0
-
0
21:09

90+4': Τέλος του αγώνα.

21:08

90+3': Δίχως τύχη μακρινό σουτ του Μυστακίδη.

21:06

90': Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος.

21:04

89': Αδύναμο σουτ του Σάμπο έξω από την περιοχή, μπλοκάρει ο Τσέναμο.

21:01

87': Κίτρινη ο Μπαξεβανίδης.

21:01

86': Κόρνερ για την Ξάνθη. Εκτελεί ο Λουσέρο, διώχνει ο Ζάιρο.

20:59

85': Ωραία κάθετη του Ζάιρο, γύρισμα του Κωνσταντινίδη, κόβουν προ του Μακ οι Ακρίτες.

20:56

81': Στο τείχος η εκτέλεση του Τζαβέλλα.

20:55

80': Κίτρινη ο Φλίσκας.

20:54

80': Φάουλ για τον ΠΑΟΚ. Στο όριο της περιοχής.

20:53

79': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Εκτελεί ο Μακ, διώχνουν οι της Ξάνθης.

20:52

78': Ο Ράνος στη θέση του Βασιλακάκη. Τρίτη αλλαγή και για την Ξάνθη.

20:52

77': Ο Μυστακίδης στη θέση του Σαββίδη. Αλλαγή στην αλλαγή από τον Τούντορ, που ολοκλήρωσε τις κινήσεις του.

20:51

76': Κίτρινη ο Παπαστεριανός.

20:47

73': Πολύ καλό και δυνατό σουτ του Σάμπο έξω από την περιοχή, ελάχιστα άουτ.

20:46

72': Εξαιρετική ενέργεια του Ζάιρο, που ελίσσεται στην περιοχή και κάνει το γύρισμα, διώχνει τελευταία στιγμή ο Καρυπίδης.

20:44

70': Κίτρινη ο Σαββίδης.

20:43

69': Αδύναμο σουτ του Κωνσταντινίδη, μπλοκάρει ο Τσέναμο.

20:39

64': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Εκτελεί ο Μακ, διώχνουν οι αμυντικοί.

20:37

63': Ο Ερέα στη θέση του Καπετάνου, δεύτερη αλλαγή και για τον Λουτσέσκου.

20:36

62': Ο Κωνσταντινίδης στη θέση του Ροντρίγκεζ. Δεύτερη αλλαγή από τον Τούντορ.

20:35

61': Πάλι ο Μακ στο κόρνερ, κεφαλιά του Βίτορ στο πρώτο δοκάρι, διώχνει ο Καρυπίδης.

20:34

60': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Εκτελεί ο Μακ, νέο κόρνερ.

20:33

59': Κίτρινη ο Σολτάνι.

20:30

56': Λάθος στην άμυνα του ΠΑΟΚ, οι Ακρίτες φεύγουν γρήγορα στην αντεπίθεση, ο Βίτορ προλαβαίνει τον Βασιλακάκη και ο Όλσεν διώχνει μακριά.

20:29

54': Ο Μπαξεβανίδης στη θέση του Ντιμιτρόφ. Πρώτη αλλαγή για τον Λουτσέσκου.

20:26

52': Κόρνερ για την Ξάνθη. Εκτελεί ο Λουσέρο, διώχνει ο Βίτορ.

20:24

49': Ευκαιρία ο ΠΑΟΚ. Ο Μακ βρίσκει τον Λέοβατς μέσα στην περιοχή, αυτός κάνει το σουτ από δύσκολη γωνία, λίγο πάνω από τα δοκάρια.

20:20

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

20:17

Επιστρέφουν στο χορτάρι οι 22 ποδοσφαιριστές. Δεν φαίνεται να υπάρχουν αλλαγές από Τούντορ και Λουτσέσκου.

20:04

Ένταση στον πάγκο της Ξάνθης, με τον Λουτσέσκου να ζητάει εξηγήσεις από τον Κόστα για μαρκάρισμά του λίγο πριν το σφύριγμα. Οι πιο ψύχραιμοι... σβήνουν τη φωτιά.

20:04

45+3': Τέλος ημιχρόνου.

20:02

45+2': Κίτρινη ο Μπέρτος.

20:01

45': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

19:56

41': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Πάλι ο Μακ, η μπάλα κοντράρει στον Κόστα και φεύγει άουτ.

19:53

38': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Εκτελεί ο Μακ, κεφαλιά του Τζαβέλλα, λίγο άουτ.

19:52

36': Ο Καπετάνος δοκιμάζει το πόδι του από μακριά, μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα ο Όλσεν.

19:47

32': Κόρνερ για την Ξάνθη. Απομακρύνουν οι του ΠΑΟΚ.

19:45

30': Δημιουργεί ρήγμα από δεξιά ο Ροντρίγκεζ, που κάνει το γύρισμα, ο Μακ σουτάρει, διώχνει με τα πόδια ο Καρυπίδης.