1
-
2
23:23

90+4': Τέλος του αγώνα.

23:21

90+2': Μεγάλη ευκαιρία ο Παναιτωλικός. Μονοκόμματο βολέ του Βιγιαφάνιες, κρατάει με υπερένταση το προβάδισμα ο Στιλ.

23:20

90': Τρία λεπτά ο έξτρα χρόνος.

23:15

86': Ο Βιγιαφάνιες στη θέση του Ουαρντά. Έκλεισε τις αλλαγές του και ο Πόντες.

23:13

Ο Σάντσεθ διώχνει όπως όπως, ο Κούσας δεν υπολογίζει σωστά την πορεία της μπάλας και ο Μπεργκ από θέση τετ α τετ πλασάρει εύστοχα ανατρέποντας το σκορ. 1-2 ο Παναθηναϊκός.

23:13

84': ΓΚΟΛ ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ.

23:12

83': Ο Καλτσάς στη θέση του Καρέλη, ολοκληρώθηκαν οι κινήσεις του Αναστασίου.

23:10

81': Κίτρινη και ο Ζέκα.

23:10

81': Κίτρινη για τον Κέβιν.

23:09

80': Φιλόδοξο μακρινό σουτ του Καρέλη, άουτ.

23:08

79': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. Εκτελεί ο Ουαρντά, διώχνει με τις γροθιές ο Στιλ.

23:07

78': Ο Ρουσκουγέδα στη θέση του Μάκου, αναγκαστική η δεύτερη αλλαγή για τον Πόντες.

23:06

77': Καλό σουτ του Πράνιτς από το ημικύκλιο της περιοχής, φεύγει άουτ.

23:04

75': Ο Καμαρά στη θέση του Πάουλο, πρώτη αλλαγή για τον Πόντες. Αποθέωση για τον Σενεγαλέζο, που επέστρεψε στην ομάδα του Αγρινίου.

23:02

73': Οι Σάντσεθ και Πέτριτς στη θέση των Λαγού και Νίνη. Δύο μαζί αλλαγές ο Αναστασίου.

22:59

70': Πλασαριστό σουτ με πολλά φάλτσα του Ουαρντά έξω από την περιοχή, μπλοκάρει ο Στιλ.

22:55

66': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. Εκτελεί ο Κέβιν, καθαρίζει ο Στιλ.

22:54

65': Καλό σουτ του Κάπελ έξω από την περιοχή, μπλοκάρει σταθερά ο Στιλ.

22:53

64': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Απομακρύνουν οι αμυντικοί.

22:50

61': Καλή στιγμή ο Παναιτωλικός, λίγο άουτ του σουτ του Πάουλο μέσα από την περιοχή.

22:49

60': Νέο μπάσιμο του Καρέλη στην περιοχή, τον κόβει ο Στεφανάκος αυτή τη φορά.

22:47

58': Ο Καρέλης μπαίνει στην περιοχή με καλές προϋποθέσεις, αλλά ο Κούσας προλαβαίνει και τον κόβει πριν σουτάρει.

22:42

53': Κίτρινη ο Λαγός.

22:41

Μεγάλο λάθος του Στεφανάκου, που αντί για συμπαίκτη του βρήκε με τα χέρια τον Μπεργκ έξω από την περιοχή, αυτός έδωσε στον Καρέλη που από κοντά ισοφάρισε με προβολή.

22:41

51': ΓΚΟΛ ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ.

22:37

48': Μεγάλη ευκαιρία ο Παναθηναϊκός, που βγαίνει ωραία από δεξιά, εξαιρετικό το γύρισμα του Νάνο, αλλά ο Μπεργκ δεν μπορεί να σκοράρει σε κενή εστία. Δεν ήρθε καν σε επαφή με την μπάλα.

22:34

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

22:33

Επιστρέφουν στο χορτάρι οι δύο ομάδες.

22:18

Κίτρινη σε... νεκρό χρόνο έδειξε σε Παπάζογλου και Μαρινάκη ο Σιδηρόπουλος για τις κοκορομαχίες.

22:17

Υπάρχει ένταση μεταξύ των παικτών κατά την απόσυρσή τους στα αποδυτήρια.

22:17

45+1': Τέλος του ημιχρόνου.

22:16

45+1': Μακρινό σουτ του Πράνιτς, είναι καλό, αλλά ο Στεφανάκος είναι σε ετοιμότητα και μπλοκάρει.

22:16

45': Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος.

22:16

45': Αναξιοποίητο το κόρνερ για τον Παναιτωλικό.

22:15

44': Μεγάλη ευκαιρία ο Παναιτωλικός. Ο Μαρκόφσκι με το κεφάλι κερδίζει στον αέρα τον Ταυλαρίδη, η μπάλα στρώνεται στον Κάπελ, που σουτάρει με τη μία από το ύψος της περιοχής, δύσκολα σε κόρνερ ο Στιλ.

22:14

43': Ο Πράνιτς από θέση έξω δεξιά σούταρε με το δεξί, άουτ.

22:12

Ο Στιλ αποκρούει το πέναλτι του Πάουλο, αλλά ο Κάπελ πήρε την απόκρουση και άνοιξε το σκορ από κοντά. Η άμυνα των πράσινων... κοιμήθηκε.

22:11

41': ΓΚΟΛ ο ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ.

22:10

40': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον Παναιτωλικό. Το κερδίζει ο Ουαρντά από τον Ταυλαρίδη. Δεν είναι ξεκάθαρη η φάση, αλλά ο Σιδηρόπουλος ήταν μπροστά στη φάση και έδειξε αμέσως την άσπρη βούλα.

22:08

38': Νέο κόρνερ για τους πράσινους, που πιέζουν τα τελευταιά λεπτά. Εκτελεί ο Νίνης, άουτ η κεφαλιά του Ταυλαρίδη από κοντά, ενώ έχει δοθεί και οφσάιντ.

22:06

36': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Εκτελεί ο Νίνης, διώχνουν οι αμυντικοί.

22:04

34': Κακό σουτ του Νίνη υπό καλές προϋποθέσεις έξω από την περιοχή, άουτ.

22:03

33': Απειλητικός πάλι ο Παναιτωλικός, που έχει πάρει τα ηνία του αγώνα. Ο Κουτρουμάνος πάτησε περιοχή από δεξιά και έκανε το γύρισμα, δεν πρόλαβε ο Ουαρντά.

21:59

Σωστή η απόφαση του α' βοηθού Καρσιώτη. Μετά από γυριστή κεφαλιά του Κούσα, ο Μαρκόφσκι έστειλε την μπάλα στα δίχτυα με προβολή, αλλά ήταν εκτεθειμένος. Αν δεν συμμετείχε στη φάση πάντως, η πορεία της μπάλας ήταν προς την εστία.

21:58

27': Ο Μαρκόφσκι σκοράρει και πανηγυρίζει, αλλά το γκολ ακυρώνεται έπειτα από υπόδειξη του βοηθού.

21:57

27': Κίτρινη και ο Κουτρουμπής. Ο Μαρκόφσκι έχει κερδίσει τις κάρτες από τους στόπερ του Παναθηναϊκού.

21:56

26': Κίτρινη ο Κάπελ.