0
23:41

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλή σας νύχτα!

23:40

Ιστορικές στιγμές για τον Ατρόμητο που για πρώτη φορά πανηγυρίζει ευρωπαϊκή πρόκριση. Ξανά πρωταγωνιστής ο Μαρσελίνιο με το γκολ του και πλέον το ενδιαφέρον στρέφεται στην κλήρωση της Παρασκευής για τα πλέι οφ του Γιουρόπα Λιγκ.

23:40

Λήξη του ματς! 1-0.

23:39

Όλο το γήπεδο στο πόδι χειροκροτά τον Ατρόμητο για την πρώτη ευρωπαϊκή πρόκριση στην ιστορία του.

23:37

23:37

Εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα αριστερά ο Μαρσελίνιο, κάνει το σουτ ο Φυτανίδης, άουτ.

23:36

90': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Στη θέση του Ούμπιντες ο 17χρονος Λημνιός.

23:35

90': Κόρνερ για τον Ατρόμητο.

23:33

86': Κόρνερ για την ΑΪΚ. Εκτελεί ο Ισιζάκι, δεν αποφέρει κάτι.

23:32

85': Κρατά την μπάλα ο Γκοϊτόμ και κάνει το αουτ από αριστερά στο ύψος της περιοχής, διώχνει ο Γκορμπούνοφ.

23:31

85': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Λε Ταλέκ στη θέση του Ναπολεόνι.

23:27

81': Ψηλοκρεμαστό σουτ του Σαλέστρος, πολύ άουτ η μπάλα.

23:25

79': Αλλαγή για την ΑΪΚ. Ο Νίκολιτς στη θέση του Μπρούσταντ.

23:22

76': Κόρνερ για την ΑΪΚ. Εκτελεί ξανά ο Ισιζάκι από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι, καθώς η κεφαλιά του Γιοχάνσον καταλήγει άουτ.

23:21

75': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Μπρίτο στη θέση του Πίτου Γκαρσία.

23:21

Έχει... κατατροπώσει την ψυχολογία των Σουηδών το γκολ, που κάνουν λάθη, με τον Ατρόμητο να επιβάλλει τον ρυθμό του.

23:15

69': Κόρνερ για την ΑΪΚ. Εκτελεί από τα δεξιά ο Ισιζάκι, δεν αποφέρει κάτι.

23:13

Λάθος του Γιοχάνσον που δεν βλέπει τον Μαρσελίνιο, με τον άσο του Ατρομήτου να του παίρνει την μπάλα και να βγαίνει τετ α τετ, νικώντας με πλασέ τον Κάρλγκρεν.

23:13

67': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

23:12

65': Σουτ του Πέιβι με το αριστερό από το ύψος του ημικυκλίου, άουτ.

23:10

63': Κόρνερ για την ΑΪΚ. Εκτελεί ο Ισιζάκι από τα δεξιά, ο Ετούχου κάνει την κεφαλιά πάσα, αλλά δεν βρίσκει κανέναν συμπαίκτη του.

23:09

62': Επιχειρεί ένα σουτ έξω από την περιοχή ο Ισιζάκι, άουτ η μπάλα.

23:08

61': Καλή στιγμή για τον Ατρόμητο. Ο Πίτου Γκαρσία αποφεύγει τον Μπλόμπεργκ από τα δεξιά και κάνει την μπαλιά στην περιοχή, αλλά ο Ναπολεόνι δεν καταφέρνει για λίγο να βρει την μπάλα.

23:07

60': Προσπαθεί να κάνει το σουτ ο Μαρσελίνιο από το ύψος της περιοχής, κοντράρει στον Πέιβι.

23:01

54': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Εκτελεί από τα αριστερά ο Ούμπιντες, δεν αποφέρει κάτι.

23:01

Ξεκίνησε ξανά το ματς έπειτα από 49 λεπτά!

22:58

Τρώνε... μπανάνες πριν ξεκινήσει ξανά το ματς οι παίκτες της ΑΪΚ.

22:57

Τελικές συζητήσεις των ανθρώπων της ΟΥΕΦΑ πριν την επανέναρξη.

22:51

Έχουν ανάψει αρκετά φώτα και το ματς αναμένεται να ξεκινήσει ξανά.

22:47

Δέκα λεπτά ζέσταμα για τους παίκτες. Μόνο τα άκρως απαραίτητα φώτα για τη διεξαγωγή του ματς θα ανάψουν ξανά, προκειμένου να μην επιβαρυνθεί περισσότερο ο μετασχηματιστής και υπάρξει νέο πρόβλημα.

22:46

Έχουν ξεκινήσει σιγά σιγά ζέσταμα οι παίκτες των δύο ομάδων.

22:43

Ανάβουν ξανά σιγά σιγά οι προβολείς και ο φωτεινός πίνακας. Το θέμα είναι, πάντως, ότι πρέπει να ανάψουν και οι τέσσερις πυλώνες.

22:32

Έχουν περάσει περίπου 20 λεπτά κι ακόμα δεν έχει διορθωθεί το πρόβλημα. Περιμένουμε να δούμε αν θα μπορέσει να λειτουργήσει σύντομα η γεννήτρια.

22:25

Σε περίπτωση, πάντως, που το πρόβλημα δεν λυθεί εντός του επιτρεπόμενου διαστήματος, το πιθανότερο είναι να γίνει το πρωί της Παρασκευής (7/8), καθώς ακολουθεί και η κλήρωση των πλέι οφ!

22:24

Οι ποδοσφαιριστές θα μείνουν για περίπου 10-15 λεπτά ακόμα στον αγωνιστικό χώρο κι αν το πρόβλημα θα λυθεί, θα ξεκινήσει άμεσα το ματς. Αν υπάρξει μεγαλύτερη καθυστέρηση, θα πάνε στα αποδυτήρια και αν το πρόβλημα λυθεί εντός μιας ώρας, θα επιστρέψουν για προθέρμανση και το ματς θα ξεκινήσει ξανά.