορούσε να έχει δει την κίτρινη κάρτα για το μαρκάρισμά του στον Κάπελ. Δεν την βγάζει ο Παπαπέτρου, θα ήταν η δεύτερη.

19:41

Διακοπή καθώς ο Κουτρομάνος έχει χτυπήσει στο πρόσωπο και μπαίνει στο γήπεδο το ιατρικό τιμ. Περνά για λίγο εκτός αγωνιστικού χώρου, αλλά επιστρέφει.

19:39

65': Κίτρινη κάρτα στον Μεχία.

19:38

64': Ωραίο σουτ του Κάπελ από τα δεξιά έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του περνά δίπλα από το δεξί δοκάρι του Αθανασιάδη.

19:36

63': Κίτρινη κάρτα στον Χρήστου.

19:33

60': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Βιγιαφάνες στη θέση του Πάουλο.

19:32

58': Κίτρινη κάρτα στον Μπεχαράνο.

19:32

58': Αλλαγή για τον Πανθρακικό. Ο Μαρκόπουλος στη θέση του Ροτζέριο.

19:30

56': Κίτρινη κάρτα στον Σερφά.

19:27

53': Μακρινό σουτ του Μεχία, πάνω από τα δοκάρια.

19:25

51': Ο Ουάρντα προσπαθεί να βάλει φάλτσα με το δεξί έξω από την περιοχή, άστοχο το σουτ του.

19:22

48': Μακρινό σουτ του Μπεχαράνο, πολύ άουτ.