0
-
1
21:07

Νίκη με 0-1 επί της Καλλονής για τον Ηρακλή, που ξεκίνησε με το δεξί στην επιστροφή του στη Σούπερ Λίγκα.

21:07

90+5': Τέλος του αγώνα.

21:05

90+4': Κόρνερ για την Καλλονή. Περνά ανεκμετάλλευτο.

21:02

90': Πέντε λεπτά οι καθυστερήσεις.

21:01

88': Ο φίλος του Ηρακλή είχε λιποθυμήσει, αλλά πλέον έχει συνέλθει. Θα μεταφερθεί πάντως για προληπτικούς λόγους στο νοσοκομείο.

20:57

86': Σέντρα από αριστερά του Σαραμαντά, δεν προλαβαίνει ο Κυριακίδης να κάνει την προβολή.

20:56

84': Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με έναν φίλαθλο του Ηρακλή. Ζητήθηκε να μπει στο γήπεδο το ασθενοφόρο για να τον μεταφέρει στο νοσοκομείο.

20:53

81': Ο Ζιαμπάρης στη θέση του Ρομάνο. Τέλος και οι κινήσεις του Παπαδόπουλου από τον πάγκο.

20:51

79': ΔΟΚΑΡΙ ο Ηρακλής. Μετά από κόρνερ, η κεφαλιά του Μπαρτολίνι σταμάτησε στο οριζόντιο δοκάρι και στη συνέχεια ο Κυριακίδης σούταρε άουτ από κοντά.

20:50

78': Επικίνδυνη εκτέλεση φάουλ του Ελλακόπουλου, δεν την βρίσκει κανείς και η μπάλα φεύγει λίγο άουτ.

20:49

77': Κόρνερ για την Καλλονή. Εκτελεί ο Μανούσος, άστοχη η κεφαλιά από τον Μπουρού.

20:48

76': Ο Μπουρούς στη θέση του Κλαντρούμπσκι. Έκλεισαν οι αλλαγές του Θεοδωρίδη.

20:44

72': Μεγάλη ευκαιρία ο Ηρακλής. Παιδικό λάθος του Κεϊτά, που χάνει την μπάλα στην περιοχή του Χογκ, το πλασέ του Κυριακίδη φεύγει ελάχιστα άουτ.

20:41

69': Κόρνερ για τον Ηρακλή. Εκτελεί ο Χαντί, κεφαλιά του Μπαρτολίνι άουτ.

20:40

68': Κίτρινη ο Ρομάνο.

20:39

67': Ο Σάμπα στη θέση του Γεωργίου, δεύτερη αλλάγη και από τον Θεοδωρίδη.

20:37

65': Ο Πουρτουλίδης στη θέση του Λάζαρ. Δεύτερη κίνηση από τον Παπαδόπουλο.

20:34

62: Έχει αλλάξει η εικόνα του αγώνα. Η Ηρακλής έχει δώσει πολλά μέτρα, η Καλλονή κυκλοφορεί καλύτερα, βγάζει περισσότερη ενέργεια, αλλά δεν μπορεί να βγάλει ευκαιρίες.

20:31

59': Ο Χαντί στη θέση του Τσιλιανίδη. Πρώτη αλλαγή και για τον Ηρακλή.

20:25

53': Ο Ελλακόπουλος στη θέση του Καλτσά. Πρώτη αλλαγή για την Καλλονή.

20:23

51': Φωνάζουν για χέρι-πέναλτι του Ιντζόγλου οι της Καλλονής. Η μπάλα φαίνεται να χτυπάει στο χέρι, αλλά η απόσταση είναι κοντινή και ο Στυλιαράς το θεώρησε ακούσιο.

20:18

47': Κίτρινη ο Κεϊτά.

20:17

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

20:16

Επιστρέφουν στο χορτάρι οι δύο ομάδες.

20:02

45+1': Τέλος του α' μέρους.

20:01

45': Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος.

20:01

44': Αδύναμο σουτ του Τσιλιανίδη έξω από την περιοχή, καμία ανησυχία για τον Χογκ.

19:55

40': Ευκαιρία για την Καλλονή, η πρώτη στο ματς. Ο Μάρκοβιτς παίζει με πλάτη εντός περιοχής και στρώνει στον Μανούσο, άουτ το σουτ του από ευνοϊκή θέση.

19:54

39': Κίτρινη για Λάζαρ και Μάρκοβιτς μετά από μεταξύ τους... κοκορομαχία.

19:53

38': Πάνω από τα δοκάρια το σουτ του Περόνε από το ημικύκλιο της περιοχής.

19:47

32': Παραλίγο αυτογκόλ σε βάρος της Καλλονής. Ο Λαζάρ έκανε το γέμισμα, η κεφαλιά του Κεϊτά πήρε κατεύθυνση προς την εστία, σε ετοιμότητα ο Χογκ, που έπεσε και μπλόκαρε στη γωνία.

19:47

32': Κόρνερ για τον Ηρακλή.

19:45

30': Χωρίς τύχη το μακρινό σουτ του Τσαμπούρη, πολλά μέτρα άουτ.

19:44

29': Νέα ευκαιρία ο Ηρακλής. Τσιλιανίδης και Περόνε συνεργάζονται, το γύρισμα του Αργεντινού φτάνει στον Κυριακίδη, που από κοντά πλασάρει στην εξωτερική πλευρά των διχτύων.

19:42

27': Παίζει με τη φωτιά ο Αντέτζο, που γυρίζει την μπάλα ριψοκίνδυνα, προλαβαίνει ο Χογκ πριν επέμβει ο Τσιλιανίδης.

19:38

23': Ο Λάζαρ πατάει περιοχή, αλλά καθυστερεί και οι αμυντικοί της Καλλονής προλαβαίνουν και διώχνουν.