Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

21:06

Λήξη αναμέτρησης, νίκη με 2-0 για τον Αστέρα.

21:05

90'+3: Σουτ εκτός περιοχής κάνει ο Φούντας και στέλνει την μπάλα ψηλά.

21:02

20:58

87': Αλλαγή για τον Αστέρα, Τορμένα αντί Ιγκλέσιας.

20:57

85': Εκτελείται φάουλ από δεξιά στο δεύτερο δοκάρι, ο Τζάνης παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα ψηλά.

20:55

83': Νικόλτσης αντί Ροτζέριο για τον Πανθρακικό.

20:54

83': Από πλάγια προσπαθεί ο Φούντας να νικήσει τον Αθανασιάδης, δεν θα τα καταφέρει.

20:49

78': Καλή εκτέλεση φάουλ από τον Φούντα, ο Αθανασιάδης πέφτει και παραχωρεί κόρνερ. Αυτό περνάει ανεκμετάλλευτο.

20:48

77': Κόκκινη για τον Αστέρα, αποβάλλεται ο Μπερτόλιο. Εκτέλεσε το φάουλ πριν σφυρίξει ο διαιτητής κι εκείνος του έβγαλε δεύτερη κίτρινη.

20:45

74': Δημούτσος αντί Μάσα για τον Αστέρα.

20:43

71': Σουτ στην κίνηση από τον Χασομέρη, αλλά στέλνει την μπάλα ψηλά.

20:42

70': Κίτρινη στον Γιαννούλη.

20:41

70': Σέτι αντί Παπαγεωργίου για τον Πανθρακικό.

20:40

69': Κλέβει ο Ιγκλέσιας την μπάλα, κάνει και το σουτ και αστοχεί.

20:36

64': Φούντας αντί Λανθαρότε για τον Αστέρα.

20:35

Ο Μάσα από αριστερά δίνει την πάσα, ο Σερφά δεν κόβει την μπαλιά και ο Γιάννου με δεύτερη προσπάθεια σκοράρει. Είχε προηγηθεί πολύ καλή απόκρουση από τον Αθανασιάδη.

20:34

63': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ!

20:31

59': Κίτρινη στον Ιγκλέσιας.

20:28

57': Σουτ από μακριά κάνει ο Ιγκλέσιας, αλλά είναι εντελώς άστοχο.

20:27

56': Χασομέρης αντί Παπαχρήστου για τον Πανθρακικό.

20:26

54': Κίτρινη στον Αλόκο.

20:22

51': Απευθείας φάουλ εκτελεί ο Τζάνης αλλά χωρίς ιδιαίτερη δύναμη. Εύκολα ο Κοσίτσκι.

20:20

Αλλαγή από νωρίς σκέφτεται να κάνει ο Ρόκα. Έχει σηκώσει Σέτι και Νικόλτση.

20:17

20:14

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

20:01

19:59

45': Κίτρινη στον Αθανασιάδη.

19:58

44': Κόρνερ παραχωρεί ο Ποτυρίδης προ του Μάσα. Ο Λανθαρότε το εκτελεί ο Ιγκλέσιας παίρνει την κεφαλιά κι στέλνει την μπάλα άουτ.

19:56

Έχει πέσει ο ρυθμός του ματς στα τελευταία λεπτά.

19:52

38': Κίτρινη στον Χαμντανί.

19:50

36': Μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα. Ο Μάσα κλέβει από τον Αθανασιάδη, κάνει και το πλασέ και με κεφαλιά στη γραμμή ο Σερφά διώχνει.

19:47

33: Μακρινό σουτ από τον Μάρτινς, η μπάλα φεύγει πολλά μέτρα άουτ.

19:46

32': Κίτρινη κάρτα στον Γιάννου.

19:42

28': Εκτελεί το κόρνερ ο Μάσα από τα αριστερά, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:41

27': Σουτ Ιγκλέσιας από τα όρια της περιοχής, σε κόρνερ διώχνει ο Αθανασιάδης.

19:40

Σέντρα Μάσα, ο Αθανασιάδης θα βγει άστοχα, θα βρει αέρα και ο Μπερτόλιο με κεφαλιά σε κενή εστία θα στείλει την μπάλα στα δίχτυα για το 0-1.

19:39

25': ΓΚΟΛ ο ΑΣΤΕΡΑΣ!