3
-
0
23:22

90+3': Τέλος του αγώνα.

23:20

Ωραίο δυνατό ευθύβολο σουτ του Ντοσεβί και ο Ολυμπιακός κάνει το 3-0.

23:19

90+1': ΓΚΟΛ ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.

23:16

88': Σε πλάγιο μετατρέπεται το κόρνερ μετά από διώξιμο του Σιόβα.

23:15

87': Κόρνερ για τον Πανιώνιο. Εκτελεί ο Μπουμάλ, νέο κόρνερ.

23:14

86': Ο Ντοσεβί στη θέση του Φορτούνη, έκλεισε τις αλλαγές του και ο Ολυμπιακός.

23:09

81': Αναξιοποίητο το κόρνερ για τον Ολυμπιακό.

23:09

81': Καλή η εκτέλεση του Ντουρμάζ, σε κόρνερ εντυπωσιακά ο Παπαδόπουλος.

23:08

80': Φάουλ σε καλό σημείο για τον Ολυμπιακό. Λίγο προς αριστερά και από τα 28 μέτρα.

23:05

77': Ο Καθάριος στη θέση του Μπακασέτα. Ολοκληρώθηκαν οι αλλαγές του Πανιωνίου.

23:04

76': Καλό σουτ του Φορτούνη, αποκρούει ο Παπαδόπουλος και καταλογίζεται οφσάιντ στον Ντουρμάζ.

23:03

76': Ο Σεμπά στη θέση του Πάρντο. Δεύτερη αλλαγή για τον Σίλβα.

23:03

75': Σουτ του Μητρόπουλου έξω από την περιοχή, άουτ.

23:02

74': Κόρνερ ο Ολυμπιακός. Η μπάλα πλασαριστά στον Μαζουακού, που σουτάρει έξω από την περιοχή, μπλοκάρει ο Παπαδόπουλος.

23:01

Σκόρερ ο Μπουχαλάκης με τη βοήθεια της τύχης. Ο νεαρός μέσος κάνει το σουτ έξω από την περιοχή, παρεμβάλλεται ο Χατζηισαΐας και αλλάζει πορεία στην μπάλα όσο χρειάζεται για να αιφνιδιάσει τον Παπαδόπουλο. 2-0 ο Ολυμπιακός, που καθαρίζει το ματς.

23:01

72': ΓΚΟΛ ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.

22:56

69': Ο Χάρα στη θέση του Φινμπόγκασον. Πρώτη αλλαγή για τον Σίλβα.

22:56

68': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Εκτελεί ο Ντουρμάζ, κεφαλιά άουτ του Ντα Κόστα.

22:52

64': Μητρόπουλος και Ανσαριφάντ, στη θέση των Σιώπη και Ντουρμισάι. Πρώτες αλλαγές για τον Ουζουνίδη.

22:52

64': Κίτρινη ο Μαζουακού.

22:51

63': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Διώχνουν οι αμυντικοί του Πανιωνίου.

22:48

Τα ακούει εν χορώ από την Θύρα 7 ο υφυπουργός Αθλητισμού Σταύρος Κοντονής...

22:47

59': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Εκτελεί ο Φορτούνης, άουτ η κεφαλιά του Σιόβα.

22:46

58': Ωραίο σουτ του Φορτούνη από θέση μέσα αριστερά, δύσκολη απόκρουση του Παπαδόπουλου.

22:40

52': Ευκαιρία ο Πανιώνιος. Λάθος στην άμυνα του Ολυμπιακού από τον Σιόβα, καλό σουτ του Μπακασέτα, σώζει με υπερένταση ο Ρομπέρτο.

22:39

51': Ψηλά άουτ το μακρινό σουτ του Ντουρμάζ.

22:36

48': Κόρνερ ο Ολυμπιακός. Άσχημα εκτελεσμένη η κομπίνα Φορτούνη-Μαζουακού, άουτ η σέντρα του Γάλλου.

22:33

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

22:32

Επιστρέφουν στο χορτάρι οι δύο ομάδες.

22:16

45': Τέλος ημιχρόνου.

22:14

43': Κίτρινη ο Μπακασέτας.

22:12

41': Πολλά μέτρα άουτ το σουτ του Φορτούνη από μακριά.