2
-
2
23:01

90+4': Τέλος του αγώνα.

22:50

90+1': Κίτρινη ο Ταυλαρίδης.

22:49

90': Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.

22:47

89': Μεγάλη ευκαιρία ο Μπεργκ. Κάθετη μπαλιά του Πέτριτς, ο Μπεργκ βγαίνει στην πλάτη της άμυνας, αλλά υπό πίεση πλασάρει άουτ.

22:47

87': Περνάει ανεκμετάλλευτη η εκτέλεση του Νάνο.

22:46

87': Σουτ του Πέτριτς από μακριά, σε κόρνερ ο Μπεζοτόφσκι.

22:45

86': Ο Τζαμάλοφ στη θέση του Ζεκ. Πρώτη αλλαγή για την Καμπάλα.

22:44

85': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Εκτελεί ο Νίνης, διώχνουν οι Αζέροι.

22:42

84': Καλή στιγμή για την Καμπάλα. Σουτ του Ζενιόφ από καλή θέση, άουτ.

22:40

81': Ωραία ενέργεια του Νίνη και σέντρα από δεξιά, κεφαλιά υπό πίεση του Πέτριτς, άουτ.

22:38

Την κατάλληλη στιγμή πάλι ισοφαρίζει ο Παναθηναϊκός. Μετά τις αποδοκιμασίες, ο κόσμος άρχισε πάλι να στηρίζει.

22:37

Κομπίνα σε φάουλ έξω από την περιοχή, ο Νίνης πατάει στον Νάνο, που σουτάρει δυνατά, η μπάλα κοντράρει, αλλάζει πορεία και καταλήγει στα δίχτυα.

22:37

78': ΓΚΟΛ ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ.

22:37

Η εξέδρα έριξε ένα μπουκάλι από το πέταλο στην πλευρά της Αλεξάνδρας βρήκε -κατά λάθος- τον Μπέργκ στην περιοχή των φιλοξενούμενων, ο Σουηδός εκνευρισμένος γύρισε και έριξε μούντζα στην εξέδρα. Ενδεικτικό της κατάστασης που επικρατεί.

22:35

77': Ο Λαγός στη θέση του Μπούρμπου, έκλεισε τις αλλαγές ο Αναστασίου.

22:35

76': Ευκαιρία η Καμπάλα στην αντεπίθεση. Ο Ζετς βρέθηκε σε θέση βολής, πάνω από τα δοκάρια το σουτ του.

22:35

76': Εκτελεί ο Νίνης το κόρνερ, διώχνουν οι αμυντικοί.

22:34

75': Σουτ του Νίνη λίγο έξω από την περιοχή, σε κόρνερ ο Μπεζοτόφσκι.

22:31

73': Κίτρινη ο Νάνο.

22:31

72': Ένταση και στον αγωνιστικό χώρο, με τον Νάνο να ζητά τα ρέστα από αντίπαλο γιατί κάνει καθυστέρηση.

22:26

67': Αποδοκιμασίες για τον Παναθηναϊκό. «Παίξτε μπάλα δεν είναι αγγαρεία, αλλιώς θα παίξει μπάλα η Θύρα 13», φωνάζουν οι οργανωμένοι.

22:25

66': Διπλή αλλαγή από τον Αναστασίου. Μέσα Πέτριτς και Κλωναρίδης, έξω Πράνιτς και Καρέλης.

22:24

65': Μικροένταση πάνω από τον πράσινο πάγκο. Ένας έξαλλος φίλος του Παναθηναϊκού έβρισε τον Αναστασίου, ένας ένθερμος υποστηρικτής του τα έβαλε με τον άλλο και χρειάστηκαν οι ψυχραιμότεροι για να μην υπάρξουν χειροτέρα.

22:22

64': Σουτ του Ζετς από το όριο της περιοχής, μπλοκάρει ο Στιλ.

22:21

62': Κίτρινη ο Γκέι.

22:21

62': Πολύ κακή η αμυντική συμπεριφορά του Παναθηναϊκού, που πλέον χρειάζεται δύο γκολ.

22:19

Πάλι ο Ντοντό. Ο Ταυλαρίδης έφυγε στα πλάγια και άφησε μόνο του τον Σάνστεθ στο κέντρο της άμυνας, η σέντρα από δεξιά στην καρδιά της περιοχής και ο Ντοντό από κοντά εκτελεί τον Στιλ. 1-2 οι Αζέροι.

22:19

60': ΓΚΟΛ η ΚΑΜΠΑΛΑ.

22:15

56': Ευκαιρία ο Παναθηναϊκός. Καλή σέντρα του Μπούρμπου, ο Μπεργκ πηδάει ψηλά και πιάνει την κεφαλιά, λίγο πάνω από τα δοκάρια.

22:13

54': Πολλά μέτρα άουτ το κακό σουτ του Μπούρμπου.

22:11

52': Κίτρινη ο Ζέκα.

22:07

48': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Εκτελεί ο Νίνης, κεφαλιά άουτ του Κουτρουμπή.

22:04

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

22:04

Όλα έτοιμα για τη σέντρα.

22:03

Επιστρέφουν στο χορτάρι οι δύο ομάδες.

21:50

45+2': Τέλος του α' μέρους.

21:49

45+1': Αναξιοποίητο και το όγδοο κόρνερ για το τριφύλλι.

21:48

45+1': ΔΟΚΑΡΙ ο Παναθηναϊκός, το δεύτερο. Σέντρα του Νίνη, ο Βέρνιντουπ υπό την πίεση του Ταυλαρίδη, σημαδεύει το δοκάρι με το κεφάλι. Παραλίγο αυτογκόλ.

21:48

45+1': Νέο κόρνερ για τους πράσινους. Εκτελεί ο Νάνο στο πρώτο δοκάρι, διώχνουν οι αμυντικοί.

21:47

45': Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος.

21:45

43': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό, το έκτο. Εκτελεί ο Νάνο, διώχνουν οι Αζέροι.

21:43

41': Πολύ άστοχο σουτ του Ζετς από τον άξονα και λίγο πίσω από το ημικύκλιο.

21:42

40': Κίτρινη και ο Μπεργκ.

21:40

39': Κίτρινη ο Βέρνιντουπ.