Λήξη αναμέτρησης, 1-1 το τελικό σκορ.

21:03

Γέμισμα από τη Βέροια, κακή εκτίμηση από τον Βελλίδη και ο Ναζλίδης ισοφαρίζει με κεφαλιά.

21:02

90'+2: ΓΚΟΛ για τη ΒΕΡΟΙΑ!

21:01

90'+2: Κοζορώνης αντί Τσάβες για τον ΠΑΣ.

21:01

21:01

90': Καλό σουτ από τον Τσάβες, η μπάλα φεύγει λίγο άουτ.

20:57

88': Έξυπνη πάσα Τσουκαλά σε Ακόστα, κακό σουτ του τελευταίου από μέσα αριστερά.

20:57

87': Μάνος αντί Γιουσούφ για τη Βέροια.

20:56

Μεγάλη πίεση στα τελευταία λεπτά ασκεί η Βέροια.

20:53

83': Ο Σαπαλίδης από αριστερά εντός περιοχής κάνει το σουτ και ο Καντιμοίρης μπλοκάρει.

20:50

81': Σαπαλίδης αντί Μανιά για τον ΠΑΣ.

20:50

80': Ευκαιρία για τον ΠΑΣ, η μπάλα πάει στον Τσάβες, εκείνος κάνει λόμπα και αστοχεί για λίγο.

20:49

Στο μισό γήπεδο παίζεται πλέον το ματς, πιέζει η Βέροια.

20:45

76': Σουτ από τα όρια της περιοχής από τον Ναζλίδη, η μπάλα φεύγει ψηλά.

20:43

73': Αλλαγή για τη Βέροια, Τάτος αντί Μαγιέφσκι.

20:40

Ασυνεννοησία στα τελευταία λεπτά για τους παίκτες της Βέροιας, πολλές οι ημιτελείς προσπάθειές τους.

20:36

67': Γιάκος αντί Ίλιτς για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

20:36

66': Κακό σουτ από τον Μερεμπασβίλι, η μπάλα φεύγει πολύ άουτ.

20:34

64': Ο Γιουσούφ μπαίνει στην περιοχή, κλείνεται, κάνει σουτ από πλάγια και ο Βελλίδης αποκρούει.

20:31

61': Ο Όστοϊτς φεύγει, ο Μερεμπασβίλι μπαίνει για τη Βέροια.

20:30

60': Σουτ στην κίνηση από τον Μαγιέσκι, αρκετά άουτ φεύγει η μπάλα.

20:27

57': Ο Τσάβες κλέβει την μπάλα, μπαίνει στην περιοχή, αλλά τελευταία στιγμή μαρκάρεται και κάνει κακό σουτ.

20:24

55': Ο Μαραγκός βγάζει σέντρα, ο Βεργώνης παίρνει την κεφαλιά και ο Βελλίδης μπλοκάρει.

20:21

52': Προσωπική ενέργεια από τον Τσάβες, τον κόβει και παραχωρεί κόρνερ ο Βεργώνης. Από την εκτέλεσή του ο Μανιάς πιάνει γυριστό, αλλά είναι άστοχο.

20:19

49': Κίτρινη στον Αμπντούν.

20:17

48': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΣ! Ο Τσάβες δίνει στον Μανιά, εκείνος αποφασίζει να κάνει συρτό διαγώνιο σουτ στην κίνηση από μέσα δεξιά και στέλνει την μπάλα στο δεξί δοκάρι.

20:15

20:13

Στον αγωνιστικό χώρο οι παίκτες της Βέροιας, βγαίνουν και αυτοί του ΠΑΣ.

20:01

19:58

Εξαιρετικό σουτ του Τσάβες προς την απέναντι γωνία, ο Καντιμοίρης αποκρούει, αλλά από κοντά ο Ακόστα σκοράρει παίρνοντας το ριπάουντ..

19:57

43': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ!

19:53

39': Πολύ καλό σουτ του Μαγιέφσκι, η μπάλα φεύγει λίγο άουτ.

19:51

Πέφτει εύκολα ο Αμπτνούν, διαμαρτυρίες από τους γηπεδούχους, σωστά δεν δίνεται κάτι.