Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

22:58

Λήξη αγώνα, 1-1 το τελικό σκορ και πρόκριση για τον ΠΑΟΚ.

22:58

90'+4: Εντελώς αδύναμη η εκτέλεση φάουλ του Πέλκα, μπλοκάρει ο Κάμεναρ.

22:56

Στο έδαφος με κράμπα ο Κοροβέσης.

22:55

90'+2: Σουτ στην κίνηση κάνει ο Μίκοβιτς, αλλά ο Όλσεν μπλοκάρει.

22:54

22:49

86': Κακό σουτ από τον Νίκολιτς, η μπάλα έφυγε άουτ.

22:46

83': Κίτρινη στον Σάμπο.

22:44

81': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, στη θέση του Κάτσε ο Σαββίδης.

22:42

79': Διπλή αλλαγή για την Σπάρτακ, Μίκινιτς και Μπαέζ μπαίνουν, Χαλίλοβιτς και Κασάδο εκτός.

22:41

Έχει χαθεί εντελώς ο έλεγχος του ματς από τον ΠΑΟΚ μετά την αποβολή.

22:37

74': Μεγάλη ευκαιρία για την Σπάρτακ. Οι παίκτες του ΠΑΟΚ δεν έδιωξαν την μπάλα, ο Μίκοβιτς έκανε σουτ εντός περιοχής και ο Όλσεν απέκρουσε.

22:35

Υπενθυμίζεται ότι και στο πρώτο ματς είχε αποβληθεί παίκτης του ΠΑΟΚ. Τότε μάλιστα αυτό είχε γίνει μόλις στο 2' με τον Βίτορ.

22:32

69': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, στη θέση του Κουλούρη ο Πούγκουρας.

22:29

67': Κόκκινη στον Σκόνδρα. Φαίνεται να κάνει κίνηση ο αμυντικός του ΠΑΟΚ για να χτυπήσει τον αντίπαλό του, αλλά είναι τραβηγμένη και η αντίδραση του Χάρμπα.

22:25

62': Αλλαγή για την Σπάρτακ Χάρμπα αντί Βόιτους.

22:23

60': Ο Σάμπο σουτάρει από μακριά, η μπάλα κοντράρει στον ΣΚόνδρα και φεύγει ελάχιστα έξω. Το κόρνερ περνάει ανεκμετάλλευτο.

22:20

57': Κουλούρης αντί Μυστακίδη για τον ΠΑΟΚ.

22:19

56': Νέα μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Φεύγουν δύο παίκτες του με τρεις της Τρνάβα, ο Πέλκας κάνει το πλασέ και αστοχεί.

22:17

54': Απίστευτη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Μακ φεύγει μόνος του στην πλάτη της άμυνας και όντας ανενόχλητος μπερδεύεται και κάνει κακό πλασέ σημαδεύοντας τον Κάμεναρ.

22:16

Έχει παγώσει το γήπεδο ο ΠΑΟΚ. Οι δικοί του οπαδοί είναι αυτοί που ακούγονται.

22:12

Ο Κοροβέσης βγάζει μπαλιά στο δεύτερο δοκάρι και ο Κωνσταντινίδης από κοντά με κεφαλιά καρφωτή εκτελεί τον Κάμεναρ.

22:11

48': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

22:09

22:07

Βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

21:52

21:49

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:46

42': Σουτ από μακριά κάνει ο Βόιτους και στέλνει την μπάλα ψηλά.

21:42

38': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Μακ κάνει το γύρισμα, ο Κοροβέσης την προβολή και ο Κάμεναρ αποκρούει. Στη συνέχεια της φάσης ο Πέλκας κάνει δυνατό σουτ και η μπάλα χτυπάει στον Μυστακίδη που προσπαθούσε να σηκωθεί μπροστά στην εστία.

21:41

Από το πουθενά ο ΠΑΟΚ έχει μπει σε περιπέτειες για μία ανεξήγητα αφελή ενέργεια του τερματοφύλακά του.

21:40

Ο Σαμπό αναλαμβάνει την εκτέλεση, σημαδεύει τη δεξιά γωνία και ο Όλσεν πέφτει αριστερά.

21:39

35': ΓΚΟΛ για την ΣΠΑΡΤΑΚ!

21:39

34': Κίτρινη στον Όλσεν.

21:38

34': Πέναλτι για την Τρνάβα! Ο Όλσεν μπλόκαρε την μπάλα και απλώς προέταξε το γόνατό του χωρίς λόγο. Αυστηρή η απόφαση.

21:36

Έχει πέσει ο ρυθμός του ματς, αλλά είναι εμφανές πως ο ΠΑΟΚ μπορεί να βγάλει φάσεις κατά διαστήματα λόγω της κάκιστης αμυντικής λειτουργίας της Τρνάβα.

21:32

29': Ωραία ατομική προσπάθεια από τον Πέλκα, κάνει και το σουτ, αλλά σημαδεύει τον Κάμεναρ.

21:32

Αρκετά τα φάουλ ως τώρα από τους παίκτες και των δύο ομάδων, πολλές και οι μονομαχίες στον χώρο του κέντρου.

21:28

24': Κίτρινη στον Πέλκα.

21:27

Κυκλοφορούν την μπάλα οι παίκτες του ΠΑΟΚ και παγώνουν τον ρυθμό όσο μπορούν.

21:23

19': Κίτρινη στον Τζαβέλλα.