0
21:09

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας βράδυ.

21:08

Ο Ατρόμητος δυσκολεύτηκε, αλλά τελικά μπήκε με το δεξί στο φετινό πρωτάθλημα. Καλά δείγματα από τον Λεβαδειακό που ακόμα «στήνεται».

21:07

Τέλος στο ματς! 1-0.

21:04

90'+1: Μεγάλη ευκαιρία για τον Λεβαδειακό! Ο Μάντζιος κάνει το διαγώνιο σουτ μέσα από την περιοχή, διώχνει δύσκολα, αλλά εντυπωσιακά ο Γκορμπούνοφ.

21:03

20:58

87': Κίτρινη κάρτα στον Μιλοσάβλιεφ.

20:57

85': Σουτ του Ούμπιντες από το ημικύκλιο, άουτ η μπάλα.

20:51

79': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Ναβάρο στη θέση του Μίνγκα.

20:51

79': Κίτρινη κάρτα στον Πίτου Γκαρσία.

20:50

78': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Πίτου Γκαρσία στη θέση του Λε Ταλέκ.

20:49

77': Κίτρινη κάρτα στον Στάθη.

20:48

76': Το εκτελεί ξανά ο Ούμπιντες από τα αριστερά, μαζεύει ο Τσιντώτας.

20:48

76': Το εκτελεί ο Ούμπιντες από τα αριστερά, νέο κόρνερ.

20:47

75': Δυνατό σουτ του Ναπολεόνι από το ύψος της περιοχής, βρίσκει η μπάλα και καταλήγει κόρνερ.

20:46

74': Γύρισμα του Ναπολεόνι από τα δεξιά στην περιοχή, αλλά ο Τσιντώτας προλαβαίνει και μαζεύει την μπάλα προ του Λε Ταλέκ.

20:44

72': Δυνατό σουτ του Μίνγκα από τα δεξιά της περιοχής, άουτ η μπάλα.

20:43

71': Κίτρινη κάρτα στον Φυτανίδη.

20:41

69΄: Διπλή αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Ναπολεόνι στη θέση του Στόιτσεφ, ο Λαζαρίδης στη θέση του Εμπό που αποχωρεί με φορείο, σφαδάζοντας από τον πόνο και απαρηγόρητος.

20:39

Μικρή διακοπή στο ματς, καθώς ο Εμπό έχει πέσει στο έδαφος και δείχνει να πονά πολύ στο δεξί γόνατο, καθώς πάτησε άτσαλα το πόδι του. Ζητά αλλαγή.

20:38

66': Ωραία προσπάθεια του Στάθη από τα δεξιά και γέμισμα στην περιοχή, αλλά δεν υπάρχει κανένας συμπαίκτης του για να μπει στη φάση.

20:36

64': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Μιλοσάβλιεφ στη θέση του Μουλόπουλου.

20:35

63': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Γιακουμάκης στη θέση του Ρομέου.

20:34

63': Εκτελεί φάουλ ο Ούμπιντες από τα δεξιά, ο Λε Ταλέκ πιάνει την κεφαλιά, δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Τσιντώτα η μπάλα.

20:31

59': Σουτ στην κίνηση από τον Λε Ταλέκ από το ύψος του ημικυκλίου της περιοχής, άουτ η μπάλα.

20:30

58': Μακρινό σουτ του Ρομέου, είναι κακό και περνά άουτ.