17:57

17:55

Λήξη αναμέτρησης, 1-1 το τελικό σκορ.

17:54

Ο Μπαργκάν εκτελεί κόρνερ, ο Αναστασιάδης παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα. Απίστευτοι οι πανηγυρισμοί που ακολουθούν.

17:53

ΓΚΟΛ για την ΚΑΛΛΟΝΗ!

17:49

17:49

90': Ένα ακόμη σουτ από τον Μπερτόλιο, ούτε αυτό βρήκε στόχο.

17:47

88': Κίτρινη στον Γιάννου.

17:47

88': Κίτρινη στον Κλαντρούμπσκι.

17:45

86': Σκοράρει ο Παπαδόπουλος, οφσάιντ λέει ο επόπτης και έχει δίκιο.

17:43

Αποβάλλεται και ο Καρτάλης, γενικός αρχηγός της Καλλονής, από τον πάγκο της ομάδας.

17:42

Ο Γιάννου αναλαμβάνει την εκτέλεση και νικάει τον Χογκ.

17:42

84': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ!

17:41

83': Αποβάλλεται και ο Ούκα, αντικρίζοντας τη δεύτερη κίτρινη.

17:41

83': Πέναλτι για τον Αστέρα! Τσιμπάει την μπάλα ο Γιάννου και ο Ούκα τον γκρεμίζει.

17:40

82': Αντί του Τσαμπούρη ο Βαλιός για την Καλλονή.

17:39

81': Κλείνει τις αλλαγές του ο Αστέρας, Τσοκάνης αντί Δημούτσου.

17:37

78': Κόκκινη στον Κεϊτά, με 10 η Καλλονή. Δεν υπήρχε λόγος να κάνε τέτοιο μαρκάρισμα ενώ είχε κάρτα.

17:35

Αλλάζει σχηματισμούς ο Αστέρας ψάχνοντας το γκολ. Τώρα ο Παπαδόπουλος έχει πάει δίπλα στον Γιάννου και οι Αρκάδες παίζουν 4-4-2.

17:32

73': Κίτρινη στον Ούκα.

17:30

71': Εκτελεί κόρνερ ο Μπερτόλιο, ο Ιγκλέσιας παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

17:29

70': Δοκιμάζει το σουτ ο Λούι, αποκρούει ο Χογκ.

17:27

68': Χαμντανί αντί Φούντα στον Αστέρα.

17:26

68': Στο δεύτερο δοκάρι εκτελεί φάουλ ο Μπερτόλιο, παίρνει την κεφαλιά ο Παπαδόπουλος και στέλνει την μπάλα άουτ.

17:24

66': Ψάχνει χώρο, κάνει και το σουτ ο Μανούσος και ο Κοσίσκι μπλοκάρει χωρίς ιδιαίτερη δυσκολία.

17:21

63': Μπαργκάν αντί Γεωργίου για την Καλλονή.

17:20

Αξίζει να σημειωθεί ότι ο Παπαδόπουλος αποδοκιμάστηκε επειδή επέλεξε να πάει στους Αρκάδες, ενώ είχε πρόταση από την Καλλονή.

17:17

59': Παπαδόπουλος αντί Μάσα για τον Αστέρα Τρίπολης.

17:15

57': Κλαντρούμπσκι αντί Σάμπα για την Καλλονή.

17:12

Κι άλλη διακοπή στο ματς.

17:10

Σύγκρουση Αλόκο με Χογκ και διακοπή.

17:08

49': Δοκιμάζει το πόδι του ο Φούντας και στέλνει την μπάλα ψηλά.

17:05

46': Δοκιμάζει το πόδι του ο Μπερτόλιο και στέλνει την μπάλα ψηλά.

17:04

17:02

16:47

16:46

45': Κίτρινη στον Κεϊτά.

16:41

41': Εκτεθειμένος ο Μανούσος, σταματάει για οφσάιντ δεύτερη επίθεση της Καλλονής μέσα σε λίγα λεπτά.

16:38

38': Σουτ από μακριά κάνει ο Μπερτόλιο, η μπάλα φεύγει πολλά μέτρα έξω.

16:36

Προσπαθεί να περάσει ο Μανούσος, τον κόβει την τελευταία στιγμή ο Γκόιαν.

16:33

33': Κίτρινη στον Γκόιαν.

16:28

27': Κόρνερ κερδίζει ο Αστέρας Τρίπολης. Ο Μάσα το εκτελεί και ο Καλτσάς κόβει.

16:24

Ημιτελείς προσπάθειες για τους παίκτες των δύο ομάδων στα τελευταία λεπτά.

16:20

Ωραία σέντρα από δεξιά, δεν μπαίνει στην πορεία της μπάλας ο Φούντας.

16:16

Προσπαθεί να ισορροπήσει η Καλλονή.

16:13

13': Πολύ μεγάλη ευκαιρία για την Καλλονή! Γίνεται η συρτή σέντρα από δεξιά από τον Μανούσο, ο Γεωργίου κάνει το πλασέ και στη γραμμή ο Γκόιαν διώχνει.

16:12

Νέα διακοπή, στο έδαφος ο Κεϊτά που δέχτηκε την μπάλα στο πρόσωπο με πολλή δύναμη.

16:10

Στο έδαφος ο Μανούσος, προσωρινή διακοπή.

16:09

Δυσκολεύεται πολύ να κρατήσει την μπάλα στην κατοχή της η Καλλονή.

16:06

5': Σουτ από μακριά κάνει ο Μπερτόλιο, πέφτει και αποκρούει ο Χογκ.

16:05

Έχει την πρωτοβουλία από τα πρώτα λεπτά ο Αστέρας.

16:01

15:57

15:54

Την επιστροφή στις νίκες ψάχνουν οι Αρκάδες μετά την εντός έδρας ήττα από τον Παναιτωλικό.

15:50

Τους πρώτους της βαθμούς στο πρωτάθλημα αναζητά η Καλλονή, που δεν έχει ξεκινήσει καλά.

15:45

Καλησπέρα σας, το ματς της Καλλονής με τον Αστέρα Τρίπολης ξεκινάει σε περίπου 15 λεπτά.

ΚΑΛΛΟΝΗ
Χογκ, Αντέγιο, Αναστασιάδης, Ούκα, Κρολ, Κεϊτά, Καλτσάς, Γεωργίου, Τσαμπούρης, Σάμπα, Μανούσος
Αναπ: Δαύκου, Βαλιός, Κλαντρούμπσκι, Ξύδας, Μπαργκάν, Μπουρούς, Ελλακόπουλος.
Κοσίσκι, Λούι, Αλόκο, Γκόιαν, Γιαννούλης, Ιγκλέσιας, Δημούτσος, Μάσα, Φούντας, Μπερτόλιο, Γιάννου
Αναπ: Θεοδωρόπουλος, Τσοκάνης, Σανκαρέ, Ζησόπουλος, Παπαδόπουλος, Χαμντανί, Τορμένα.
Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτικής Αττικής) Βοηθοί: Μερκενίδης (Μακεδονίας), Μπούξμπαουμ (Δυτικής Αττικής) 4ος: Κύζας (Δράμας)