2
20:06

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας βράδυ!

20:05

Από ένα ημίχρονο είχαν οι δύο ομάδες, με τη Νίκη Βόλου να είναι καλύτερη στο πρώτο ημίχρονο, παρά το γκολ που δέχθηκε, ενώ η επανάληψη ανήκε στους «βυσσινί» που έφυγαν και νικητές από το... επεισοδιακό φιλικό που σημαδεύτηκε από τα επεισόδια πριν την έναρξη του ματς.

20:04

Λήξη του ματς! 1-2.

20:04

90'+4: Κόρνερ για την ΑΕΛ. Εκτελεί ο Μπουντόπουλος, η φάση σταματά για επιθετικό φάουλ.

20:03

90'+3: Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΛ. Πλασέ του Μποντόπουλου από τα αριστερά, γίνεται η προβολή τελευταία στιγμή από τον Ροβίθη και η μπάλα χτυπά στο ΔΟΚΑΡΙ και περνά άουτ.

20:01

Έχουμε μπει στις καθυστερήσεις του αγώνα.

19:53

83': Εκτελείται το κόρνερ, δεν αποφέρει κάτι.

19:52

82': Ο Μπουντόπουλος κάνει το μακρινό σουτ, διώχνει σε κόρνερ ο Παπουρτζής.

19:49

Ο Καπός γυρίζει για τον Μαρουκάκη κι εκείνος με πλασέ κάνει το 2-1.

19:48

79': ΓΚΟΛ για την ΑΕΛ!

19:43

74': Εκτελείται το κόρνερ από τα αριστερά από τον Γκίκα, ο Καταρτζής πιάνει την κεφαλιά, με την μπάλα να περνά ελάχιστα άουτ.

19:42

Ωραία προσπάθεια του Αζίζ, κάνει το πλασέ, διώχνει σε κόρνερ πάνω στη γραμμή ο Χάμος.

19:42

73': Κόρνερ για τη Νίκη. Απομακρύνουν οι αμυντικοί της ΑΕΛ.

19:39

70': Ωραία προσπάθεια και πλασέ του Κόλα, μπλοκάρει ο Καβουσάκης.

19:38

68': Καλή στιγμή για την ΑΕΛ! Μπαλιά - πάσα του Μαρουκάκη στην περιοχή, η μπάλα φτάνει στον Ροβίθη που βρέθηκε μόνος του στην περιοχή, με το πλασέ του να περνά ελάχιστα άουτ.

19:34

65': Κόρνερ για τη Νίκη. Δεν αποφέρει κάτι.

19:32

Έπειτα από σέντρα του Πασκούλεφ από τα δεξιά, ο Αζίζ πιάνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα του Καβουσάκη, που έχει περάσει κάτω από το τέρμα στο β' ημίχρονο.

19:32

63': ΓΚΟΛ για τη ΝΙΚΗ!

19:28

57': Κόρνερ για την ΑΕΛ, διώχνει με υπερένταση ο Σταυράκης το σουτ του Τσιμπάμπα. Δεν αποφέρει κάτι.

19:26

54': Ο Τσιμπάμπα πιάνει το δυνατό σουτ μέσα από την περιοχή, διώχνει δύσκολα ο Σταυράκης.